Nieuwe Louis Theroux serie 'Forbidden America' bij de VPRO

donderdag 21 april 2022

Louis Theroux keert in zijn nieuwste serie 'Forbidden America' terug naar de Verenigde Staten om de invloed van internet en sociale media op drie van de meest controversiële subculturen in de Amerikaanse samenleving te onderzoeken: extreemrechts, de hiphopscene en de porno-industrie.

Aflevering 1: Extreme and Online
In de eerste aflevering ontmoet Theroux een nieuwe generatie rechts-extremisten die hun racistische, seksistische en homofobe boodschap via online streaming en social media verspreiden onder hun achterban. De virtuele boodschap wordt echter steeds vaker omgezet in daden in de echte wereld, zoals de bestorming van het Capitool. Theroux gaat met de jonge mannen in gesprek en probeert hun gedachtegoed en methodes te achterhalen.


Aflevering 2: Rap’s New Frontline
In de tweede aflevering reist Theroux naar Florida en interviewt hij verschillende artiesten uit de succesvolle maar gewelddadige hiphopscene. De muzikanten zijn enorm creatief en hebben veel online volgers, maar verheerlijken drugs, wapens en geweld op social media en in hun muziekclips. Regelmatig leidt de onderlinge rivaliteit tot schietpartijen, doden en gevangenisstraffen.

Aflevering 3: Porn’s Me Too
In de derde aflevering reist Theroux verder naar Los Angeles, de bakermat van de Amerikaanse porno-industrie, waar hij het effect van de #MeToo beweging op de industrie onderzoekt. Dankzij online platforms als OnlyFans zijn pornoacteurs eigen baas geworden en bepalen zij zelf hoe ver ze willen gaan. Hierdoor spreken acteurs zich vaker via social media uit over wantoestanden binnen de porno-industrie en worden er steeds meer gedragsregels vastgelegd. De oude garde verzet zich hiertegen en spreekt van trial by twitter en vertrutting. Theroux spreekt met vertegenwoordigers van de nieuwe generatie en met van wangedrag beschuldigde mannen.

'Louis Theroux: Forbidden America', vanaf vrijdag 22 april om 20.25 uur bij de VPRO op NPO 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

Acht koppels strijden om een gratis droomhuis. Geblinddoekt ontdekken ze hun potentiële nieuwe thuis. De sloophamers vliegen er al snel in het rond, want de kandidaten gaan meteen aan de slag. Intussen is de jury ook benieuwd naar hun eerste ontwerpen.

'Huis Gemaakt', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Alles in orde!
    21:45
    De dag van vandaag
  • 21:25
    En nu is ze dood
    22:15
    De ideale wereld
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Huis Gemaakt
    21:55
    Politierechters
  • 21:30
    Alert: Missing Persons Unit
    22:25
    Allegiance
  • 20:35
    War for the Planet of the Apes
    23:10
    A Day to Die
  • 20:35
    12 Strong
    22:55
    Fare Dodgers: At War With The Law
  • 20:50
    Snowpiercer
    22:40
    ER
  • 21:30
    De Planckaerts
    22:55
    Baywatch
  • 21:15
    Komen Eten
    22:20
    All In
  • 20:35
    Rain Man
    23:05
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:55
    Het Beste Bod
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:36
    Trends - Supernova
    21:50
    De CFO podcast
  • 21:33
    Tooldokter
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:35
    Chris Cooks Cymru
    22:10
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 21:00
    Death in Paradise
    22:10
    Sally Lockhart Mysteries
  • 21:30
    Prison Break
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 20:35
    Project Dans
    21:45
    De slimste mens
  • 21:15
    Opsporing Verzocht
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:25
    Kiespijn: Gemeenteraadsverkiezingen
    22:20
    Kamp Waes