NPO Radio 1-programma 'Het Misdaadbureau' verhuist naar PowNed

dinsdag 10 december 2024
Foto: © POWNED

Het WNL-radioprogramma 'Het Misdaadbureau' wordt vanaf 1 januari uitgezonden door omroep PowNed. De presentatie blijft in handen van Maaike Timmerman, die samen met de redactie van werkgever wisselt.

PowNed noemt het wekelijkse misdaadprogramma een aanwinst voor de omroep. Florent Luyckx, Manager Audio van PowNed: “Voor PowNed is ‘Het Misdaadbureau’ een aanwinst en een versterking van onze true crime redactie. Binnen dit genre hebben we al enkele spraakmakende producties op onze naam staan en samen met dit team kunnen we onze ambities verder vorm gaan geven.”

Timmerman krijgt met de overstap een ‘frisse start’ bij een nieuwe omroep. "Ik heb veel mooie kansen gekregen van WNL en daar ben ik de omroep dankbaar voor. Ook laat ik veel lieve, getalenteerde collega's achter, die ik enorm ga missen. Maar er is de afgelopen jaren te veel gebeurd om me er nog thuis te voelen. Ik ben blij met hun inzet om ons op een nieuwe plek onder te brengen. Daardoor kan ik me na een onrustige periode nu vooral weer richten op mooie radio en podcasts maken.”

Maaike Timmerman presenteerde jarenlang het ontbijtprogramma 'Goedemorgen Nederland'. Het leverde haar in 2019 een nominatie op voor de Sonja Barend Award voor haar gesprek met DENK-leider Kuzu. Ook bedacht en maakte ze de documentaireserie 'De Zaak van je Leven', waarin rechercheurs terugblikken op geruchtmakende moordzaken.

WNL betreurt het vertrek van Timmerman. “We hebben Maaike door de jaren heen bij ons zien groeien als verslaggever, presentator en eindredacteur”, zegt zakelijk directeur Lisa Versteeg van Omroep WNL. “Tegelijkertijd wilden we de wens van Maaike en haar team om te vertrekken voorop stellen, omdat iedereen recht heeft op een werkplek waar hij of zij zich fijn voelt.”

Omroep WNL heeft van de NPO een passend alternatief gekregen voor het teruggeven van het programma.

‘Het Misdaadbureau’ wordt wekelijks uitgezonden op vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur op NPO Radio 1 en de wekelijkse podcast is te beluisteren via NPO Luister.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:30
    Dag & nacht
    22:15
    VRT NWS laat
  • 21:25
    En toen was er New Wave
    22:15
    De ideale wereld
  • 21:40
    Dag & nacht
    22:25
    Geen uitzending
  • 21:50
    Sergio in Italië
    23:10
    Eenmaal Andermaal
  • 20:30
    Olympus Has Fallen
    22:45
    Bart Cannaerts - We Moeten Nog Eens Afspreken
  • 20:35
    Second Act
    22:20
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 20:35
    The Last of the Mohicans
    22:30
    Holmes & Watson
  • 21:45
    Clan
    22:45
    ER
  • 21:40
    De Planckaerts
    22:50
    Baywatch
  • 22:10
    De Container Cup
    23:00
    Auwch_
  • 20:35
    Tomb Raider
    22:35
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    Doom Patrol
  • 21:45
    Komen Eten
    22:35
    Huizenjagers
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 22:11
    Car Upd8te
    22:22
    Z-Nieuws
  • 22:08
    Tooldokter
    22:55
    Meesterlijk speechen
  • 22:10
    Peppe's Sicilië
  • 22:00
    London Kills
    23:55
    Ripper Street
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:35
    Heel Holland Bakt Elke Dag
    22:20
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    De ontdekking van de ruimte
  • 22:10
    De Fiksers
    22:45
    Back to reality