Nieuwe Louis Theroux serie 'Forbidden America' bij de VPRO

Louis Theroux keert in zijn nieuwste serie 'Forbidden America' terug naar de Verenigde Staten om de invloed van internet en sociale media op drie van de meest controversiële subculturen in de Amerikaanse samenleving te onderzoeken: extreemrechts, de hiphopscene en de porno-industrie.
Aflevering 1: Extreme and Online
In de eerste aflevering ontmoet Theroux een nieuwe generatie rechts-extremisten die hun racistische, seksistische en homofobe boodschap via online streaming en social media verspreiden onder hun achterban. De virtuele boodschap wordt echter steeds vaker omgezet in daden in de echte wereld, zoals de bestorming van het Capitool. Theroux gaat met de jonge mannen in gesprek en probeert hun gedachtegoed en methodes te achterhalen.
Aflevering 2: Rap’s New Frontline
In de tweede aflevering reist Theroux naar Florida en interviewt hij verschillende artiesten uit de succesvolle maar gewelddadige hiphopscene. De muzikanten zijn enorm creatief en hebben veel online volgers, maar verheerlijken drugs, wapens en geweld op social media en in hun muziekclips. Regelmatig leidt de onderlinge rivaliteit tot schietpartijen, doden en gevangenisstraffen.
Aflevering 3: Porn’s Me Too
In de derde aflevering reist Theroux verder naar Los Angeles, de bakermat van de Amerikaanse porno-industrie, waar hij het effect van de #MeToo beweging op de industrie onderzoekt. Dankzij online platforms als OnlyFans zijn pornoacteurs eigen baas geworden en bepalen zij zelf hoe ver ze willen gaan. Hierdoor spreken acteurs zich vaker via social media uit over wantoestanden binnen de porno-industrie en worden er steeds meer gedragsregels vastgelegd. De oude garde verzet zich hiertegen en spreekt van trial by twitter en vertrutting. Theroux spreekt met vertegenwoordigers van de nieuwe generatie en met van wangedrag beschuldigde mannen.
'Louis Theroux: Forbidden America', vanaf vrijdag 22 april om 20.25 uur bij de VPRO op NPO 3.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
- Omroep MAX herhaalt campagne nepagenten
- ‘Lalalady’ uit Junior Eurosong waagt 14 jaar later haar kans in 'The Voice'
- Metejoor blikt terug op plusouderschap in 'Komen Eten': 'Ik was pluspapa van twee fantastische dochters'
- Elise Schaap speelt hoofdrol in nieuwe BNNVARA-dramaserie 'De Machine'
- Jill zaait chaos in 'De Box': tactisch fluitsignaal zorgt voor blinde paniek
- Nieuw MAX-programma 'Samen Digitaal' geeft ouderen vertrouwen online
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Beleef wilde en energieke jungleavonturen met de gloednieuwe 3D-animatieserie 'De Marsupilami’s' op Nickelodeon
- Paramount Network presenteert 'Transformers Week' en tv-première van 'Transformers One'
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde'
Kijktip van de dag

Vandaag draaien we een proefdag in het restaurant. Om zachtjes te starten, zijn de familieleden van de medewerkers de eerste gasten. Voor zowel keuken- als zaalpersoneel is het spannend om voor het eerst in het restaurant te werken. Danny kan al meteen zijn beenhouwershart ophalen. Na de werkdag kunnen de medewerkers samen ontspannen en genieten in de vakantiehuisjes.
'Restaurant Misverstand', om 20.45 uur op VRT 1.



































