Olcay Gulsen en Ruud de Wild eerste boevenduo in nieuw tv-seizoen 'Het Jachtseizoen'

vrijdag 3 juni 2022
Foto: StukTV - © Talpa Network 2021

Over een kleine twee weken start het tweede seizoen van de succesvolle tv-versie van 'Het Jachtseizoen'. In de eerste aflevering hijst liefdeskoppel Olcay Gulsen en Ruud de Wild zich in de oranje boevenpakken.

Ze kruipen voor één dag in de huid van voortvluchtige criminelen en gaan proberen om vier uur lang uit handen te blijven van hun drie achtervolgers: de mannen van StukTV. Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriëns nemen het dit seizoen verder op tegen Maxime en Montana Meiland, Peter Gillis en Rob Geus, Davy Klaassen en Daley Blind, Kjeld Nuis en Ireen Wüst, Sander Lantinga en Jan Versteegh, Gert en Viktor Verhulst en Hélène Hendriks en Anouk Hoogendijk. Wie zijn er aan het einde van hun spannende ontsnapping nog op vrije voeten?


In elke aflevering gaan Giel, Thomas en Stefan met behulp van een bus vol geavanceerde technologie, communicatiemiddelen en een drone op zoek naar een ontsnapt BN’er-duo. Van snelle auto’s tot helikopters: de in feloranje overalls gehulde bekende boeven trekken álles uit de kast om niet gepakt te worden. Er zijn uiteraard regels. Zo mogen ze maar maximaal twintig minuten in hetzelfde voertuig zitten en kunnen ze géén gebruikmaken van hun eigen geld of telefoon. De GPS-tracker die ze dragen, stuurt bovendien iedere tien minuten een locatie door naar hun achtervolgers. Is de twintig minuten voorsprong die de BN’ers krijgen, genoeg om niet gepakt te worden?

De succesvolle YouTube-serie staat al jaren garant voor miljoenen views op YouTube. 'Het Jachtseizoen' werd bij de VEED en Zapp Awards al meerdere malen bekroond tot beste serie.

'Het Jachtseizoen' wordt geproduceerd door Talpa Entertainment Productions.

'Het Jachtseizoen', vanaf zaterdag 4 juni om 20.00 uur op SBS6 en vanaf zondagochtend 5 juni om 9.00 uur op Amazon Prime Video.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Stukken van Mensen' (Play)

Een studente modetechnieken biedt een trui van Moschino aan die ze kocht op de rommelmarkt voor amper één euro. Axel Daeseleire komt aankloppen met een werk van Albert Szukalski.

'Stukken van Mensen', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:05
    The Ninth Gate
    01:15
    Dagelijkse kost
  • 00:35
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:00
    Huis Gemaakt
    01:05
    Gooische Vrouwen
  • 00:00
    3 Days to Kill
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:40
    The Big Bang Theory
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:00
    Xena: Warrior Princess
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:15
    Suits
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:25
    The Golden Girls
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:10
    Daan & Jani
    01:15
    Oep z'n bakkes
  • 00:20
    FBI
    01:20
    Neighbours: A New Chapter
  • 22:35
    Live by Night
    01:05
    The Winter King
  • 00:40
    Love Island UK
    01:45
    Botched
  • 00:30
    C.S.I. New York
    01:30
    Family Law
  • 00:00
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 00:27
    Diy on wheels
    00:47
    Mijn tuin
  • 23:55
    Winterse Kost
    00:45
    Toasted on wheels!
  • 00:10
    Silent Witness
    01:05
    Harry Wild
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    01:20
    Grey's Anatomy
  • 00:10
    NOS Paralympische Winterspelen
    02:10
    NOS Gesprek minister-president met gebarentaal
  • 00:40
    De Nachtzoen
    00:50
    Nieuwsuur
  • 00:35
    De slimste mens
    01:25
    Carrie op Vrijdag