Nieuwe Louis Theroux serie 'Forbidden America' bij de VPRO

Louis Theroux keert in zijn nieuwste serie 'Forbidden America' terug naar de Verenigde Staten om de invloed van internet en sociale media op drie van de meest controversiële subculturen in de Amerikaanse samenleving te onderzoeken: extreemrechts, de hiphopscene en de porno-industrie.
Aflevering 1: Extreme and Online
In de eerste aflevering ontmoet Theroux een nieuwe generatie rechts-extremisten die hun racistische, seksistische en homofobe boodschap via online streaming en social media verspreiden onder hun achterban. De virtuele boodschap wordt echter steeds vaker omgezet in daden in de echte wereld, zoals de bestorming van het Capitool. Theroux gaat met de jonge mannen in gesprek en probeert hun gedachtegoed en methodes te achterhalen.
Aflevering 2: Rap’s New Frontline
In de tweede aflevering reist Theroux naar Florida en interviewt hij verschillende artiesten uit de succesvolle maar gewelddadige hiphopscene. De muzikanten zijn enorm creatief en hebben veel online volgers, maar verheerlijken drugs, wapens en geweld op social media en in hun muziekclips. Regelmatig leidt de onderlinge rivaliteit tot schietpartijen, doden en gevangenisstraffen.
Aflevering 3: Porn’s Me Too
In de derde aflevering reist Theroux verder naar Los Angeles, de bakermat van de Amerikaanse porno-industrie, waar hij het effect van de #MeToo beweging op de industrie onderzoekt. Dankzij online platforms als OnlyFans zijn pornoacteurs eigen baas geworden en bepalen zij zelf hoe ver ze willen gaan. Hierdoor spreken acteurs zich vaker via social media uit over wantoestanden binnen de porno-industrie en worden er steeds meer gedragsregels vastgelegd. De oude garde verzet zich hiertegen en spreekt van trial by twitter en vertrutting. Theroux spreekt met vertegenwoordigers van de nieuwe generatie en met van wangedrag beschuldigde mannen.
'Louis Theroux: Forbidden America', vanaf vrijdag 22 april om 20.25 uur bij de VPRO op NPO 3.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Grote hits, fanatieke BN'ers en één vraag die iedereen bezighoudt in 'Hitster': wanneer kwam deze hit uit?
- FOX komt met nieuwe teaserbeelden van 'Baywatch'-reboot
- 'BASTA' grote winnaar bij Gouden Kalveren
- Nieuwe serie 'Ghosts Off Grid' vanaf zondag bij Discovery
- 'Het Familiediner' stopt na ruim 25 jaar
- 'Dat is een verschrikkelijke fout': Thais restaurant serveert géén rijst in 'Mijn Restaurant'
- Dit zijn de highlights van de Disney Channels in oktober
- 'Vroege Vogels' bezoekt de Strabrechtse Heide
- 'Ivo op Zondag' is terug met nieuw seizoen
- 'Dit is waarvoor we het doen!': zingende kok blaast de jury omver in 'Got Talent'
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Qmusic-luisteraar Gillian uit Utrecht pakt koffers voor Miley Cyrus in Hollywood
Multimedia SPOTLIGHT
-
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8
Kijktip van de dag

De jonge Whitney Houston heeft een stem als een nachtegaal. In de jaren 80 begint ze te zingen met haar moeder in het gospelkoor in New Jersey. Ze krijgt algauw een platencontract en scoort de ene nummer 1-hit na de andere. Uiteindelijk ontpopt Whitney zich als een van de grootste popartiesten, maar de roem en het sterrendom eisen een zware tol.
'Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody', film uit 2022 met oa. Naomi Ackie, om 20.35 uur op VTM 3.



































