NPO Radio 2-dj Ruud de Wild verlengt bij PowNed

Omroep PowNed en Ruud de Wild hebben hun samenwerking voor de komende jaren verlengd. De spraakmakende radiomaker blijft verbonden aan de omroep, waardoor de nummer één middagshow van Nederland, 'De Wild in de Middag', ook in de toekomst van maandag tot en met donderdag tussen 16.00 en 18.00 uur te horen zal zijn op NPO Radio 2.
Het programma, dat bijna acht jaar geleden van start ging, groeide uit tot de grootste middagshow van de Nederlandse radio. Ruud de Wild: 'Bij PowNed en NPO Radio 2 krijg ik de vrijheid om échte radio te maken. Ik kijk er erg naar uit om de luisteraar ook de komende jaren weer op een eigenzinnige, prikkelende en humoristische wijze mee te nemen in deze bewogen wereld.'
Ook bij PowNed zijn ze enthousiast over de verlenging. Florent Luyckx, manager audio: 'Ruud de Wild is een zeer gedreven radio-dj en presentator met een unieke en uitgesproken stijl die naadloos aansluit bij PowNed. Met 'De Wild In de Middag' is hij van grote toegevoegde waarde voor NPO Radio 2 en ik kijk uit naar het vervolg van onze samenwerking waarin we de middagshow en de podcast verder gaan ontwikkelen en nieuwe projecten gaan vormgeven.'
Naast zijn radioprogramma blijft ook de PowNed podcast '30 MINUTEN RAUW' door Ruud de Wild te horen. In deze podcast interviewt Ruud zijn gasten op kenmerkende wijze: ontwapenend, scherp, maar altijd eerlijk en nooit onder de gordel.
'De Wild in de Middag' is van maandag tot en met donderdag tussen 16.00 en 18.00 te beluisteren op NPO Radio 2. De podcast '30 MINUTEN RAUW' is te beluisteren in de NPO Luister app.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe directie Media bij de NPO
- Sea, sex, sun en totale chaos: 'All In' start met dubbele aflevering
- Kijkcijfers: donderdag 19 februari 2026
- 'De kinderen van de Jodenboerderij': tweeluik in 'Andere Tijden'
- Nieuw programma 'Echte Reizigersvrouwen' bij TLC
- Dotan is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice van Vlaanderen'
- Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' tijdens eerste citytrip
- Véronique De Kock openhartig over onvervulde kinderwens in 'Maison Verhulst': 'We waren zwanger, maar het is niet gelukt'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
- Luistercijfers! Nostalgie zet groei verder
- Luistercijfers! Qmusic en JOE bevestigen leiderschap, Willy breekt record
- Luistercijfers! Lichte groei voor TOP
Multimedia SPOTLIGHT
-
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Het is 1 april, een hoogdag voor Xavier. Zijn aprilgrappen worden echter door weinigen gesmaakt. Hij probeert Fernand een poets te bakken door verkleed als Arabier voor veel geld een duif van hem te kopen. Hij krijgt echter al snel de rekening gepresenteerd. Bieke wil een nieuwe account binnenhalen en besluit de verantwoordelijke te verleiden. Ze zegt Marc dat het een aprilgrap is. Ook zij krijgt het deksel op haar neus.
'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.



































