Nieuwe zomerserie bij KRO-NCRV: 'De Verwondering Zomerdromers'

vrijdag 9 juli 2021

Deze zomer komt KRO-NCRV's 'De Verwondering' met een verfrissende zomerserie: 'De Verwondering Zomerdromers'. Presentatrice Annemiek Schrijver kruipt bij zeven inspirerende jongeren op bed om hun 'zomerdroom' te weten te komen.

Deze dromen zijn uit hun eigen leven gegrepen en hebben één ding gemeen: ze maken onze samenleving een beetje mooier.


Presentatrice Annemiek Schrijver gaat met zeven jongeren in gesprek over hun dromen, ambities en de grenzen waar ze in hun jonge leven tegenaan lopen. Dat resulteert in zes korte afleveringen die inspireren, herkenbaar zijn én ontroeren.

Zo vertellen de zusjes Sofia en Najoua Sabbar hoe het is om tien jaar lang als ongedocumenteerde in een kelderbox te leven, journalist Lisanne van Sadelhoff geeft je een inkijkje in haar rouwproces na de dood van haar moeder, klimaatactivist Rozemarijn van ’t Einde vertelt hoe woede een waardevolle motor voor haar is, theatermaker Mart van Berckel vertelt hoe hij hoopt ooit in een wereld te leven waarin we minder verwachtingen hebben van elkaar, Wing Yan Man vertelt over de burn-out die ze kreeg nadat ze niet aan de verwachtingen van haar Chinese cultuur én haar generatie kon voldoen en spoken-word artiest Amara van der Elst vertelt hoe ze met haar kunst mensen hoopt te verbinden.

Met deze zes openhartige gesprekken hoopt 'De Verwondering Zomerdromers' je te inspireren om je eigen zomerdroom te formuleren én na te jagen. Want in een samenleving die maar door raast en waar de focus vooral ligt op presteren, kunnen er nooit genoeg 'Zomerdromers' zijn.

Annemiek Schrijver: 'We horen nu veel in de media dat jongeren onder grote druk staan, maar onze 'Zomerdromers' laten ons zien hoe verrassend veerkrachtig en authentiek ze zijn.'

'De Verwondering Zomerdromers' is vanaf zaterdag 10 juli elke week te zien om 16.07 uur bij KRO-NCRV op NPO 2 en vanaf maandag 12 juli elke week om 17.00 uur op het KRO-NCRV YouTube-kanaal.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Petra De Sutter in 'De Columbus'

In de tweede aflevering van 'De Columbus' gaat Petra De Sutter mee op avontuur. Arts, professor, rector van de Universiteit Gent... Petra draagt heel wat hoedjes en heeft een indrukwekkende carrière opgebouwd. Maar echte rust vinden blijft een uitdaging. Twee joviale Sarden proberen haar alvast op weg te helpen… met een glaasje mirto.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 04:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:15
    Geen uitzending
    05:20
    Kabouter Plop
  • 03:25
    Geen uitzending
    07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 03:30
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch
  • 02:05
    Geen uitzending
    01:00
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    Fire Country
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Taxi Driver
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Het Perfecte Plaatje
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:15
    C.S.I. New York
  • 04:14
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:47
    Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 04:50
    Vietnjam, met Quyên
    01:00
    Tot op de Graat
  • 04:10
    Peaky Blinders
    01:35
    London Kills
  • 04:55
    Make You Laugh Out Loud
    01:40
    Grey's Anatomy
  • 02:45
    NOS Journaal
    01:50
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:15
    Nieuwsuur
    01:30
    Buitenhof
  • 04:15
    First Dates
    01:35
    NOS Studio Sport