Nieuwe honderdplussers vol levenslust in tweede seizoen '100 Jaar Jong'

zondag 15 november 2020

Een gloednieuwe koelkast kopen, zelf jam maken met bramen uit eigen tuin én de beurs volgen: ook de honderdplussers in het tweede seizoen van '100 Jaar Jong' kruipen niet achter de geraniums.

Integendeel. Ze deinzen niet terug voor een uitdaging op hun oude dag! Gordon bezoekt tien inspirerende ouderen die 100 jaar of ouder zijn. Ze geven een kijkje in hun dagelijkse leven en delen hun bijzondere levensverhaal.


Alle oudjes in het programma zijn tijdens of vlak na de Eerste Wereldoorlog geboren. Na meer dan een eeuw zitten ze stuk voor stuk nog vol levenslust. Zo gaat Gordon in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen langs bij de 100-jarige Ingrid uit Bussum. Ze wast, poetst en kookt nog geheel zelfstandig. Elke dag maakt ze een paar danspasjes en haar grootste hobby is tuinieren. Ze kweekt haar eigen meloenen en sproeit regelmatig haar planten. Daarnaast heeft ze nóg een interessante bezigheid: 'Ik heb er te weinig tijd voor, maar ik kijk graag wat de beurs doet', aldus de 100-jarige.

Gordon brengt in deze aflevering ook een bezoek aan de 100-jarige Ria. Ze woont in een verzorgingstehuis, en drinkt daar elke middag een glas Chardonnay. Al vanaf 1936 schiet Ria ieder jaar raak bij de schiettent op de Tilburgse kermis, waardoor ze in Tilburg en omstreken bekend staat als luchtbuks Ria.

'100 Jaar Jong' is een ode aan het leven. De ouderen laten met hun ontroerende, indrukwekkende en grappige verhalen zien dat oud worden én positief in het leven staan nog prima samengaan. Ook in deze tijd.

'100 Jaar Jong' wordt geproduceerd door Talpa Entertainment Producties.

'100 Jaar Jong', vanaf maandag 16 november om 21.30 uur bij SBS6 en op KIJK.nl.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - finalisten (VTM)

De tweede finalist wordt bekendgemaakt en dat betekent ook dat één koppel vlak voor de finish afvalt. Na maanden keihard werken, trekken de koppels naar een luxe retreat om al het stof voorgoed af te spoelen, maar de rust is van korte duur.

'Huis Gemaakt', om 21.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:55
    Vos en Haas
    11:05
    Kaatjes Kameraadjes
  • 09:40
    Geen uitzending
    11:40
    Familie
  • 10:55
    Urk!
    11:40
    Project Runway
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:40
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:30
    All New Traffic Cops
  • 09:15
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:15
    Two and a Half Men
  • 10:55
    The Rookie
    11:45
    FBI: International
  • 10:40
    Geen uitzending
    11:40
    Highway Thru Hell
  • 10:25
    Hello Goodbye
    11:15
    Next Level Chef
  • 10:30
    World's Most Evil Killers
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 10:46
    Het appartement
    11:55
    5-voor-12
  • 10:45
    Het Weekmenu
    11:25
    Open Vuur
  • 10:30
    Death in Paradise
    11:30
    The Marlow Murder Club
  • 10:20
    Below Deck Mediterranean
    12:05
    Grey's Anatomy
  • 11:00
    NOS Journaal
    11:15
    Tijd voor Max
  • 10:30
    Buitenhof
    11:25
    Stand van Nederland: Aangehaakt
  • 10:55
    Sesamstraat: 10 voor...
    11:06
    Timmy tijd