Nieuwe nummer 1 in 'Radio Veronica's Epic 80's Top 500'

Deze week knalt de 'Epic 80's Top 500' van Radio Veronica vijf dagen lang de ether in en de lijst met de 500 beste hits uit de jaren 80 heeft dit jaar een nieuwe nummer 1.
In tegenstelling tot eerdere jaren houdt de muziekzender de aanvoerder van de hitlijst tot het laatste moment geheim. Echter laat zij al wel weten welke tien tracks het meest favoriet zijn, maar de juiste volgorde wordt pas duidelijk op vrijdag 13 september tijdens de ontknoping. De 'Epic 80's Top 500' is van maandag tot en met donderdag tussen 9.00 en 19.00 uur en op vrijdag tussen 9.00 en 18.00 uur te horen bij Radio Veronica.
Top 10 (in alfabetische volgorde):
A-Ha Take on Me
Bon Jovi Livin’ on a Prayer
Dire Straits Brothers in Arms
Guns N’ Roses Sweet Child O’ Mine
Metallica One
Michael Jackson Billie Jean
Phil Collins In the Air Tonight
Prince & The Revolution Purple Rain
Toto Africa
U2 With or Without You
Meest succesvol
Phil Collins is de meest succesvolle artiest in de 'Epic 80's Top 500' met twaalf noteringen. Ook Michael Jackson (elf noteringen), Prince (tien noteringen) en Queen (negen noteringen) gooien hoge ogen in de hitlijst. Binnen de top 100 is de Ierse band U2 het meest populair met vijf noteringen.
Van eigen bodem
De hoogst genoteerde hit van Nederlandse bodem is '32 jaar' (Sinds Een Dag Of Twee) van Doe Maar en deze staat op positie elf. Daarna volgt op positie vijftien Golden Earring met 'When the Lady Smiles'. Naast de hoogst genoteerde Nederlandse act is Doe Maar ook het meest succesvol met zeven noteringen.
Soundtracks
Soundtracks van filmklassiekers uit de jaren 80 mogen ook niet ontbreken in de 'Epic 80's Top 500'. Onder meer ‘Eye Of The Tiger’ van Survivor (Rocky 3), ‘Don’t You Forget About Me’ van Simple Minds (The Breakfast Club) en ‘I’ve Had The Time Of My Life’ van Bill Medley & Jennifer Warnes (Dirty Dancing) zijn terug te vinden in de top 100.
De 'Epic 80's Top 500' is van maandag 9 september tot en met vrijdag 13 september te horen bij Radio Veronica. De volledige 'Epic 80's Top 500' lijst (met uitzondering van de goede volgorde van de Top 10) is terug te vinden op de site van Radio Veronica.
https://www.radioveronica.nl/
RadioVeronica
radioveronica
Meer artikels over Veronica
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Een zieke, een mogelijke dode, een vertrek en een onverwachte plottwist? Met deze 4 vragen gaan de 'Thuis'-fans de zomer in
- Warre is nu echt de absolute 'Blokken'-kampioen!
- Kijkcijfers: donderdag 25 juni 2026
- VRT spreekt Filip Joos aan na uitspraken over Iraans regime tijdens WK-commentaar
- Chaima Saysay verlaat ochtendshow van Radio 2 voor nieuwe uitdaging
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'?
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.



































