NPO Radio 1-bus week lang door het land met verhalen over de impact van corona

zondag 24 september 2023
Foto: © NTR/PowNed 2021

Op vrijdag 29 september opent koning Willem-Alexander de expositie 'Nationaal stilstaan bij corona' in Den Bosch. Daarom brengt de gele bus van het NPO Radio 1-programma '5 Dagen' (NTR/PowNed) deze hele week persoonlijke verhalen over de nog voelbare impact van de coronacrisis.

Vanaf verschillende locaties in het land praten presentatoren Mirthe van der Drift en Ajouad El Miloudi en verslaggever Joris Kreugel met hun gasten over de gevolgen van de pandemie.


Maandag staat de bus in Amsterdam en is Gaston Remmers te gast. Zijn zoon Pepijn was 14 toen hij in een tentje in Amsterdam overleed aan koolstofmonoxidevergiftiging in combinatie met drugs. Hij verteerde de lockdown slecht en zonderde zich steeds meer af toen de wereld stil leek te staan in de coronaperiode.

Dinsdag is de bus in Leeuwarden en vertellen hotel-restaurant-eigenaars Baukje Haarsma en Willem Adema over de rampzalige gevolgen van corona op hun pas geopende horecazaak.

Woensdag is er geen uitzending in verband met Eredivisie-voetbal.

Donderdag staat in het teken van de druk op de zorgsector en komt vanuit Uden, het Ziekenhuis Bernhoven. Gast is IC-verpleegkundige Ilse van de Laak: over werken op de Intensive Care in coronatijd.

Vrijdag vertelt Arianne de Jong uit Vinkel over de gevolgen van corona voor de relatie met haar broer. Ze groeiden steeds verder uit elkaar nadat hij zich alsmaar meer afzette tegen de maatregelen. In december 2021 kreeg hij corona. Een paar dagen later overleed hij.   

'5 Dagen Live: stilstaan bij corona', maandag 25 september, dinsdag 26 september, donderdag 28 september en vrijdag 29 september van 20.00 tot 20.30 uur op NPO Radio 1. De uitzending van woensdag 27 september vervalt in verband met Eredivisie-voetbal. Zie ook de website van '5 Dagen'.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ruben Nicolai met 'Ik Weet Er Alles Van' op VTM

Zes kandidaten, zes unieke passies. Terwijl de inzet stijgt en de kandidaten strijden om de overwinning, draait alles om strategie, vertrouwen en de juiste keuzes. Wie houdt het hoofd koel tot het einde? Dingen mee naar de geldprijs: Erwin uit Rotterdam (met als specialiteit Amerikaanse popcultuur), Kimberly uit Rucphen (topografie), Jeffrey uit Gelderland (Studio 100), Johanna uit Drenthe (Spanje), Ilias uit Maasmechelen (groenten en fruit), Mina uit Antwerpen (romcoms), Gert uit Dilbeek (atletiek), Inge uit Brasschaat (kerst), Julian uit Delft (Japan) en Leila uit Groningen (honden).

'Ik Weet Er Alles Van', om 21.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:45
    Sporza: EK Atletiek 2026
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 09:00
    Zomerbeelden