Nieuwe programmering op Radio 10

Naast de programma's 'Ekdom in de Morgen' met Gerard Ekdom en 'Laat met Lex' met Lex Gaarthuis presenteert Robert Feller vanaf september een nieuw programma in het weekend.
Ook de vrijdagavond krijgt een volledig nieuwe invulling. Lex Gaarthuis luidt die avond samen met luisteraars het weekend energiek in met de 'Radio 10 Happy Hours'. De vrijdagavond wordt afgesloten met de 'Radio 10 Powermix' met Dennis Verheugd. De nieuwe programmering van Radio 10 start op maandag 3 september.
Na de eerder aangekondigde wijzigingen is de nieuwe programmering van Radio 10 nu volledig rond. Robert Feller verhuist naar het weekend en presenteert iedere zaterdag en zondag een nieuw programma tussen 10.00 en 13.00 uur. Het programma 'Laat met Lex' is van maandag tot en met donderdag tussen 21.00 en 00.00 uur te horen. Op vrijdagavond luidt Lex Gaarthuis tussen 19.00 en 22.00 uur het weekend in met het programma 'Radio 10 Happy Hours'. Evenals in 'Laat met Lex' staat ook in dit programma de luisteraar centraal. Zij bepalen welke nummers er gedraaid worden.
Dennis Verheugd maakt elke vrijdagavond tussen 22.00 en 00.00 uur de 'Radio 10 Powermix': de beste hits en clubclassics in één strakke mix. 'De Powermix' is al jaren een begrip en was ruim 13 jaar te horen op Radio 538. Na precies vijf jaar maakt het programma een doorstart met een nieuwe invulling op Radio 10.
Roland Snoeijer, radio director Radio 10: 'De programmering van Radio 10 staat als een huis. We hebben een sterk en gevarieerd team, waarmee we luisteraars nog beter kunnen entertainen. We kijken enorm uit naar de start van de nieuwe programma's en naar gave luisteraarsacties als 'De Lach van 10' en de 'Week van de 90's Hits'.'
Bekijk hier de programmering vanaf maandag 3 september.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2018: alle plannen, alle zenders! (NL)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
- Bluffen, bedriegen en BN'ers op het verkeerde been zetten in derde seizoen 'Pokerface'
- Mediapartijen stellen gezamenlijke richtlijnen op voor AI-transparantie
- Ina Alberts ontvangt Bert van Leeuwen Prijs 2026
- Kijkcijfers: woensdag 16 september 2026
- Koor zonder stembanden laat de jury niet onberoerd in 'Got Talent'
- 'South Park' keert terug met seizoen 29 na zesde Emmy-winst
- Jade Mintjens ergert zich aan huishoudens waar je je schoenen moet uitdoen: 'Wat is het volgende? Een metaaldetector?'
- 'To the Point(er)': waarom is het zo moeilijk om pesten te stoppen?
- Ingeborg organiseert een kotvergadering: 'Slechtste idee dat ik ooit gehoord heb'
- Vincent Fierens maakt dromen waar op 'YES Day'
- Qmusic stunt met Het Geluid: verlossende antwoord hangt al op straat
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

De derde auditieshow zit vol spektakel en verbluffende acts. Jo keert na zijn deelname in 2013 met kip Curry terug met zijn hondje Bo. Kent Karen hem nog? Ook de Flippo's tonen hun trampoline-act. Weten zij de jury opnieuw te overtuigen?
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.



































