NPO 3FM sluit decennium af met 'Jaren 10-Daagse'

NPO 3FM blikt van 20 tot en met 29 november terug op het afgelopen decennium met 'De Jaren 10-daagse'. Tien dagen lang wordt iedere dag een ander jaartal behandeld, oplopend van 2010 tot en met 2019.
Aan het eind van elke dag viert 3FM oud en nieuw met dj's Eva Koreman en Kevin van Arnhem om het nieuwe jaar feestelijk in te luiden.
Wat luisterden we massaal in de jaren '10? Wat trokken we aan? Maar ook: wat waren de belangrijkste gebeurtenissen? In de hele programmering wordt aandacht besteed aan de 'Jaren 10-daagse'. In de ochtendshow van Sander Hoogendoorn spelen 3FM Talents covers van nummers uit het jaar van die dag. Mark en Rámon laten tijdens de Jaren 10-daagse iedere dag de beste Mama Appelsapjes uit dat jaar horen. Luisteraars kunnen op de beste Mama Appelsapjes stemmen van het afgelopen decennium. Deze wordt aan het eind van de week bekend gemaakt. Als afsluiter van de dag is er een 'eindejaarsmix' met de lekkerste nummers uit dat jaar, waarbij dj Mike Mago op vrijdag 29 november de afsluiter is met zijn eigen eindejaarsmix van het afgelopen decennium. Dit zijn slechts een paar highlights van wat er tijdens de 10-Daagse gaat gebeuren.
3voor12 Radio
Tijdens de 10-daagse is er in 3voor12Radio aandacht voor de winnaars van de 3voor12 Award en Song van het Jaar uit het afgelopen decennium en worden de beste live-opnames van 3voor12 uitgezonden. Atze de Vrieze komt samen met de redactie van 3voor12 met 'De Rewind podcast', een podcastserie waarin Nederlandse artiesten vertellen hoe het hen lukte om mee te spelen op het wereldtoneel van de jaren '10.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Nieuwe KRO-NCRV-serie 'De Verloskundigen' volgt geboortezorg van dichtbij
- Kijk de aangrijpende serie 'One Day In My Body' op TLC
- Dit staat in juli op het menu van National Geographic
- Dit is nieuw bij RTL in juli
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'?
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.



































