NPO 3FM doet verslag van grootste online festival ooit: Lowlands free:united

Wat doe je als doorgewinterde festivalzender wanneer één van de grootste festivals van Nederland niet door kan gaan vanwege coronamaatregelen? Dan doe je verslag van het allergrootste online festival ooit!
Op zaterdag 22 en zondag 23 augustus lanceert Lowlands in samenwerking met NPO 3FM en VPRO 3voor12 het online platform Lowlands free:united. Een weekend lang álle Lowlands-entertainment, met optredens, interviews en highlights van de afgelopen jaren.
Lowlands Paradise is namelijk meer dan een festivalterrein, Free State of LLow is een state of mind. Daarom trekken 3FM, VPRO 3voor12 en Lowlands de wijde wereld in met het allergrootste online festival van deze zomer. Op vrijdagavond 21 augustus start Lowlands free:united met de ArmadiLLow via 3fm.nl/lowlands. Zaterdag en zondag is de live-uitzending te volgen met entertainment vanuit poppodium Melkweg, interviews en Lowlands-gekkigheid. De presentatie is in handen van Tim den Besten, Eva Koreman, Sagid Carter, Eva Cleven en Justin Verkijk.
Maar er is meer. Zo krijgen legendarische Lowlands-shows een eigen stream, net als eerder opgenomen optredens van acts die eigenlijk zouden optreden op Lowlands 2020. En yoga dan? Literatuur, comedy en wetenschap? Virtueel afdansen in ArmadiLLow tot in de vroege uurtjes? Check, check, en check! Alleen de pannenkoeken moeten zelf gebakken worden.
3FM en VPRO 3voor12 doen uitgebreid verslag van Lowlands free:united via 3fm.nl,
NPO 3FM en 3voor12.vpro.nl. Bovendien gaan de 3FM-dj’s op zaterdag en zondag het land in om de feestjes die Lowlanders thuis vieren nog nét even leuker te maken, volledig coronaproof uiteraard. Ben jij ook van plan om het LL-weekend niet ongemerkt voorbij te laten gaan met je vrienden? Meld je dan nu al aan op 3fm.nl/lowlands.
Een week later, op zaterdag 29 augustus, neemt Sagid Carter je mee langs de hoogtepunten van Lowlands 2020 en de voorbije jaren. Een ode aan Lowlands met een hele hoop modder, tenten die letterlijk worden afgebroken en natuurlijk de beste muziek om kippenvel bij te krijgen. Je ziet het zaterdag 29 augustus om 22.59 uur bij de VPRO op NPO 3.
Voor meer info en updates, ga naar 3fm.nl/lowlands, lowlands.nl of de social media kanalen van 3FM en Lowlands.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ziggo en Ajax verbinden fans en clubiconen in nieuwe uitvoering van 'Dit is mijn club'
- Dit weekend écht de laatste kans: stem nu voor jouw favoriet bij de Kastaars!
- VRT moet boven op 16 miljoen euro nóg eens extra besparen: 'Woordbreuk van de Vlaamse Regering'
- De jury van 'KRO-NCRV Lief gebaar Award 2025' is bekend
- Tv- en radiopresentator Robert Jensen overleden op 52-jarige leeftijd
- Annemarie Oster is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Kassa' zaterdag over vluchtcompensaties en de gehandicaptenparkeerkaart
- NTR herhaalt vrijdag documentaire over Astrid Roemer
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': mantelzorgers overbelast maar overheid vraagt hen meer te doen
- Dit zie je vrijdag in 'Ik Vertrek XL'
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
- 'De Lach van JOE' is terug!
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Coen & Sander introduceren 'Nederlandstalige top 100' bij JOE met marathonuitzending
- Recordaantal versprekingen in week van 'Het Verboden Woord' op Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten' -
VTM Series brengt adrenaline van ER terug
Kijktip van de dag

De vijftienjarige Lara werd geboren in een mannelijk lichaam, maar wil als meisje door het leven gaan. Haar dagelijkse leven bestaat uit het innemen van hormoonremmers en wachten op vrouwelijke hormoontherapie en de operatie die uiteindelijk haar geslacht zal afstemmen op haar identiteit. Ondertussen streeft ze haar droom na: ballerina worden.
'Girl', film uit 2018 van Lukas Dhont met oa. Victor Polster, om 20.30 uur op Play.




































