Nieuwe liefdeskoppels in zesde seizoen 'Married at First Sight'

maandag 30 november 2020

Vanaf dinsdagavond 5 januari start het zesde seizoen van 'Married at First Sight'. Vrijgezelle mannen en vrouwen worden door de wetenschap aan elkaar gekoppeld en zien elkaar pas in het echt op de dag dat zij elkaar het 'ja-woord' geven.

De presentatie is in handen van Carlo Boszhard. Een nieuw element van dit seizoen is het zogenaamde 'Koppelsweekend', waarbij in de laatste week van het experiment de stellen elkaar voor het eerst ontmoeten. In totaal worden er zes koppels gevolgd tijdens het verloop van het experiment. Zijn het inderdaad 'perfecte' matches of zetten ze een punt achter hun huwelijk? Het liefdesavontuur is net zoals het vorige seizoen twee keer per week te volgen: iedere maandag- en dinsdagavond om 20.30 uur bij RTL 4.


Nieuw element: Het Koppelsweekend
Nieuw in dit seizoen is Het Koppelsweekend. In de laatste week van het liefdesexperiment worden de stellen, onder begeleiding van de experts, aan elkaar voorgesteld tijdens dit speciale weekendje-weg. Hier worden ze geconfronteerd met elkaars ervaringen en zoeken ze steun bij elkaar. De bedoeling is dat de stellen gaan nadenken over hun eindbeslissing een week later, waar ze moeten bepalen of ze getrouwd blijven of niet. De experts maar ook de medekandidaten helpen elkaar om bij de finale de juiste keuze te kunnen maken.

Experts Tila Pronk (relatiewetenschapper), Pablo Bakarbessy (gedragspsycholoog) en Eveline Stallaart (seksuoloog) hebben de deelnemers gesproken, gescreend en getest om zowel op mentaal- als op fysiekgebied de beste matches te maken. Na het huwelijk gaan de stellen op huwelijksreis en wonen aansluitend een week samen om te ontdekken of de basis voor een langdurig huwelijk inderdaad gelegd kan worden. In de laatste aflevering (di 23 februari) ronden de deelnemers het allesomvattende experiment af door hun eindbesluit kenbaar te maken: blijven ze gelukkig getrouwd of leveren ze hun ringen in en gaan ze scheiden?

'Married at First Sight' wordt geproduceerd door ITV Studios Netherlands en is vanaf 5 januari iedere maandag- en dinsdagavond om 20.30 uur te zien bij RTL 4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:05
    Coop Troep
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:05
    Bumba
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Heidi
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:45
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:10
    Geen uitzending
  • 01:15
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:10
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:25
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:05
    Grey's Anatomy
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    Most Outrageous Crimes
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:10
    Shocking Lives
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:40
    Without a Trace
  • 04:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:53
    De perfecte werkplaats
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:55
    Lekker Messy
    02:15
    Open Vuur
  • 06:00
    Death in Paradise
    02:05
    Bookish
  • 06:00
    Storage Wars
    02:05
    Below Deck Down Under
  • 05:55
    Nederland in Beweging
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:15
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:05
    Nijntje & Vriendjes
    02:50
    Eva