Nieuwe programmering NPO Sterren NL Radio

Na een afwezigheid van 27 jaar komt het legendarische radiospel 'Vijftig Pop of een Envelop' vanaf maandag 10 januari terug op de Nederlandse radio. AVROTROS-dj Emilie Sleven speelt het spel iedere maandag, woensdag en vrijdag met een kandidaat.
Het maakt deel uit van een geheel nieuwe programmering op NPO Sterren NL Radio, waarbij contact met de luisteraar het sleutelwoord is.
'Vijftig Pop of een Envelop'
In 'Vijftig Pop of een Envelop' moet de kandidaat een vraag over muziek, actualiteit of een algemene vraag beantwoorden. Bij een goed antwoord heeft de deelnemer een keuze tussen €50 of uit één van de honderd enveloppen. Emilie Sleven blaast het spel nieuw leven in tijdens haar dagelijkse show op NPO Sterren NL Radio tussen 12.00 - 15.00 uur.
Emilie Sleven: 'Het is een legendarisch item en ik ben vereerd dat ik 'Vijftig Pop of een Envelop' terug mag brengen op de radio. Hopelijk kan ik veel mooie prijzen uitdelen aan de luisteraars van NPO Sterren NL Radio.'
Het iconische radiospel werd vanaf 1979 uitgezonden op Hilversum 3, later Radio 3 en werd gepresenteerd door radio-icoon Tom Mulder. 'Vijftig Pop of een Envelop' was met meer dan 3,5 miljoen luisteraars het best beluisterde radiospel ooit op de Nederlandse radio.
Nieuwe programmering
'Vijftig Pop of een Envelop' maakt deel uit van de gloednieuwe programmering van NPO Sterren NL Radio.
Joost Strootman, eindredacteur AVROTROS Sterren NL Radio, is erg blij met de nieuwe programmering. 'We zijn als NPO Sterren NL Radio de afgelopen jaren al fors gegroeid en met deze nieuwe programmering zetten we de volgende stap. Met onder andere de terugkeer van 'Vijftig Pop of een Envelop', de comeback van de Gouden Uren, de nieuwe ochtendshow van Chantal Hutten en bestaande successen zoals het programma van Jan Paparazzi zullen we onze luisteraars nog beter bedienen.'
De programmering op NPO Sterren NL Radio ziet er vanaf maandag 10 januari als volgt uit:
AVROTROS-dj Chantal Hutten presenteert iedere werkdag tussen 07.00 - 09.00 uur de ochtendshow. Ze draait lekker veel muziek en zorgt voor gezelligheid om de dag goed te starten.
'Gouden Uren' keert terug op NPO Sterren NL Radio. In de 'Gouden Uren' komen drie uur lang de beste Nederlandse producties van toen en nu voorbij. AVROTROS-dj Corné Klijn presenteert het programma iedere werkdag tussen 09.00 - 12.00 uur. De Favoriete Top 3 van een luisteraar is zoals vertrouwd weer een onderdeel van de show.
Van maandag tot en met donderdag hoor je tussen 15.00 - 18.00 uur de 'Jan Paparazzi Show'. Hij laat de luisteraar genieten van veel Nederlandse muziek en een karrenvracht aan gezelligheid. Op vrijdagmiddag neemt AVROTROS-dj Perry Kramps plaats op dat tijdstip achter de microfoon. Hij zorgt voor een goed begin van het weekend.
Het vlaggenschip van NPO Sterren NL Radio, de 'Sterren NL Top 25', verhuist naar zaterdag 16.00 - 18.00 uur. 'De Sterren NL Top 25' is een wekelijkse lijst met de populairste Nederlandstalige nummers van dit moment, gepresenteerd door Corné Klijn. De lijst wordt samengesteld op basis van airplay, streaming data van Spotify en plays op YouTube.
AVROTROS & muziek van eigen bodem
NPO Sterren NL is hét toonaangevende multimediale platform van AVROTROS en NPO, gericht op Nederlandse muziek en (gevestigde en aankomende) artiesten in het populaire en volkse genre. Het platform bestaat uit een radiostation, een app met bijbehorende website, zendtijd op televisie én een grote online social community. NPO Sterren NL heeft als missie om, als bewaker van de schatkamer van de Nederlandse muziek, dit belangrijke en populaire onderdeel van de Nederlandstalige volkscultuur uit te lichten, te archiveren en te promoten. Sterren NL Radio is te beluisteren via DAB+ en nposterren.nl. Voor de complete programmering kijk je op nposterren.nl.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- EO-kinderserie 'Oorlog-stories' vertelt het verhaal over Adriaan en het geheim van zijn vader
- WNL-presentator Frank van Leeuwen wint 27ste seizoen van 'De Slimste Mens': 'Als een idioot voorbereid'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- De familie Froger komt thuis bij RTL en Videoland
- 'Nachtdieren USA' rijdt rond in Oklahoma
- 'Vroege Vogels' bezoekt Park Schothorst
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' zondag met Turan & Feline
- Zaterdag zie je een emotionele Natassia in 'The Real Housewives Of Antwerp'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Gesprek met Rinus Gerritsen en Nico Dijkshoorn in 'FM op 5'
- Luistercijfers: Qmusic en JOE boeken succes met grote nieuwe acties
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen'
Kijktip van de dag

Ava werkt als huurmoordenares voor een clandestiene overheidsorganisatie. Ze reist de wereld rond om vooraanstaande doelwitten uit te schakelen. Wanneer een klus misgaat, wordt Ava plots zelf achternagezeten door haar ex-werkgevers.
'Ava', film uit 2020 met oa. Colin Farrell, om 22.55 uur op VTM 2.



































