'NOS Met het Oog op Morgen' maakt shortlist Nieuwe Stem voor Het Oog bekend

zaterdag 3 februari 2024

Het gaat om de bekendmaking van de shortlist van 11 namen. De jury onder leiding van Rob Trip heeft de longlist van 170 stemmen teruggebracht tot een shortlist van 11 namen.

In de uitzending van 'NOS Met het Oog op Morgen' van vrijdagavond 2 februari vertelde Rob Trip welke 11 namen de shortlist hebben gehaald.


Al sinds de allereerste uitzending, op 5 januari 1976, is Hans Hogendoorn (76) de stem van de iconische tune van 'NOS Met het Oog op Morgen'. 'Toch is het beter om nu al een opvolger te zoeken en niet te wachten tot het moment dat ik dit niet meer kan doen.'

Na bijna 17.000 uitzendingen besloot de NOS met een publiekswedstrijd op zoek te gaan naar een nieuwe stem. Sinds de wedstrijd begon, heeft een overweldigend aantal van 7.183 mensen hun stem ingesproken in de speciale online opnamestudio. Om alle inzendingen te kunnen beluisteren en goed te kunnen beoordelen, is de actie vroegtijdig ingekort.

De shortlist (in alfabetische volgorde):

Joshua Albano
Jacqueline Blom
Esther Floor
Hanneke de Jonge
Helga Kok
Thekla Reuten
Gijs Scholten van Aschat
Annet van Wiechen
Joost van Wijk
Gerja Wolf
Eva Zwaving

Op zaterdagavond 10 februari zal in een speciale live uitzending van 'NOS Met het Oog op Morgen' vanuit Amsterdam de nieuwe stem van 'Het Oog' bekend worden gemaakt.

De jury bestaat uit Rob Trip (voorzitter) presentator 'NOS Met het Oog op Morgen', 'NOS Journaal', Fleur Wallenburg, presentator 'Nieuws&Co', NOS stemcoach, Fernando Halman, dj en stemacteur en Bart Leferink, plaatsvervangend hoofdredacteur NOS Nieuws.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Door de Bomen' - Joke Devynck (VRT 1)

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.

'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:55
    The Good Doctor
    02:40
    Geen uitzending
  • 00:15
    Blind getrouwd: Australië
    01:55
    Geen uitzending
  • 01:10
    How I Met Your Mother
    02:15
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:35
    Stukken van mensen
    01:40
    Geen uitzending
  • 00:45
    Fire Country
    01:45
    This Is Us
  • 01:15
    Customer Wars
    02:20
    Geen uitzending
  • 00:15
    Interior Design Masters
    01:25
    911 Crisis Center
  • 00:40
    FBI: International
    02:10
    Geen uitzending
  • 00:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:11
    De Branche-Expert
    01:22
    Kan ik het ook?
  • 01:10
    Vlaamse Klassiekers
    02:05
    Foodies & The City
  • 00:40
    Scott & Bailey
    01:25
    Signora Volpe
  • 01:15
    American Housewife
    02:35
    Below Deck Mediterranean
  • 01:15
    Pauw & De Wit
    02:00
    EenVandaag
  • 01:20
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:05
    Geheime Liefde
    01:45
    Eva