Nieuwe reeks 'Nieuw Zeer': hilarische tv-serie over de hete hangijzers van nu

zaterdag 3 april 2021

Na het grote succes van de eerste serie kon een vervolg niet uitblijven: de hangijzers zijn nog heter, de tenen nog langer en 'Nieuw Zeer 2' is nog scherper en vileiner dan voorheen.

Nieuw zeer is een komische sketchserie van de hand van Niek Barendsen over de pijnpunten van nu waar veel over gepraat en geschreeuwd wordt, maar te weinig om wordt gelachen. Van nepnieuws tot #me too, van populisme tot Piet, van klimaat tot corona, van woke tot waan van de dag.


Met o.a. Ilse Warringa als bevlogen beeldenstormer, Pierre Bokma als zitplas-weigeraar, Elise Schaap als reality-ster Hymke, Hans Kesting als vrijpostige tandarts, Ellen Pieters als crematie querulant, Nazmiye Oral als corona-ontkenner, Alex Klaasen als gretige kindervriend, Cees Geel als dwaze vader, Lies Visschedijk als bezorgde ouder, Georgina Verbaan als veganist, Michiel Nooter als TBS'er, Guy Clemens als overspannen leraar, Eric van Sauers als bad cop en vele andere bekende namen als Roos van Erkel, Rick Paul van Mulligen, Daniël Kolf, Daniël Cornelissen, Sarah Bannier, Kees Boot, Ingeborg Elzevier, Wieteke van Dort, Stefan Stasse, Soumaya Ahouaoui, Ali Çifteci, Loek Peters, Jacqueline Blom, Carine Crutzen, Hein van der Heijden, Hanna van Vliet, Xander van Vledder, Eelco Smits, Claire Bender, Tjebbo Gerritsma, Rian Gerritsen, Gijs de Lange, Ruben Brinkman, Bianca Krijgsman, Joke Tjalsma, Tibor Lukács, Mustafa Duygulu, Leonoor Koster en Niek Barendsen zelf.

Idee, script en regie: Niek Barendsen, onder andere bekend van de 'Welkom in…' series en vele dramascenes van 'Het Klokhuis' die hij maakt voor de NTR.

'Nieuw Zeer', vanaf zondag 4 april om 21.40 uur bij de NTR op NPO 3.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:40
    Flikken Maastricht
    16:30
    De repair shop
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:45
    Red shadow over the White House
  • 16:05
    De Smurfen
    16:15
    Robin Hood
  • 16:05
    America's Funniest Home Videos
  • 15:30
    Achter gesloten deuren
    16:20
    My Kitchen Rules
  • 15:40
    The Blue Lagoon
    17:25
    9-1-1
  • 15:55
    Most Daring
    16:40
    Cheers
  • 16:00
    Matlock
    16:55
    Suits
  • 15:45
    Joe
    16:15
    Geen uitzending
  • 15:35
    Komen Eten
    16:30
    Oogappels
  • 16:00
    CIA
    16:40
    This Is Us
  • 15:30
    Seal Team
    16:20
    Leverage: Redemption
  • 15:40
    First on Scene
    16:35
    Property Brothers
  • 15:50
    Snapped: Killer Couples
    16:35
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:01
    Tooldokter
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 15:50
    Open Vuur
    16:30
    Urban Barbecue
  • 16:00
    The Doctor Blake Mysteries
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:05
    American Housewife
    16:55
    Below Deck Mediterranean
  • 15:50
    The Great British Bake Off
    16:56
    Socutera
  • 16:00
    NOS Journaal
    16:10
    Kook mee met MAX
  • 16:05
    Coop Troop
    16:15
    Jungle Book