Nieuwe honderdplussers vol levenslust in tweede seizoen '100 Jaar Jong'

zondag 15 november 2020

Een gloednieuwe koelkast kopen, zelf jam maken met bramen uit eigen tuin én de beurs volgen: ook de honderdplussers in het tweede seizoen van '100 Jaar Jong' kruipen niet achter de geraniums.

Integendeel. Ze deinzen niet terug voor een uitdaging op hun oude dag! Gordon bezoekt tien inspirerende ouderen die 100 jaar of ouder zijn. Ze geven een kijkje in hun dagelijkse leven en delen hun bijzondere levensverhaal.


Alle oudjes in het programma zijn tijdens of vlak na de Eerste Wereldoorlog geboren. Na meer dan een eeuw zitten ze stuk voor stuk nog vol levenslust. Zo gaat Gordon in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen langs bij de 100-jarige Ingrid uit Bussum. Ze wast, poetst en kookt nog geheel zelfstandig. Elke dag maakt ze een paar danspasjes en haar grootste hobby is tuinieren. Ze kweekt haar eigen meloenen en sproeit regelmatig haar planten. Daarnaast heeft ze nóg een interessante bezigheid: 'Ik heb er te weinig tijd voor, maar ik kijk graag wat de beurs doet', aldus de 100-jarige.

Gordon brengt in deze aflevering ook een bezoek aan de 100-jarige Ria. Ze woont in een verzorgingstehuis, en drinkt daar elke middag een glas Chardonnay. Al vanaf 1936 schiet Ria ieder jaar raak bij de schiettent op de Tilburgse kermis, waardoor ze in Tilburg en omstreken bekend staat als luchtbuks Ria.

'100 Jaar Jong' is een ode aan het leven. De ouderen laten met hun ontroerende, indrukwekkende en grappige verhalen zien dat oud worden én positief in het leven staan nog prima samengaan. Ook in deze tijd.

'100 Jaar Jong' wordt geproduceerd door Talpa Entertainment Producties.

'100 Jaar Jong', vanaf maandag 16 november om 21.30 uur bij SBS6 en op KIJK.nl.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Operatiekamer' - Nina Derwael (VTM)

Nina Derwael ontdekt wat er tijdens haar schouderoperatie gebeurde, nadat haar schouder voor de tweede keer uit de kom schoot. Ze blikt terug op de loodzware revalidatie en haar race tegen de klok richting de Olympische Spelen.

'De Operatiekamer', om 22.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:50
    Switch
  • 19:00
    Home sweet France
    19:30
    Sporza: WK Gymnastiek
  • 19:04
    Grizzy & the Lemmings
    19:10
    De regels van Floor
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 18:55
    Home and Away
    19:30
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 18:50
    Ghosts
    19:20
    The Simpsons
  • 18:40
    Police Interceptors
    20:35
    Old
  • 19:00
    Meet Me at Christmas
    20:35
    Sugar Plum Twist
  • 18:05
    Sturm der Liebe
    19:10
    De keuken van Sofie
  • 18:50
    Stukken van mensen
    20:00
    De Tafel van Tine
  • 18:45
    FBI: Most Wanted
    19:40
    Superman & Lois
  • 19:05
    Storage Wars
    19:35
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 19:05
    Say Yes to the Dress: Atlanta
    19:40
    Het Roer Om
  • 18:40
    Accident, Suicide, or Murder
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:58
    De perfecte energieoplossing
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 18:50
    Sportfood
    19:15
    De Chalet aan zee
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 18:45
    Below Deck Mediterranean
    20:35
    Hudson & Rex
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    NOS Sport: WK Turnen 2026