Nieuwe programmering NPO Sterren NL Radio

Na een afwezigheid van 27 jaar komt het legendarische radiospel 'Vijftig Pop of een Envelop' vanaf maandag 10 januari terug op de Nederlandse radio. AVROTROS-dj Emilie Sleven speelt het spel iedere maandag, woensdag en vrijdag met een kandidaat.
Het maakt deel uit van een geheel nieuwe programmering op NPO Sterren NL Radio, waarbij contact met de luisteraar het sleutelwoord is.
'Vijftig Pop of een Envelop'
In 'Vijftig Pop of een Envelop' moet de kandidaat een vraag over muziek, actualiteit of een algemene vraag beantwoorden. Bij een goed antwoord heeft de deelnemer een keuze tussen €50 of uit één van de honderd enveloppen. Emilie Sleven blaast het spel nieuw leven in tijdens haar dagelijkse show op NPO Sterren NL Radio tussen 12.00 - 15.00 uur.
Emilie Sleven: 'Het is een legendarisch item en ik ben vereerd dat ik 'Vijftig Pop of een Envelop' terug mag brengen op de radio. Hopelijk kan ik veel mooie prijzen uitdelen aan de luisteraars van NPO Sterren NL Radio.'
Het iconische radiospel werd vanaf 1979 uitgezonden op Hilversum 3, later Radio 3 en werd gepresenteerd door radio-icoon Tom Mulder. 'Vijftig Pop of een Envelop' was met meer dan 3,5 miljoen luisteraars het best beluisterde radiospel ooit op de Nederlandse radio.
Nieuwe programmering
'Vijftig Pop of een Envelop' maakt deel uit van de gloednieuwe programmering van NPO Sterren NL Radio.
Joost Strootman, eindredacteur AVROTROS Sterren NL Radio, is erg blij met de nieuwe programmering. 'We zijn als NPO Sterren NL Radio de afgelopen jaren al fors gegroeid en met deze nieuwe programmering zetten we de volgende stap. Met onder andere de terugkeer van 'Vijftig Pop of een Envelop', de comeback van de Gouden Uren, de nieuwe ochtendshow van Chantal Hutten en bestaande successen zoals het programma van Jan Paparazzi zullen we onze luisteraars nog beter bedienen.'
De programmering op NPO Sterren NL Radio ziet er vanaf maandag 10 januari als volgt uit:
AVROTROS-dj Chantal Hutten presenteert iedere werkdag tussen 07.00 - 09.00 uur de ochtendshow. Ze draait lekker veel muziek en zorgt voor gezelligheid om de dag goed te starten.
'Gouden Uren' keert terug op NPO Sterren NL Radio. In de 'Gouden Uren' komen drie uur lang de beste Nederlandse producties van toen en nu voorbij. AVROTROS-dj Corné Klijn presenteert het programma iedere werkdag tussen 09.00 - 12.00 uur. De Favoriete Top 3 van een luisteraar is zoals vertrouwd weer een onderdeel van de show.
Van maandag tot en met donderdag hoor je tussen 15.00 - 18.00 uur de 'Jan Paparazzi Show'. Hij laat de luisteraar genieten van veel Nederlandse muziek en een karrenvracht aan gezelligheid. Op vrijdagmiddag neemt AVROTROS-dj Perry Kramps plaats op dat tijdstip achter de microfoon. Hij zorgt voor een goed begin van het weekend.
Het vlaggenschip van NPO Sterren NL Radio, de 'Sterren NL Top 25', verhuist naar zaterdag 16.00 - 18.00 uur. 'De Sterren NL Top 25' is een wekelijkse lijst met de populairste Nederlandstalige nummers van dit moment, gepresenteerd door Corné Klijn. De lijst wordt samengesteld op basis van airplay, streaming data van Spotify en plays op YouTube.
AVROTROS & muziek van eigen bodem
NPO Sterren NL is hét toonaangevende multimediale platform van AVROTROS en NPO, gericht op Nederlandse muziek en (gevestigde en aankomende) artiesten in het populaire en volkse genre. Het platform bestaat uit een radiostation, een app met bijbehorende website, zendtijd op televisie én een grote online social community. NPO Sterren NL heeft als missie om, als bewaker van de schatkamer van de Nederlandse muziek, dit belangrijke en populaire onderdeel van de Nederlandstalige volkscultuur uit te lichten, te archiveren en te promoten. Sterren NL Radio is te beluisteren via DAB+ en nposterren.nl. Voor de complete programmering kijk je op nposterren.nl.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal na ruim twee jaar afwezigheid
- Gilles De Coster gaat in gesprek met jeugdpsychiaters over de uitdagingen van hun vak
- NOS behoudt Eredivisie-samenvattingen tot 2032: ook vrouwenvoetbal krijgt meer aandacht
- Hoofdrolspeler EO-dramaserie 'De Camino' bekend
- Kijkcijfers: woensdag 4 november 2026
- Wie wint 50.000 euro? Tien acts strijden om de overwinning in de finale van 'Got Talent'
- 'Hij is fantastisch grappig!': maakt Mechelen dé comeback van het seizoen in 'Mijn Restaurant'?
- Mark Baanders onderzoekt in 'PowNed of View' waarom kweekvlees hier nog altijd niet op ons bord ligt
- Lara Taveirne vrijdag in 'Alleen Elvis Blijft Bestaan'
- 'Vrederechter' is duidelijk: WhatsAppberichten volstaan niet als bewijs
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic
Kijktip van de dag

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.
'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.




































