Nieuwe 'Criminal Minds' vanaf woensdag bij Veronica

Vanaf aanstaande woensdag zendt Veronica om 20.30 uur nieuwe afleveringen uit van de crimeserie 'Criminal Minds'. In de eerste nieuwe aflevering reizen agenten Hotchner, Morgan en hun collega's af naar Indiana voor enkele raadselachtige moorden. Direct daarna is de spin-offserie 'Criminal Minds': 'Suspect Behavior' te zien, met Forest Whitaker in de hoofdrol. De nieuwe serie kende in Amerika een goede start en was het best bekeken programma op dat timeslot. Beide crimeseries zijn vanaf aanstaande woensdag te zien bij Veronica.
Dat crimeseries in trek zijn bij de Veronica-kijker blijkt zeker uit de populariteit van 'Criminal Minds'. Tijdens het eerste deel van het nieuwe seizoen, dat eind 2010 werd uitgezonden, stemden iedere woensdagavond gemiddeld 570.000 kijkers af op het de Amerikaanse hitserie, goed voor 11,9% marktaandeel in de doelgroep 20-49. Hiermee is het de best bekeken crimeserie van de zender met veel fans die niet kunnen wachten op het vervolg van het seizoen dat woensdag start.
'Criminal Minds'
Agent Hotchner en zijn team reizen af naar de staat Indiana. De lokale politie is ten einde raad als vlak achter elkaar drie lichamen van exotische danseressen in de graanvelden van Johnson County worden gevonden. De danseressen zijn ieder op vrijdag ontvoerd vanaf de parkeerplaats van de stripclub en precies twee dagen later om het leven gebracht. Als een vierde danseres, Stephanie Wilson, ook op een vrijdag plotseling verdwijnt, weet het BAU-team dat er weinig tijd is om haar levend terug te vinden.
'Criminal Minds: Suspect Behavior'
Sam Cooper (Forest Whitaker) leidt zijn team dat bestaat uit specialisten op het gebied van gedragsanalyse van zware criminelen. Mede door de achtergrond van Coopers agenten is hun aanpak vaak heftig als het gaat om het oplossen van misdrijven. Zo was Rawson ooit lid van de Britse Special Forces en heeft Prophet zes jaar van zijn leven in de gevangenis doorgebracht. De taaie Lasalle komt vers van de FBI-opleiding. Cooper zelf is een mentaal en fysiek sterke leider, die de politieke bureaucratie niet schuwt. Dit wordt direct duidelijk wanneer het team wordt ingezet bij de ontvoeringen van enkele kinderen en koste wat kost de daders wil pakken.
'Criminal Minds', woensdag 9 maart 2011 om 20.30 uur op Veronica.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Laatste tickets voor de Cross Battles zetten coaches van 'The Voice' onder zware druk
- Donnie in tranen in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen' na opmerking Peter Goossens
- Kijkcijfers: 10, 11 en 12 april 2026
- Niet in talkshow, maar in Vlaanderen: Marco Borsato maakt opvallende tv-comeback in programma van Sergio Herman
- Veronica viert 50ste verjaardag met jubileumprogramma
- Dinsdag in 'Nomaden': de wandelende kostuums van Kinshasa
- Emotionele oproep ouders vermoorde Ralf (13) in 'Opsporing Verzocht'
- 'De Dierenarts van Yorkshire' vanaf dinsdag nieuw bij MAX
- Documentaire Ida Does laat zien hoe het Mauritshuis omgaat met zijn koloniale geschiedenis
- 'Beyond Paradise' seizoen 4 in première op BBC NL en op BBC NL+
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz
Kijktip van de dag

De tien chefs moeten zichzelf culinair voorstellen met een verfijnde smaakbom. Geen evidentie, zeker niet met het zwaard van Damocles dat boven hun koksmutsen hangt: de zwarte pin.
'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.




































