Nieuwe merkcampagne Radio Veronica in teken van liefde voor muziek

Onder leiding van zendermanager Rob Stenders transformeert Radio Veronica vandaag tot een vrijplaats voor muziekliefhebbers. De zender introduceert een vernieuwde programmering en een stevig uitgebreide muziekdatabase.
Een nieuwe merkcampagne ondersteunt de bijhorende pay-off 'WE. LOVE. MUSIC' en staat met de uitrol van een online videoserie, tv-commercial en Out of Home-campagne in het teken van liefde voor muziek.
Rob Stenders, zendermanager Veronica: 'We gaan de luisteraars bij Veronica weer volbloed laten genieten van alle fraaie muziek die de popgeschiedenis heeft voortgebracht. De platen met eeuwigheidswaarde, maar ook de vergeten krentjes. Natuurlijk zullen we daarbij ook nieuwe boeiende muziek niet vergeten. Tegen diegene voor wie muziek meer betekent dan een achtergrondbehangetje wil ik zeggen: je gaat je stek vinden bij Veronica. Dat zijn we aan onze stand verplicht.'
Caroline Will, Brand Director, vult aan: 'Vanaf vandaag staat de liefde voor muziek centraal bij Radio Veronica. De invloed van muziek op je gevoel hebben we in een online videoserie en tv-commercial op een hele bijzondere manier vastgelegd door de dj's carte blanche te geven in een platenzaak en ons mee te nemen in hun muzikale avontuur.'
In een exclusieve online videoserie vertellen de gezichten van Radio Veronica welke muziek voor hen belangrijk is. Zo vertelt Tim Klijn dat hij een zwak heeft voor muziek afkomstig uit de West Coast, zoals van The Eagles en Steely Dan: 'Als ik mijn leven opnieuw zou kunnen doen en ik mocht een moment en plaats bepalen waar ik geboren zou mogen worden, dan zou ik zeggen: zet mij maar in Californië halverwege de jaren '70.' Martijn Muijs spreekt in de serie over zijn grootste muziekheld: 'Mijn number 1 hero: Bob Dylan. Er zijn mensen die zeggen dat hij niet kan zingen. Daar ben ik het eigenlijk wel mee eens, maar toch vind ik het zó goed. Blood On The Tracks vind ik het mooiste album.' De video's zijn de komende periode te zien op radioveronica.nl.
De tv-commercial is een afgeleide van deze serie. In de nieuwe commercial struinen Rob Stenders en Caroline Brouwer door een platenzaak en vertellen zij aan de hand van muziek die ze tegenkomen wat deze platen voor hen betekenen. Niet alleen Rob en Caroline zijn in deze nieuwe tv-commercial te zien, ook is er een kleine glansrol voor zanger en vriend van de zender Danny Vera. Later wordt een zelfde commercial uitgerold met het team van de 'Veronica Inside Ochtendshow'. Van de commercial met Rob Stenders en Caroline Brouwer zijn twee varianten, waarvan één is ingesproken door Lex Harding. Het radio-icoon is zijn carrière begonnen op het zendschip van Veronica en later jarenlang radiobaas en boegbeeld geweest van het publieke Radio Veronica. De zender geeft met Harding als voice-over een knipoog naar de historie en ziet zijn medewerking als zegen op de nieuwe koers van het station.
Ook bij de Out of Home-uitingen is gekozen voor fotografie waarin de muziekliefde doorklinkt. De uitingen zijn vanaf komende week in het straatbeeld te zien.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ziggo en Ajax verbinden fans en clubiconen in nieuwe uitvoering van 'Dit is mijn club'
- Dit weekend écht de laatste kans: stem nu voor jouw favoriet bij de Kastaars!
- VRT moet boven op 16 miljoen euro nóg eens extra besparen: 'Woordbreuk van de Vlaamse Regering'
- De jury van 'KRO-NCRV Lief gebaar Award 2025' is bekend
- Tv- en radiopresentator Robert Jensen overleden op 52-jarige leeftijd
- Annemarie Oster is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Kassa' zaterdag over vluchtcompensaties en de gehandicaptenparkeerkaart
- NTR herhaalt vrijdag documentaire over Astrid Roemer
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': mantelzorgers overbelast maar overheid vraagt hen meer te doen
- Dit zie je vrijdag in 'Ik Vertrek XL'
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
- 'De Lach van JOE' is terug!
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Coen & Sander introduceren 'Nederlandstalige top 100' bij JOE met marathonuitzending
- Recordaantal versprekingen in week van 'Het Verboden Woord' op Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten' -
VTM Series brengt adrenaline van ER terug
Kijktip van de dag

De vijftienjarige Lara werd geboren in een mannelijk lichaam, maar wil als meisje door het leven gaan. Haar dagelijkse leven bestaat uit het innemen van hormoonremmers en wachten op vrouwelijke hormoontherapie en de operatie die uiteindelijk haar geslacht zal afstemmen op haar identiteit. Ondertussen streeft ze haar droom na: ballerina worden.
'Girl', film uit 2018 van Lukas Dhont met oa. Victor Polster, om 20.30 uur op Play.



































