Nieuwe liefdeskoppels in zesde seizoen 'Married at First Sight'

maandag 30 november 2020

Vanaf dinsdagavond 5 januari start het zesde seizoen van 'Married at First Sight'. Vrijgezelle mannen en vrouwen worden door de wetenschap aan elkaar gekoppeld en zien elkaar pas in het echt op de dag dat zij elkaar het 'ja-woord' geven.

De presentatie is in handen van Carlo Boszhard. Een nieuw element van dit seizoen is het zogenaamde 'Koppelsweekend', waarbij in de laatste week van het experiment de stellen elkaar voor het eerst ontmoeten. In totaal worden er zes koppels gevolgd tijdens het verloop van het experiment. Zijn het inderdaad 'perfecte' matches of zetten ze een punt achter hun huwelijk? Het liefdesavontuur is net zoals het vorige seizoen twee keer per week te volgen: iedere maandag- en dinsdagavond om 20.30 uur bij RTL 4.


Nieuw element: Het Koppelsweekend
Nieuw in dit seizoen is Het Koppelsweekend. In de laatste week van het liefdesexperiment worden de stellen, onder begeleiding van de experts, aan elkaar voorgesteld tijdens dit speciale weekendje-weg. Hier worden ze geconfronteerd met elkaars ervaringen en zoeken ze steun bij elkaar. De bedoeling is dat de stellen gaan nadenken over hun eindbeslissing een week later, waar ze moeten bepalen of ze getrouwd blijven of niet. De experts maar ook de medekandidaten helpen elkaar om bij de finale de juiste keuze te kunnen maken.

Experts Tila Pronk (relatiewetenschapper), Pablo Bakarbessy (gedragspsycholoog) en Eveline Stallaart (seksuoloog) hebben de deelnemers gesproken, gescreend en getest om zowel op mentaal- als op fysiekgebied de beste matches te maken. Na het huwelijk gaan de stellen op huwelijksreis en wonen aansluitend een week samen om te ontdekken of de basis voor een langdurig huwelijk inderdaad gelegd kan worden. In de laatste aflevering (di 23 februari) ronden de deelnemers het allesomvattende experiment af door hun eindbesluit kenbaar te maken: blijven ze gelukkig getrouwd of leveren ze hun ringen in en gaan ze scheiden?

'Married at First Sight' wordt geproduceerd door ITV Studios Netherlands en is vanaf 5 januari iedere maandag- en dinsdagavond om 20.30 uur te zien bij RTL 4.


DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:35
    Flikken Maastricht
    21:30
    Dwars door de Lage landen
  • 20:15
    Robert De Niro - Hiding in the Spotlight
    21:10
    Maigret
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:55
    Dag & nacht
  • 20:35
    The Voice van Vlaanderen
    22:25
    So You Think You Can Dance
  • 20:35
    Jack Reacher: Never Go Back
    22:40
    Die Hard 2
  • 20:35
    Johnny English
    22:05
    Wild Things: Foursome
  • 20:35
    Public Enemies
    23:05
    10.0 Earthquake
  • 19:55
    Allegiance
    20:50
    Narcos
  • 20:35
    Columbo
    21:55
    Baywatch
  • 20:00
    De Tafel van de Week
    20:40
    The Dark Knight Rises
  • 20:35
    Matlock
    22:20
    FBI: International
  • 20:35
    The Fugitive
    23:05
    Noah
  • 20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
    21:25
    48 Hours to Buy
  • 20:30
    Natural Born Killer
    22:30
    Shades of Blue
  • 20:33
    Trends Talk
    21:07
    CEO van mijn leven
  • 20:26
    Tooldokter
    20:55
    Crooner
  • 20:20
    Karola's Kitchen
  • 20:05
    Hudson & Rex
    21:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 20:35
    NCIS
    22:25
    Glory Road
  • 20:35
    Flikken Maastricht
    21:25
    Jan-Willem Ruimt Op!
  • 20:25
    2 voor 12
    21:10
    Café Kockelmann
  • 20:25
    Sergio Over De Grens
    21:35
    Sluipschutters