NPO FunX biedt inzicht en steun met nieuwe dagelijkse radioshow 'Ramadan Late Night'

dinsdag 7 mei 2019

Eergisteren is de Ramadan begonnen, waarbij in Nederland ruim 1 miljoen moslims een maand lang niet eten en drinken tussen zonsopgang en zonsondergang.

Voor veel moslims is dit een maand van bezinning en bezieling, maar óók van liefde, verbinding, samen zijn en… lekker eten. NPO FunX start deze week met 'Ramadan Late Night': dé radioshow waar je tijdens de Ramadan wakker voor blijft! Of je nu wel óf niet aan het vasten bent, iedereen is welkom. Verwacht een show vol verhalen van luisteraars, maar ook recepten, tips en nog meer toffe items.


'Ramadan Late Night' hoor je vier weken lang, elke maandag- tot en met donderdagavond van 23.00-02.00 uur. Radio-dj's Morad, Sander en Tannaz ontvangen bekende en onbekende co-hosts en worden vergezeld door de leukste studiogasten. 'Ramadan Light Night' is naast radio ook te volgen op het Instagram-kanaal van FunX.

Liever zijn voor anderen? De Koran uitlezen? Of misschien wel voor eens en altijd stoppen met die ene slechte gewoonte? Iedereen die aan het vasten is heeft wel een bepaald doel voor ogen. Luisteraars delen hun Ramadan Goals. Ook worden de meest bizarre of veelvoorkomende vragen rondom de Ramadan besproken in de vorm van een quiz.​​

In de show vertellen luisteraars hoe zij de Ramadan beleven. Luisteraars kunnen gesproken berichten insturen waarin ze vertellen over hun dag, eventuele struggles en natuurlijk de mooie momenten.


Persbericht NPO FunX
http://www.npofunx.nl
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'FC De Kampioenen': Johny Voners

Pol baalt omdat hij een week moet gaan logeren bij zijn schoonmoeder. Van collega Juul krijgt hij de tip een depressie voor te wenden. Pol doet dit, maar raakt verstrikt in zijn eigen spel. Marc heeft een nieuwe hobby: filmen. Hij wil per se een filmpje maken voor 'Videodinges'.

'FC De Kampioenen', om 19.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Vive le vélo
    21:15
    De Columbus
  • 20:15
    The Vanishing Triangle
    21:45
    Patton
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:50
    Geen uitzending
  • 20:30
    Code van Coppens
    21:40
    Het Geheugenspel
  • 20:00
    Darts
    00:00
    That's My Boy
  • 20:25
    Vacation Friends 2
    22:30
    The Exorcist: Believer
  • 19:40
    All New Traffic Cops
    22:30
    Cop Land
  • 19:45
    Chicago Fire
    00:30
    Suits
  • 20:00
    Keeping Up Appearances
    20:40
    Bompa
  • 19:25
    Komen Eten bij Bake Off Vlaanderen
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 20:20
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 20:25
    The Prestige
    22:55
    Detective Knight: Independence
  • 19:15
    The Block Australia
    20:35
    The Real Housewives van het Zuiden
  • 20:30
    Interview With a Killer
    22:30
    Cleveland Abduction
  • 20:24
    Z-Weekoverzicht
    20:57
    Trends Talk
  • 20:00
    Sunset Boulevard
    21:00
    Play That Song
  • 19:50
    Lekker Messy - Weekmenu
    21:25
    Becoming Meewis
  • 20:00
    Silent Witness
    21:00
    Luther
  • 20:00
    Underwater
    21:45
    From
  • 20:30
    NOS 75 jaar Wereld Muziekconcours
    21:35
    Andere Tijden Sport
  • 19:55
    Goed Verhaal
    20:35
    Over Leven
  • 20:25
    Beck
    22:00
    Simon