Nieuwe 'Criminal Minds' vanaf woensdag bij Veronica

dinsdag 8 maart 2011

Vanaf aanstaande woensdag zendt Veronica om 20.30 uur nieuwe afleveringen uit van de crimeserie 'Criminal Minds'. In de eerste nieuwe aflevering reizen agenten Hotchner, Morgan en hun collega's af naar Indiana voor enkele raadselachtige moorden. Direct daarna is de spin-offserie 'Criminal Minds': 'Suspect Behavior' te zien, met Forest Whitaker in de hoofdrol. De nieuwe serie kende in Amerika een goede start en was het best bekeken programma op dat timeslot. Beide crimeseries zijn vanaf aanstaande woensdag te zien bij Veronica.

Dat crimeseries in trek zijn bij de Veronica-kijker blijkt zeker uit de populariteit van 'Criminal Minds'. Tijdens het eerste deel van het nieuwe seizoen, dat eind 2010 werd uitgezonden, stemden iedere woensdagavond gemiddeld 570.000 kijkers af op het de Amerikaanse hitserie, goed voor 11,9% marktaandeel in de doelgroep 20-49. Hiermee is het de best bekeken crimeserie van de zender met veel fans die niet kunnen wachten op het vervolg van het seizoen dat woensdag start.

'Criminal Minds'

Agent Hotchner en zijn team reizen af naar de staat Indiana. De lokale politie is ten einde raad als vlak achter elkaar drie lichamen van exotische danseressen in de graanvelden van Johnson County worden gevonden. De danseressen zijn ieder op vrijdag ontvoerd vanaf de parkeerplaats van de stripclub en precies twee dagen later om het leven gebracht. Als een vierde danseres, Stephanie Wilson, ook op een vrijdag plotseling verdwijnt, weet het BAU-team dat er weinig tijd is om haar levend terug te vinden.

'Criminal Minds: Suspect Behavior'

Sam Cooper (Forest Whitaker) leidt zijn team dat bestaat uit specialisten op het gebied van gedragsanalyse van zware criminelen. Mede door de achtergrond van Coopers agenten is hun aanpak vaak heftig als het gaat om het oplossen van misdrijven. Zo was Rawson ooit lid van de Britse Special Forces en heeft Prophet zes jaar van zijn leven in de gevangenis doorgebracht. De taaie Lasalle komt vers van de FBI-opleiding. Cooper zelf is een mentaal en fysiek sterke leider, die de politieke bureaucratie niet schuwt. Dit wordt direct duidelijk wanneer het team wordt ingezet bij de ontvoeringen van enkele kinderen en koste wat kost de daders wil pakken.

'Criminal Minds', woensdag 9 maart 2011 om 20.30 uur op Veronica.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De jonge Harry Potter woont na de dood van zijn ouders bij zijn oom en tante, waar hij slecht wordt behandeld en voortdurend de pesterijen van zijn verwende neefje moet ondergaan. Op zijn elfde verjaardag verneemt Harry dat zijn ouders machtige tovenaars waren en dat ook hij unieke magische krachten heeft. Hij vertrekt naar een Britse kostschool voor leerling-tovenaars, waar hij heel wat vrienden maakt die net als hij speciale krachten hebben. Beetje bij beetje zal hij de waarheid over de mysterieuze dood van zijn ouders ontdekken.

'Harry Potter and the Sorcerer's Stone', film uit 2001 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:35
    VRT NWS laat
    01:05
    Dagelijkse kost
  • 00:00
    Nachtlus
    06:00
    De Warmste Week
  • 21:20
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 01:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    JOE XMAS
    05:25
    Jingle All the Way to Love
  • 01:05
    Walker, Texas Ranger
    00:35
    SOS Piet
  • 01:25
    De Slimste Tafel
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 01:15
    Fire Country
    01:25
    New Amsterdam
  • 00:50
    Bad Santa 2
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:45
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    CSI: Vegas
    07:00
    Cold Case
  • 01:33
    Logistics TV
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:46
    Publireportage
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:30
    Chris Cooks Cymru
    02:45
    Loïc: Zot van Koken
  • 01:15
    London Kills
    00:45
    Whitstable Pearl
  • 01:35
    Grey's Anatomy
  • 01:05
    WNL op Zondag
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 00:50
    Podium Klassiek
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:05
    3FM Serious Request Live
    06:55
    Ezel Chiel