Olcay Gulsen en Ruud de Wild eerste boevenduo in nieuw tv-seizoen 'Het Jachtseizoen'

vrijdag 3 juni 2022
Foto: StukTV - © Talpa Network 2021

Over een kleine twee weken start het tweede seizoen van de succesvolle tv-versie van 'Het Jachtseizoen'. In de eerste aflevering hijst liefdeskoppel Olcay Gulsen en Ruud de Wild zich in de oranje boevenpakken.

Ze kruipen voor één dag in de huid van voortvluchtige criminelen en gaan proberen om vier uur lang uit handen te blijven van hun drie achtervolgers: de mannen van StukTV. Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriëns nemen het dit seizoen verder op tegen Maxime en Montana Meiland, Peter Gillis en Rob Geus, Davy Klaassen en Daley Blind, Kjeld Nuis en Ireen Wüst, Sander Lantinga en Jan Versteegh, Gert en Viktor Verhulst en Hélène Hendriks en Anouk Hoogendijk. Wie zijn er aan het einde van hun spannende ontsnapping nog op vrije voeten?


In elke aflevering gaan Giel, Thomas en Stefan met behulp van een bus vol geavanceerde technologie, communicatiemiddelen en een drone op zoek naar een ontsnapt BN’er-duo. Van snelle auto’s tot helikopters: de in feloranje overalls gehulde bekende boeven trekken álles uit de kast om niet gepakt te worden. Er zijn uiteraard regels. Zo mogen ze maar maximaal twintig minuten in hetzelfde voertuig zitten en kunnen ze géén gebruikmaken van hun eigen geld of telefoon. De GPS-tracker die ze dragen, stuurt bovendien iedere tien minuten een locatie door naar hun achtervolgers. Is de twintig minuten voorsprong die de BN’ers krijgen, genoeg om niet gepakt te worden?

De succesvolle YouTube-serie staat al jaren garant voor miljoenen views op YouTube. 'Het Jachtseizoen' werd bij de VEED en Zapp Awards al meerdere malen bekroond tot beste serie.

'Het Jachtseizoen' wordt geproduceerd door Talpa Entertainment Productions.

'Het Jachtseizoen', vanaf zaterdag 4 juni om 20.00 uur op SBS6 en vanaf zondagochtend 5 juni om 9.00 uur op Amazon Prime Video.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nieke kondigt met veel bravoure aan dat ze wil trouwen met nonkel Frans. Ze zal in een andere buurt een café openen en er samen met Frans en Henrieke gaan wonen. Met de hulp van moeder Lisa kan Nieke haar vader overtuigen om zich neer te leggen bij het feit dat nonkel Frans zijn nieuwe schoonzoon wordt. Aangezien dit zijn enige alternatief is om zijn kleinzoon Henrieke bij zich te houden, stemt Rik toe. Het grote slachtoffer van deze transactie wordt Stavros, voor wie er geen plaats meer overblijft in café De Lichttoren. Ida springt voor hem in de bres.

'Lili en Marleen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:20
    Dagelijkse kost
    06:00
    In bed met Olly
  • 23:30
    Missing People
    08:00
    Herfstbeelden
  • 22:00
    VRT NWS journaal met VGT
    04:50
    Geen uitzending
  • 23:25
    Blind getrouwd
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:00
    Darts
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:45
    Basic Instinct 2
    01:25
    Geen uitzending
  • 22:20
    Lionheart
    00:30
    Most Daring
  • 23:40
    A Cheerful Christmas
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:25
    Zeg 'ns Aaa
  • 00:00
    Vermist
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 23:25
    FBI
    01:25
    Criminal Minds
  • 22:40
    Operation Mincemeat
    01:40
    NCIS: Los Angeles
  • 23:40
    A Place in the Sun
    01:20
    Botched
  • 00:25
    Coroner
    01:10
    The First 48
  • 00:24
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:15
    De kunstenaar
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:15
    Wild van Wild
    01:05
    Guten Appetit
  • 00:00
    Vienna Blood
    01:45
    Midsomer Murders
  • 23:20
    Cowboys & Aliens
    03:05
    Nancy Drew
  • 23:45
    Onvergetelijke Liedjes
    01:18
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 23:40
    Carmen Curlers
    01:00
    Dit is de Week
  • 23:55
    Onderweg naar liefde
    04:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal