Nieuwe honderdplussers vol levenslust in tweede seizoen '100 Jaar Jong'

zondag 15 november 2020

Een gloednieuwe koelkast kopen, zelf jam maken met bramen uit eigen tuin én de beurs volgen: ook de honderdplussers in het tweede seizoen van '100 Jaar Jong' kruipen niet achter de geraniums.

Integendeel. Ze deinzen niet terug voor een uitdaging op hun oude dag! Gordon bezoekt tien inspirerende ouderen die 100 jaar of ouder zijn. Ze geven een kijkje in hun dagelijkse leven en delen hun bijzondere levensverhaal.


Alle oudjes in het programma zijn tijdens of vlak na de Eerste Wereldoorlog geboren. Na meer dan een eeuw zitten ze stuk voor stuk nog vol levenslust. Zo gaat Gordon in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen langs bij de 100-jarige Ingrid uit Bussum. Ze wast, poetst en kookt nog geheel zelfstandig. Elke dag maakt ze een paar danspasjes en haar grootste hobby is tuinieren. Ze kweekt haar eigen meloenen en sproeit regelmatig haar planten. Daarnaast heeft ze nóg een interessante bezigheid: 'Ik heb er te weinig tijd voor, maar ik kijk graag wat de beurs doet', aldus de 100-jarige.

Gordon brengt in deze aflevering ook een bezoek aan de 100-jarige Ria. Ze woont in een verzorgingstehuis, en drinkt daar elke middag een glas Chardonnay. Al vanaf 1936 schiet Ria ieder jaar raak bij de schiettent op de Tilburgse kermis, waardoor ze in Tilburg en omstreken bekend staat als luchtbuks Ria.

'100 Jaar Jong' is een ode aan het leven. De ouderen laten met hun ontroerende, indrukwekkende en grappige verhalen zien dat oud worden én positief in het leven staan nog prima samengaan. Ook in deze tijd.

'100 Jaar Jong' wordt geproduceerd door Talpa Entertainment Producties.

'100 Jaar Jong', vanaf maandag 16 november om 21.30 uur bij SBS6 en op KIJK.nl.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Iedereen draagt zijn steentje bij om samen met Herrmann een inzamelingsactie voor de school op poten te zetten terwijl Cindy haar kankerbehandeling ondergaat. De broer van Carver daagt onverwachts op en vraagt hem om een gunst. Een dankbare burger wil Brett en Severide bedanken voor hun hulp en het redden van zijn leven.

'Chicago Fire', om 23.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026 magazine
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 10:20
    Sarah: Sokpop en de klanken
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:50
    Geen uitzending
    05:55
    Kabouter Plop
  • 02:15
    Geen uitzending
    10:45
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    01:20
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 10:10
    Modern Family
    02:10
    Geen uitzending
  • 10:10
    Leverage: Redemption
    03:15
    Geen uitzending
  • 10:10
    Come Dine with Me: The Professionals
    02:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 09:45
    Snapped: Killer Couples
    02:10
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:08
    Het zelfbouwhuis
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:40
    Vlaamse Klassiekers
    02:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 10:10
    Murdoch Mysteries
    02:00
    Agatha Christie's Marple
  • 10:20
    Below Deck Mediterranean
    02:25
    Grey's Anatomy
  • 10:15
    Nederland in Beweging
    06:10
    MAX Geheugentrainer
  • 10:15
    Zentijd
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 10:20
    Bumba
    01:40
    Danny in de medicijnenmaffia