NPO 3FM doet verslag van grootste online festival ooit: Lowlands free:united

Wat doe je als doorgewinterde festivalzender wanneer één van de grootste festivals van Nederland niet door kan gaan vanwege coronamaatregelen? Dan doe je verslag van het allergrootste online festival ooit!
Op zaterdag 22 en zondag 23 augustus lanceert Lowlands in samenwerking met NPO 3FM en VPRO 3voor12 het online platform Lowlands free:united. Een weekend lang álle Lowlands-entertainment, met optredens, interviews en highlights van de afgelopen jaren.
Lowlands Paradise is namelijk meer dan een festivalterrein, Free State of LLow is een state of mind. Daarom trekken 3FM, VPRO 3voor12 en Lowlands de wijde wereld in met het allergrootste online festival van deze zomer. Op vrijdagavond 21 augustus start Lowlands free:united met de ArmadiLLow via 3fm.nl/lowlands. Zaterdag en zondag is de live-uitzending te volgen met entertainment vanuit poppodium Melkweg, interviews en Lowlands-gekkigheid. De presentatie is in handen van Tim den Besten, Eva Koreman, Sagid Carter, Eva Cleven en Justin Verkijk.
Maar er is meer. Zo krijgen legendarische Lowlands-shows een eigen stream, net als eerder opgenomen optredens van acts die eigenlijk zouden optreden op Lowlands 2020. En yoga dan? Literatuur, comedy en wetenschap? Virtueel afdansen in ArmadiLLow tot in de vroege uurtjes? Check, check, en check! Alleen de pannenkoeken moeten zelf gebakken worden.
3FM en VPRO 3voor12 doen uitgebreid verslag van Lowlands free:united via 3fm.nl,
NPO 3FM en 3voor12.vpro.nl. Bovendien gaan de 3FM-dj’s op zaterdag en zondag het land in om de feestjes die Lowlanders thuis vieren nog nét even leuker te maken, volledig coronaproof uiteraard. Ben jij ook van plan om het LL-weekend niet ongemerkt voorbij te laten gaan met je vrienden? Meld je dan nu al aan op 3fm.nl/lowlands.
Een week later, op zaterdag 29 augustus, neemt Sagid Carter je mee langs de hoogtepunten van Lowlands 2020 en de voorbije jaren. Een ode aan Lowlands met een hele hoop modder, tenten die letterlijk worden afgebroken en natuurlijk de beste muziek om kippenvel bij te krijgen. Je ziet het zaterdag 29 augustus om 22.59 uur bij de VPRO op NPO 3.
Voor meer info en updates, ga naar 3fm.nl/lowlands, lowlands.nl of de social media kanalen van 3FM en Lowlands.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson': 'Ik ben dat niet gewoon, niet-gefrituurd eten'
- 'Ik verdien het om te blijven zitten!': Stephanie Coorevits en Thomas Smith vechten voor hun laatste kans in ‘De Verraders’
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson' -
'Ik verdien het om te blijven zitten!' -
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































