Nu al 77.482 voedselpakketten ingezameld voor de voedselbank

woensdag 16 december 2020

Er zijn inmiddels 77.482 voedselpakketten ingezameld voor de voedselbank tijdens 'Missie 538'. De actie van Radio 538 voor de voedselbank is nu twee volle dagen bezig en staat aan de start van de derde dag.

538-luisteraars doneren geld voor hun favoriete plaat, er worden in het hele land eigen coronaproof missies gestart en er wordt geboden op covers en andere opvallende acties.


538-dj en ambassadeur van de voedselbank Frank Dane werd vanmorgen tijdens zijn uitzending verrast met deze tussenstand: 'Wow, dit is geweldig zeg! Dit is echt boven verwachting, ik had gedacht dat dit ongeveer de eindstand zou zijn. Het is voor het eerst dat we deze actie doen en het is geweldig om te zien dat het zo leeft onder onze luisteraars, iedereen wil graag helpen. We gaan nog de hele week door, want het is keihard nodig, juist nu. Hopelijk kunnen we op deze manier nog meer gezinnen helpen.'

Coco Hermans, Radio Director Radio 538: 'De voedselbank is relevanter dan ooit, zij verwachten dat de vraag naar hulp de komende tijd wel tot 50% kan stijgen vanwege de coronacrisis. En voor alle luisteraars die vanwege de lockdown thuiswerken, niet kunnen werken of juist overuren draaien, willen we spraakmakende radio maken. Het is mooi om te zien wat de power en impact is van 538. Voor een eerste editie zijn we positief verrast en dan te bedenken dat we nog niet eens op de helft zijn.'

'Missie 538' voor de voedselbank
Iets meer dan één miljoen mensen leven in Nederland onder de armoedegrens. De voedselbank helpt de mensen die het financieel echt even niet redden door ze tijdelijk te voorzien van voedselhulp, helaas zijn dat er door de coronacrisis steeds meer. Daarom komt Radio 538 in actie, met maar één missie: zoveel mogelijk geld voor voedselpakketten ophalen. Voor 5 euro kan de voedselbank een gezin aan één voedselpakket helpen. De eindstand wordt vrijdag om 17.00 uur bekend gemaakt.

'Missie 538' duurt nog tot vrijdagavond 18.00 uur en is te volgen via Radio 538, TV 538 en 538.nl, SBS6 zendt 'Missie 538' tussen 7.00 en 13.00 uur live uit.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Na veertien jaar wordt psychopaat Max Cady vrijgelaten. Hij heeft vanaf nu één doel: zich wreken op zijn advocaat Sam Bowden, die volgens hem verantwoordelijk is voor zijn lange verblijf in de gevangenis. Bowden heeft tijdens het proces immers belangrijke gegevens verzwegen over het meisje dat door Cady verkracht werd. De psychopaat begint de familie Bowden te treiteren en te pesten.

'Cape Fear', film uit 1991 met oa. Robert De Niro, om 23.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    VRT Zomerhit
    21:50
    Allez les Femmes
  • 20:15
    Mystery Road: Origin
    22:05
    The Worst Person in the World
  • 20:50
    Flikken Maastricht
    21:30
    Geen uitzending
  • 20:30
    Code van Coppens
    21:35
    Arthur the King
  • 20:30
    The Woman King
    22:50
    Margaux
  • 20:30
    Peter Rabbit 2: The Runaway
    22:05
    Taxi
  • 20:35
    The Last Sharknado: It's About Time
  • 20:35
    24
    00:30
    Suits
  • 20:55
    Bompa
    22:55
    Tegen de Sterren Op
  • 20:00
    Blind Gekocht NL
    21:20
    Kopen Of Slopen?
  • 20:20
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 20:35
    Interstellar
    23:40
    Great White Waters
  • 20:35
    The Real Housewives van het Zuiden
    22:25
    Paradise Hotel
  • 20:30
    The Suitcase Murders
    22:30
    Bond of Silence
  • 20:38
    Z-Weekoverzicht
    21:11
    Trends Talk
  • 20:55
    De tip
    22:00
    Classics 55
  • 20:40
    Open Vuur
    21:30
    Becoming Meewis
  • 21:00
    Luther
    22:05
    The Doctor Blake Mysteries
  • 20:00
    The Maze Runner
    22:05
    A Murder at the End of the World
  • 20:30
    Bij Van Duin op de Achterbank
    21:20
    NOS De Avondetappe
  • 20:35
    De verborgen strijd van Myanmar
    21:30
    Zinzoekers
  • 20:25
    Karen Pirie
    22:00
    Pride Amsterdam - Canal Parade 2026 compilatie