NPO Radio 2-dj Ruud de Wild verlengt bij PowNed

Omroep PowNed en Ruud de Wild hebben hun samenwerking voor de komende jaren verlengd. De spraakmakende radiomaker blijft verbonden aan de omroep, waardoor de nummer één middagshow van Nederland, 'De Wild in de Middag', ook in de toekomst van maandag tot en met donderdag tussen 16.00 en 18.00 uur te horen zal zijn op NPO Radio 2.
Het programma, dat bijna acht jaar geleden van start ging, groeide uit tot de grootste middagshow van de Nederlandse radio. Ruud de Wild: 'Bij PowNed en NPO Radio 2 krijg ik de vrijheid om échte radio te maken. Ik kijk er erg naar uit om de luisteraar ook de komende jaren weer op een eigenzinnige, prikkelende en humoristische wijze mee te nemen in deze bewogen wereld.'
Ook bij PowNed zijn ze enthousiast over de verlenging. Florent Luyckx, manager audio: 'Ruud de Wild is een zeer gedreven radio-dj en presentator met een unieke en uitgesproken stijl die naadloos aansluit bij PowNed. Met 'De Wild In de Middag' is hij van grote toegevoegde waarde voor NPO Radio 2 en ik kijk uit naar het vervolg van onze samenwerking waarin we de middagshow en de podcast verder gaan ontwikkelen en nieuwe projecten gaan vormgeven.'
Naast zijn radioprogramma blijft ook de PowNed podcast '30 MINUTEN RAUW' door Ruud de Wild te horen. In deze podcast interviewt Ruud zijn gasten op kenmerkende wijze: ontwapenend, scherp, maar altijd eerlijk en nooit onder de gordel.
'De Wild in de Middag' is van maandag tot en met donderdag tussen 16.00 en 18.00 te beluisteren op NPO Radio 2. De podcast '30 MINUTEN RAUW' is te beluisteren in de NPO Luister app.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ray 'Albert' Verhaeghe wordt voor zijn 100ste verjaardag verrast door zijn 'Familie'
- 'VRT Zomerhit': heel de zomer lang VRT aan zee in Blankenberge
- Kijkcijfers: dinsdag 17 maart 2026
- VRT NWS documentaire herdenkt aanslagen: '22/3 tien jaar geleden'
- 'Taboes' over partnergeweld tegen mannen: Robbert Rodenburg opent het gesprek
- De jacht op de erfenis in 'Meldpunt Actueel'
- Peter Boeckx volgt verschillende zedenzaken en gaat ook in gesprek met Reuben D.B. in 'Justice For All'
- Speciale 'Mocronado’s' van Omroep WNL toont contrast tussen generaties
- 'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is': Wesley kent spelverloop van 'De Box' beter dan allesweter Koen
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Op zijn knieën
- Willy-dj Tomas De Soete duikt de 'Willy 500 van de jaren '90' in met smerigste filmscène ooit
- Merel Westrik stopt op JOE
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
Multimedia SPOTLIGHT
-
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris'
Kijktip van de dag

Tien jaar na de aanslagen van 22 maart 2016 brengt VRT NWS een unieke historische en maatschappelijke documentaire op basis van een zorgvuldige selectie van beelden van bewakingscamera's. VRT NWS bekijkt de beelden van deze gitzwarte dag met elf slachtoffers, nabestaanden, speurders en hulpverleners. Welke impact hebben de aanslagen gehad op hun leven en waar staan ze vandaag? Hoe houden we de collectieve herinnering in stand voor de huidige en toekomstige generaties?
'22/3 Tien Jaar Geleden', om 20.45 uur op VRT 1.



































