Nieuwe Louis Theroux serie 'Forbidden America' bij de VPRO

donderdag 21 april 2022

Louis Theroux keert in zijn nieuwste serie 'Forbidden America' terug naar de Verenigde Staten om de invloed van internet en sociale media op drie van de meest controversiële subculturen in de Amerikaanse samenleving te onderzoeken: extreemrechts, de hiphopscene en de porno-industrie.

Aflevering 1: Extreme and Online
In de eerste aflevering ontmoet Theroux een nieuwe generatie rechts-extremisten die hun racistische, seksistische en homofobe boodschap via online streaming en social media verspreiden onder hun achterban. De virtuele boodschap wordt echter steeds vaker omgezet in daden in de echte wereld, zoals de bestorming van het Capitool. Theroux gaat met de jonge mannen in gesprek en probeert hun gedachtegoed en methodes te achterhalen.


Aflevering 2: Rap’s New Frontline
In de tweede aflevering reist Theroux naar Florida en interviewt hij verschillende artiesten uit de succesvolle maar gewelddadige hiphopscene. De muzikanten zijn enorm creatief en hebben veel online volgers, maar verheerlijken drugs, wapens en geweld op social media en in hun muziekclips. Regelmatig leidt de onderlinge rivaliteit tot schietpartijen, doden en gevangenisstraffen.

Aflevering 3: Porn’s Me Too
In de derde aflevering reist Theroux verder naar Los Angeles, de bakermat van de Amerikaanse porno-industrie, waar hij het effect van de #MeToo beweging op de industrie onderzoekt. Dankzij online platforms als OnlyFans zijn pornoacteurs eigen baas geworden en bepalen zij zelf hoe ver ze willen gaan. Hierdoor spreken acteurs zich vaker via social media uit over wantoestanden binnen de porno-industrie en worden er steeds meer gedragsregels vastgelegd. De oude garde verzet zich hiertegen en spreekt van trial by twitter en vertrutting. Theroux spreekt met vertegenwoordigers van de nieuwe generatie en met van wangedrag beschuldigde mannen.

'Louis Theroux: Forbidden America', vanaf vrijdag 22 april om 20.25 uur bij de VPRO op NPO 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Nog veertien dansers, of zeven duo's, zijn in de running. Van een zwoele paso doble tot een klassieke Weense wals: iedereen geeft het beste van zichzelf. De dansers trekken ook naar Carré in Amsterdam voor een inspirerend bezoek aan de musical 'West Side Story'.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Knokke Off
    21:45
    112 Hulp is onderweg
  • 20:50
    The Deal
    21:40
    Sweetpea
  • 20:40
    Sportweekend met VGT
    21:15
    Knokke Off
  • 19:55
    So You Think You Can Dance
    21:45
    Philippe Geubels - Hoe Moet het nu Verder?
  • 20:50
    Smeris
    21:45
    De Trein
  • 20:35
    De helaasheid der dingen
    22:25
    9-1-1
  • 20:45
    Police Interceptors
    22:30
    Cross of Iron
  • 20:35
    ER
    00:35
    Suits
  • 20:30
    SUPER 50
    21:35
    Tien Om Te Zien
  • 20:00
    De Mol
    21:10
    Café De Mol
  • 20:25
    FBI: International
    22:10
    Matlock
  • 20:35
    Ready Player One
    22:55
    Godzilla
  • 20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
    23:55
    Zo Man Zo Vrouw
  • 20:30
    Serial Killer Wives
    22:15
    Garage Sale Mystery
  • 20:43
    Z-Weekoverzicht
    21:17
    Trends Talk
  • 20:51
    Het zelfbouwhuis
    22:00
    Knuffel Pop
  • 20:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    21:05
    Open Vuur
  • 21:00
    Black Ops
    22:10
    Lynley
  • 20:55
    From
    22:00
    Law & Order: Organized Crime
  • 21:00
    Over Mijn Lijk
    22:00
    NOS Studio Voetbal
  • 20:20
    Oorlogsalbums
    21:05
    Metropolis
  • 20:25
    Parels voor de zwijnen
    21:20
    Die Andere Late Night