Olcay Gulsen en Ruud de Wild eerste boevenduo in nieuw tv-seizoen 'Het Jachtseizoen'

vrijdag 3 juni 2022
Foto: StukTV - © Talpa Network 2021

Over een kleine twee weken start het tweede seizoen van de succesvolle tv-versie van 'Het Jachtseizoen'. In de eerste aflevering hijst liefdeskoppel Olcay Gulsen en Ruud de Wild zich in de oranje boevenpakken.

Ze kruipen voor één dag in de huid van voortvluchtige criminelen en gaan proberen om vier uur lang uit handen te blijven van hun drie achtervolgers: de mannen van StukTV. Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriëns nemen het dit seizoen verder op tegen Maxime en Montana Meiland, Peter Gillis en Rob Geus, Davy Klaassen en Daley Blind, Kjeld Nuis en Ireen Wüst, Sander Lantinga en Jan Versteegh, Gert en Viktor Verhulst en Hélène Hendriks en Anouk Hoogendijk. Wie zijn er aan het einde van hun spannende ontsnapping nog op vrije voeten?


In elke aflevering gaan Giel, Thomas en Stefan met behulp van een bus vol geavanceerde technologie, communicatiemiddelen en een drone op zoek naar een ontsnapt BN’er-duo. Van snelle auto’s tot helikopters: de in feloranje overalls gehulde bekende boeven trekken álles uit de kast om niet gepakt te worden. Er zijn uiteraard regels. Zo mogen ze maar maximaal twintig minuten in hetzelfde voertuig zitten en kunnen ze géén gebruikmaken van hun eigen geld of telefoon. De GPS-tracker die ze dragen, stuurt bovendien iedere tien minuten een locatie door naar hun achtervolgers. Is de twintig minuten voorsprong die de BN’ers krijgen, genoeg om niet gepakt te worden?

De succesvolle YouTube-serie staat al jaren garant voor miljoenen views op YouTube. 'Het Jachtseizoen' werd bij de VEED en Zapp Awards al meerdere malen bekroond tot beste serie.

'Het Jachtseizoen' wordt geproduceerd door Talpa Entertainment Productions.

'Het Jachtseizoen', vanaf zaterdag 4 juni om 20.00 uur op SBS6 en vanaf zondagochtend 5 juni om 9.00 uur op Amazon Prime Video.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.

'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    Journaallus
    02:10
    VRT NWS laat
  • 00:25
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:40
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 01:55
    Geen uitzending
    08:25
    Rich Kids Go Skint
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:30
    Geen uitzending
    01:15
    All New Traffic Cops
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:25
    Two and a Half Men
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:25
    911 Crisis Center
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:45
    Without a Trace
  • 02:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:22
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:20
    Meat Timon
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 05:15
    Midsomer Murders
    02:00
    The Count of Monte Cristo
  • 04:45
    First Dates Australia
    02:40
    Below Deck Mediterranean
  • 03:10
    NOS Journaal
    03:45
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 02:00
    Nieuwsuur
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 05:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:15
    3 op Reis: De reis van je leven