NPO Radio 2-dj Ruud de Wild verlengt bij PowNed

maandag 21 oktober 2024

Omroep PowNed en Ruud de Wild hebben hun samenwerking voor de komende jaren verlengd. De spraakmakende radiomaker blijft verbonden aan de omroep, waardoor de nummer één middagshow van Nederland, 'De Wild in de Middag', ook in de toekomst van maandag tot en met donderdag tussen 16.00 en 18.00 uur te horen zal zijn op NPO Radio 2.

Het programma, dat bijna acht jaar geleden van start ging, groeide uit tot de grootste middagshow van de Nederlandse radio. Ruud de Wild: 'Bij PowNed en NPO Radio 2 krijg ik de vrijheid om échte radio te maken. Ik kijk er erg naar uit om de luisteraar ook de komende jaren weer op een eigenzinnige, prikkelende en humoristische wijze mee te nemen in deze bewogen wereld.'


Ook bij PowNed zijn ze enthousiast over de verlenging. Florent Luyckx, manager audio: 'Ruud de Wild is een zeer gedreven radio-dj en presentator met een unieke en uitgesproken stijl die naadloos aansluit bij PowNed. Met 'De Wild In de Middag' is hij van grote toegevoegde waarde voor NPO Radio 2 en ik kijk uit naar het vervolg van onze samenwerking waarin we de middagshow en de podcast verder gaan ontwikkelen en nieuwe projecten gaan vormgeven.'

Naast zijn radioprogramma blijft ook de PowNed podcast '30 MINUTEN RAUW' door Ruud de Wild te horen. In deze podcast interviewt Ruud zijn gasten op kenmerkende wijze: ontwapenend, scherp, maar altijd eerlijk en nooit onder de gordel.

'De Wild in de Middag' is van maandag tot en met donderdag tussen 16.00 en 18.00 te beluisteren op NPO Radio 2. De podcast '30 MINUTEN RAUW' is te beluisteren in de NPO Luister app.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Vrederechters' (VTM)

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.

'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Herfstbeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 10:00
    Radio 1 Boekenfeest
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:35
    Yetili vertelt
    11:45
    Casper en Emma
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 11:05
    MasterChef Australië
    12:00
    Kitchen Nightmares
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:20
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:55
    MacGyver
  • 10:20
    O Little Christmas Market
    11:45
    Christmas in Tahoe
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 11:15
    Huizenjagers
    12:10
    De Tafel van Ruben
  • 11:05
    Elsbeth
    12:50
    NCIS
  • 10:45
    Geen uitzending
    11:45
    The Neighborhood
  • 10:55
    Love It or List It
    11:50
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 10:50
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:33
    De perfecte energieoplossing
    12:00
    Brasserie 55
  • 11:30
    Sarah's Sweet Table
  • 11:10
    Death in Paradise
    12:15
    Father Brown
  • 11:40
    Below Deck Mediterranean
    12:25
    Chucky
  • 11:15
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:05
    Kunststof
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:30
    Zin in Zappelin
    11:45
    Raad eens hoeveel ik van je hou