NPO Radio 2-dj Ruud de Wild verlengt bij PowNed

maandag 21 oktober 2024
Foto: Powned - © Wessel de Groot 2023

Omroep PowNed en Ruud de Wild hebben hun samenwerking voor de komende jaren verlengd. De spraakmakende radiomaker blijft verbonden aan de omroep, waardoor de nummer één middagshow van Nederland, 'De Wild in de Middag', ook in de toekomst van maandag tot en met donderdag tussen 16.00 en 18.00 uur te horen zal zijn op NPO Radio 2.

Het programma, dat bijna acht jaar geleden van start ging, groeide uit tot de grootste middagshow van de Nederlandse radio. Ruud de Wild: 'Bij PowNed en NPO Radio 2 krijg ik de vrijheid om échte radio te maken. Ik kijk er erg naar uit om de luisteraar ook de komende jaren weer op een eigenzinnige, prikkelende en humoristische wijze mee te nemen in deze bewogen wereld.'


Ook bij PowNed zijn ze enthousiast over de verlenging. Florent Luyckx, manager audio: 'Ruud de Wild is een zeer gedreven radio-dj en presentator met een unieke en uitgesproken stijl die naadloos aansluit bij PowNed. Met 'De Wild In de Middag' is hij van grote toegevoegde waarde voor NPO Radio 2 en ik kijk uit naar het vervolg van onze samenwerking waarin we de middagshow en de podcast verder gaan ontwikkelen en nieuwe projecten gaan vormgeven.'

Naast zijn radioprogramma blijft ook de PowNed podcast '30 MINUTEN RAUW' door Ruud de Wild te horen. In deze podcast interviewt Ruud zijn gasten op kenmerkende wijze: ontwapenend, scherp, maar altijd eerlijk en nooit onder de gordel.

'De Wild in de Middag' is van maandag tot en met donderdag tussen 16.00 en 18.00 te beluisteren op NPO Radio 2. De podcast '30 MINUTEN RAUW' is te beluisteren in de NPO Luister app.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Hotel Romantiek' (VRT 1)

Sven, Gloria en Philippe verwelkomen 24 vrijgezellen op leeftijd in het zonovergoten Spanje. In een stierenvechtarena worden de mannen verrast door een spectaculaire entree van de vrouwen. Daarna worden de rollen omgedraaid en prepareren de mannen een maaltijd voor de vrouwen die ze niet snel zullen vergeten. Onder het mom van medische proeven worden de vrijgezellen subtiel dichter bij elkaar geduwd. Aan het eind van de dag volgt er een moeilijke keuze voor Sven, Philippe en Gloria: welk koppel sturen ze als eerste naar de zwaan voor een prille date op het meest romantische plekje van Spanje?

'Hotel Romantiek', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:00
    Live live live
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 22:55
    Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off
    20:00
    Terzake
  • 21:00
    Geen uitzending
    19:00
    Athleticus Urban Games
  • 23:35
    The Masked Singer
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:50
    Motorway Cops USA
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:10
    Danger Close: The Battle of Long Tan
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:40
    Collateral Damage
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:10
    ER
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:55
    'Allo 'Allo!
  • 22:40
    De Moeite Waard?!
    19:55
    Auwch_
  • 23:30
    New Girl
    18:45
    Coroner
  • 23:25
    See
    18:40
    Bar Rescue
  • 23:40
    A Place in the Sun
    18:45
    Retour Masters
  • 23:15
    C.S.I. New York
    18:35
    Cold Justice
  • 23:54
    Z-Nieuws
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:50
    De tip
    16:00
    Vitamine 55
  • 23:35
    Ainsley Eats The Streets
    18:55
    De Smaaktoerist
  • 23:55
    Sherwood
    19:00
    Death in Paradise
  • 23:20
    NCIS
    18:40
    First Dates Australia
  • 23:50
    Pauw & De Wit
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:55
    Nieuwsuur
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 23:40
    Tribe with Bruce Parry
    18:00
    Wordt aangekondigd