Nieuwe liefdeskoppels in zesde seizoen 'Married at First Sight'

maandag 30 november 2020

Vanaf dinsdagavond 5 januari start het zesde seizoen van 'Married at First Sight'. Vrijgezelle mannen en vrouwen worden door de wetenschap aan elkaar gekoppeld en zien elkaar pas in het echt op de dag dat zij elkaar het 'ja-woord' geven.

De presentatie is in handen van Carlo Boszhard. Een nieuw element van dit seizoen is het zogenaamde 'Koppelsweekend', waarbij in de laatste week van het experiment de stellen elkaar voor het eerst ontmoeten. In totaal worden er zes koppels gevolgd tijdens het verloop van het experiment. Zijn het inderdaad 'perfecte' matches of zetten ze een punt achter hun huwelijk? Het liefdesavontuur is net zoals het vorige seizoen twee keer per week te volgen: iedere maandag- en dinsdagavond om 20.30 uur bij RTL 4.


Nieuw element: Het Koppelsweekend
Nieuw in dit seizoen is Het Koppelsweekend. In de laatste week van het liefdesexperiment worden de stellen, onder begeleiding van de experts, aan elkaar voorgesteld tijdens dit speciale weekendje-weg. Hier worden ze geconfronteerd met elkaars ervaringen en zoeken ze steun bij elkaar. De bedoeling is dat de stellen gaan nadenken over hun eindbeslissing een week later, waar ze moeten bepalen of ze getrouwd blijven of niet. De experts maar ook de medekandidaten helpen elkaar om bij de finale de juiste keuze te kunnen maken.

Experts Tila Pronk (relatiewetenschapper), Pablo Bakarbessy (gedragspsycholoog) en Eveline Stallaart (seksuoloog) hebben de deelnemers gesproken, gescreend en getest om zowel op mentaal- als op fysiekgebied de beste matches te maken. Na het huwelijk gaan de stellen op huwelijksreis en wonen aansluitend een week samen om te ontdekken of de basis voor een langdurig huwelijk inderdaad gelegd kan worden. In de laatste aflevering (di 23 februari) ronden de deelnemers het allesomvattende experiment af door hun eindbesluit kenbaar te maken: blijven ze gelukkig getrouwd of leveren ze hun ringen in en gaan ze scheiden?

'Married at First Sight' wordt geproduceerd door ITV Studios Netherlands en is vanaf 5 januari iedere maandag- en dinsdagavond om 20.30 uur te zien bij RTL 4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Herfstbeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 10:00
    Radio 1 Boekenfeest
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:15
    Edmond & Lucy
    11:25
    Vos en Haas
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 10:40
    MasterChef Australië
    11:50
    Kitchen Nightmares
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:35
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:15
    Police Interceptors
  • 10:15
    Holiday for Heroes
    11:40
    Never Been Chris'd
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    11:35
    Huizenjagers
  • 10:55
    Elsbeth
    12:40
    NCIS
  • 10:40
    Geen uitzending
    11:40
    History's Greatest Escapes With Morgan Freeman
  • 10:40
    Love It or List It
    11:35
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 10:55
    Killer Grannies
    12:25
    The Killer in My Family
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:15
    Publireportage
    12:00
    Brasserie 55
  • 11:15
    Over (h)eerlijke groenten
    12:05
    De Gastentafel
  • 11:10
    Death in Paradise
    12:10
    Father Brown
  • 10:45
    Below Deck Mediterranean
    12:25
    White Collar
  • 11:15
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:20
    BinnensteBuiten
    11:42
    Socutera
  • 11:15
    Jojo & Ouma
    11:25
    Zin in Zappelin