Nieuwe programmering op Radio 10

Naast de programma's 'Ekdom in de Morgen' met Gerard Ekdom en 'Laat met Lex' met Lex Gaarthuis presenteert Robert Feller vanaf september een nieuw programma in het weekend.
Ook de vrijdagavond krijgt een volledig nieuwe invulling. Lex Gaarthuis luidt die avond samen met luisteraars het weekend energiek in met de 'Radio 10 Happy Hours'. De vrijdagavond wordt afgesloten met de 'Radio 10 Powermix' met Dennis Verheugd. De nieuwe programmering van Radio 10 start op maandag 3 september.
Na de eerder aangekondigde wijzigingen is de nieuwe programmering van Radio 10 nu volledig rond. Robert Feller verhuist naar het weekend en presenteert iedere zaterdag en zondag een nieuw programma tussen 10.00 en 13.00 uur. Het programma 'Laat met Lex' is van maandag tot en met donderdag tussen 21.00 en 00.00 uur te horen. Op vrijdagavond luidt Lex Gaarthuis tussen 19.00 en 22.00 uur het weekend in met het programma 'Radio 10 Happy Hours'. Evenals in 'Laat met Lex' staat ook in dit programma de luisteraar centraal. Zij bepalen welke nummers er gedraaid worden.
Dennis Verheugd maakt elke vrijdagavond tussen 22.00 en 00.00 uur de 'Radio 10 Powermix': de beste hits en clubclassics in één strakke mix. 'De Powermix' is al jaren een begrip en was ruim 13 jaar te horen op Radio 538. Na precies vijf jaar maakt het programma een doorstart met een nieuwe invulling op Radio 10.
Roland Snoeijer, radio director Radio 10: 'De programmering van Radio 10 staat als een huis. We hebben een sterk en gevarieerd team, waarmee we luisteraars nog beter kunnen entertainen. We kijken enorm uit naar de start van de nieuwe programma's en naar gave luisteraarsacties als 'De Lach van 10' en de 'Week van de 90's Hits'.'
Bekijk hier de programmering vanaf maandag 3 september.
DOSSIER: Najaar 2018: alle plannen, alle zenders! (NL)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Discipelen 'The Passion' bekend én nieuw programma 'Op weg naar The Passion'
- 'Flikken Maastricht' is terug!
- Kijkcijfers: dinsdag 24 en woensdag 25 februari 2026
- 'De Warmste Week 2026' trekt naar Mechelen: De Nekker als warm kloppend hart
- 'IFTAR around the world': een serie van Hassnae Bouazza op NPO 2
- 'Ziggo Sport Race Café' opent weer zijn deuren
- Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester in 'Maison Verhulst'
- FilmBox zendt César Awards uit in Nederland
- Donderdag in 'Zembla': Gas in de gevel
- 'Dees is gênant!’: de Goorissen wagen zich aan de doedelzak in Edinburgh
- A Moment van Kensington wint eerste 3FM Award van 2026
- 'De Twintigers' van Klara zijn terug! Dit jong talent kleurt de toekomst van klassieke muziek, jazz en global
- Genomineerden Qmusic Top 40 Awards bekend
- JOE lanceert spannend radiospel 'Coen & Sander: Verstopt!'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Cafe Bistro Rijnbar
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video
Kijktip van de dag

Italië, 1948. De tienjarige Rocco groeit op in een bergdorp in Calabrië, tot zijn vader Salvatore, die in de steenkoolmijnen in België werkt, op een dag beslist om zijn gezin te laten overkomen naar Waterschei. Zo komt de jonge Rocco in Limburg terecht, in een vreemde omgeving met een rare taal en een andere cultuur. Rocco wil zijn zoals de andere jongeren en iets betekenen in het leven. Als rebellerende jongeman zoekt hij tegen de wil en overtuiging van zijn vader een uitweg in de muziek én in de liefde.
'Marina', film uit 2013 met oa. Matteo Simoni en Evelien Bosmans, om 20.45 uur op VRT 1.



































