NPO FunX presenteert unieke 'DiXte 1000 Exclusive' met Cho

maandag 14 oktober 2024

NPO FunX biedt luisteraars a once in a lifetime experience met een unieke livesessie van Cho. Hij geeft een intiem optreden voor een kleine groep fans in de iconische A'DAM Toren in Amsterdam.

Wie erbij wil zijn maakt kans door te stemmen op de 'FunX DiXte 1000'; de lijst met échte hits gekozen door de FunX-luisteraars. Stemmen kan vanaf vandaag via funx.nl/dixte1000.


FunX-dj Fernando Halman opende vanochtend in Start met Fernando de stembussen voor de 'DiXte 1000'. Door op hun favorieten te stemmen, maken luisteraars kans op kaarten voor de 'DiXte 1000 Exclusive' met Cho, of om bij de DiXte1000 Lounges tijdens de uitzendweek te zijn. Stemmen kan tot woensdag 30 oktober via funx.nl/dixte1000. Op vrijdag 1 november maakt FunX de 'DiXte 1000'-lijst bekend. Wie er in de top 3 staat blijft nog even spannend, daar kan de luisteraar vanaf zaterdag 2 november opnieuw op stemmen. De top 3 wordt op vrijdag 8 november bij de ontknoping van de laatste nummers van de 'DiXte 1000' onthuld.

'DiXte 1000 Exclusive' met Cho
Voor de 'DiXte 1000 Exclusive' heeft FunX hiphop-artiest en songwriter Cho gevraagd om een intiem optreden te geven voor zijn grootste fans. Sinds zijn doorbraak is Cho al ruim tien jaar lang te horen in de 'DiXte1000' met hits zoals Popalik en Misschien wel hè. Zijn succesvolle carrière maakte van hem één van de meest toonaangevende stemmen binnen de Nederlandse hiphopscene.

Cho staat bekend om de persoonlijke verhalen die hij vertelt in zijn muziek, vaak verhalen over de liefde, waarmee hij meerdere keren de AFAS Live wist uit te verkopen. En onlangs nog een nieuw muzikaal hoogtepunt beleefde, met een uitverkocht optreden in Koninklijk Theater Carré. Op die manier blijft Cho innoveren en zijn stempel drukken op de Nederlandse hiphopcultuur. Vorig jaar stond Cho met maar liefst 12 nummers in de DiXte 1000, dit jaar verwelkomt FunX hem als 'DiXte 1000' Exclusive-artiest.

De 'FunX DiXte 1000' wordt van zaterdag 2 tot en met vrijdag 8 november uitgezonden op FunX, FunX.nl en de gratis NPO Luister-app.


Persbericht NPO FunX
https://www.funx.nl/
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een Britse jongen van negentien Jay Slater, wil naar een festival op Tenerife. Tijdens de feestelijkheden raakt hij vermist. Zijn vrienden alarmeren de politie. En dan begint een hele lijdensweg voor de familie. Leeft hij nog? Is hij gestorven? Is er kwaad opzet in het spel of is er een ongeluk gebeurd?

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    02:00
    VRT NWS laat
  • 00:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:00
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 01:15
    Geen uitzending
    10:25
    Rich Kids Go Skint
  • 00:35
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 02:25
    Geen uitzending
    01:35
    Ozark Law
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 00:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:00
    This Is Us
  • 02:25
    Geen uitzending
    06:10
    Two and a Half Men
  • 02:15
    Geen uitzending
    02:40
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 01:10
    Geen uitzending
    02:35
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 00:56
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:46
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:35
    BBQ Vanavond?!
    02:20
    Open Vuur
  • 02:20
    Call the Midwife
    02:00
    Agatha Christie's Marple
  • 02:25
    Below Deck Mediterranean
    02:20
    Grey's Anatomy
  • 00:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    02:10
    NOS WK Avond
  • 02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 02:45
    De pufclub
    02:15
    De Grannies van Amsterdam