Olympisch goud centraal in nieuw seizoen van 'Sportlab Sedoc'

donderdag 13 mei 2021

In een nieuw seizoen van 'Sportlab Sedoc' analyseert Gregory Sedoc met wetenschappers tot in de kleinste details de potentieel gouden races van vier Nederlandse medaillekandidaten.

Wielrenster Annemiek van Vleuten, windsurfer Kiran Badloe, paralympische triatleet Jetze Plat en sprinter Dafne Schippers: straks in Tokyo moet het voor hun in die ene wedstrijd gebeuren. In hoeverre kan de wetenschap de kans op die felbegeerde gouden plak nog nét iets groter maken? In hoeverre draagt de wetenschap bij aan het schrijven van sportgeschiedenis?


Olympische dromen. Gregory Sedoc weet er alles van. Hij stond als hordeloper drie keer aan de start bij een Olympisch toernooi. De wetenschap kan het verschil maken en ervoor zorgen dat een jarenlange voorbereiding precies op het juiste moment wordt beloond.

Gregory Sedoc is in innovatielabs, testcentra en op universiteiten en zoekt met de beste Nederlandse wetenschappers en trainers naar die laatste puntjes op de i. Kunnen die onze vier topsporters dichterbij het realiseren van zijn of haar droom  brengen?

Gregory ondergaat diverse fysieke tests om aan den lijve te ervaren wat er van onze sporters verwacht wordt en met welk niveau zij afreizen naar de Spelen. De topsporters zelf hebben er in ieder geval alles aan gedaan om in bloedvorm te zijn. Om dat aan Gregory Sedoc te bewijzen, dagen zij hem één voor één uit voor een pittige trainingsronde.

'Sportlab Sedoc' is een productie van Skyhigh TV.

'Sportlab Sedoc', vanaf vrijdag 14 mei om 22.15 uur bij AVROTROS op NPO 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Boomer' (VRT 1)

Jan merkt dat Roos ineens anders is: vrolijk, lief voor haar broer en opvallend zelfverzekerd. JP en Julie maken zich ook zorgen, en Jan raakt steeds meer in de war. Wat zit er echt achter haar plotselinge verandering, en hoe moet hij omgaan met alles wat hij ontdekt?

'Boomer', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    De Ridder
    14:20
    Clips
  • 10:00
    Lentebeelden
    16:50
    Eva Longoria: Searching for Mexico
  • 14:00
    Tik Tak
    14:05
    Bumba
  • 13:35
    Billie vs Benjamin
    14:20
    Cheers
  • 13:10
    Emergency on Sunny Beach
    14:05
    Kitchen Nightmares
  • 12:05
    Geen uitzending
    14:35
    An Officer and a Gentleman
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:20
    Baywatch Hawaii
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:50
    9-1-1
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 13:40
    Vik & Gert
    14:40
    Friends
  • 14:00
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 13:40
    Pawn Stars
    15:25
    Brooklyn Nine-Nine
  • 13:25
    A Place in the Sun
    16:10
    Chateau Meiland
  • 13:35
    Snapped
    16:40
    World's Most Evil Killers
  • 13:41
    Trends Talk
    14:15
    CEO van mijn leven
  • 13:51
    Wonen
    15:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 13:45
    Becoming Meewis
    14:25
    Het Weekmenu
  • 13:55
    Midsomer Murders
    14:50
    Death in Paradise
  • 13:40
    Scrubs
    15:05
    Station 19
  • 13:40
    Tussen Kunst en Kitsch
    14:30
    Cruijff
  • 13:55
    Meldpunt Actueel
    14:20
    MAX Maakt Mogelijk Helpt
  • 13:45
    De Dodelijkste 60
    14:15
    For the Win