'NOS Met het Oog op Morgen' maakt shortlist Nieuwe Stem voor Het Oog bekend

zaterdag 3 februari 2024

Het gaat om de bekendmaking van de shortlist van 11 namen. De jury onder leiding van Rob Trip heeft de longlist van 170 stemmen teruggebracht tot een shortlist van 11 namen.

In de uitzending van 'NOS Met het Oog op Morgen' van vrijdagavond 2 februari vertelde Rob Trip welke 11 namen de shortlist hebben gehaald.


Al sinds de allereerste uitzending, op 5 januari 1976, is Hans Hogendoorn (76) de stem van de iconische tune van 'NOS Met het Oog op Morgen'. 'Toch is het beter om nu al een opvolger te zoeken en niet te wachten tot het moment dat ik dit niet meer kan doen.'

Na bijna 17.000 uitzendingen besloot de NOS met een publiekswedstrijd op zoek te gaan naar een nieuwe stem. Sinds de wedstrijd begon, heeft een overweldigend aantal van 7.183 mensen hun stem ingesproken in de speciale online opnamestudio. Om alle inzendingen te kunnen beluisteren en goed te kunnen beoordelen, is de actie vroegtijdig ingekort.

De shortlist (in alfabetische volgorde):

Joshua Albano
Jacqueline Blom
Esther Floor
Hanneke de Jonge
Helga Kok
Thekla Reuten
Gijs Scholten van Aschat
Annet van Wiechen
Joost van Wijk
Gerja Wolf
Eva Zwaving

Op zaterdagavond 10 februari zal in een speciale live uitzending van 'NOS Met het Oog op Morgen' vanuit Amsterdam de nieuwe stem van 'Het Oog' bekend worden gemaakt.

De jury bestaat uit Rob Trip (voorzitter) presentator 'NOS Met het Oog op Morgen', 'NOS Journaal', Fleur Wallenburg, presentator 'Nieuws&Co', NOS stemcoach, Fernando Halman, dj en stemacteur en Bart Leferink, plaatsvervangend hoofdredacteur NOS Nieuws.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.

'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:00
    Thuis
    00:45
    VRT NWS laat
  • 23:05
    Charcoal
    00:50
    Terzake
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:45
    Chicago Fire
    00:40
    The Good Doctor
  • 23:10
    Wolf
    01:30
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 22:50
    Chloe
    00:40
    How I Met Your Mother
  • 00:00
    Most Daring
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:05
    Suits
    00:55
    Geen uitzending
  • 00:25
    SOS Piet
    00:50
    Wat nu weer?
  • 00:05
    Oogappels
    01:20
    Geen uitzending
  • 23:50
    Fire Country
    00:45
    This Is Us
  • 22:40
    Argo
    01:00
    Blue Bloods
  • 23:45
    Hello Goodbye NL
    00:35
    Come Dine with Me: The Professionals
  • 23:55
    CSI: Crime Scene Investigation
    00:40
    The Rookie
  • 00:13
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 00:28
    Kan ik het ook?
    01:07
    Hallo Roger
  • 23:55
    Vanavond bij ons
    01:05
    Toasted on wheels!
  • 23:20
    McDonald and Dodds
    01:00
    Marie Antoinette
  • 00:25
    Scrubs
    01:15
    American Housewife
  • 23:40
    Floortje naar het einde van de wereld
    00:35
    NOS Journaal
  • 23:20
    McDonald and Dodds
    00:50
    De Nachtzoen
  • 00:15
    Reizen Waes: de bucketlist
    01:05
    Sluipschutters