Nieuwe 'Criminal Minds' vanaf woensdag bij Veronica

dinsdag 8 maart 2011

Vanaf aanstaande woensdag zendt Veronica om 20.30 uur nieuwe afleveringen uit van de crimeserie 'Criminal Minds'. In de eerste nieuwe aflevering reizen agenten Hotchner, Morgan en hun collega's af naar Indiana voor enkele raadselachtige moorden. Direct daarna is de spin-offserie 'Criminal Minds': 'Suspect Behavior' te zien, met Forest Whitaker in de hoofdrol. De nieuwe serie kende in Amerika een goede start en was het best bekeken programma op dat timeslot. Beide crimeseries zijn vanaf aanstaande woensdag te zien bij Veronica.

Dat crimeseries in trek zijn bij de Veronica-kijker blijkt zeker uit de populariteit van 'Criminal Minds'. Tijdens het eerste deel van het nieuwe seizoen, dat eind 2010 werd uitgezonden, stemden iedere woensdagavond gemiddeld 570.000 kijkers af op het de Amerikaanse hitserie, goed voor 11,9% marktaandeel in de doelgroep 20-49. Hiermee is het de best bekeken crimeserie van de zender met veel fans die niet kunnen wachten op het vervolg van het seizoen dat woensdag start.

'Criminal Minds'

Agent Hotchner en zijn team reizen af naar de staat Indiana. De lokale politie is ten einde raad als vlak achter elkaar drie lichamen van exotische danseressen in de graanvelden van Johnson County worden gevonden. De danseressen zijn ieder op vrijdag ontvoerd vanaf de parkeerplaats van de stripclub en precies twee dagen later om het leven gebracht. Als een vierde danseres, Stephanie Wilson, ook op een vrijdag plotseling verdwijnt, weet het BAU-team dat er weinig tijd is om haar levend terug te vinden.

'Criminal Minds: Suspect Behavior'

Sam Cooper (Forest Whitaker) leidt zijn team dat bestaat uit specialisten op het gebied van gedragsanalyse van zware criminelen. Mede door de achtergrond van Coopers agenten is hun aanpak vaak heftig als het gaat om het oplossen van misdrijven. Zo was Rawson ooit lid van de Britse Special Forces en heeft Prophet zes jaar van zijn leven in de gevangenis doorgebracht. De taaie Lasalle komt vers van de FBI-opleiding. Cooper zelf is een mentaal en fysiek sterke leider, die de politieke bureaucratie niet schuwt. Dit wordt direct duidelijk wanneer het team wordt ingezet bij de ontvoeringen van enkele kinderen en koste wat kost de daders wil pakken.

'Criminal Minds', woensdag 9 maart 2011 om 20.30 uur op Veronica.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Down the Road' (VRT 1)

Dieter vertrekt samen met z'n nieuwe reisgenoten down-under. De groep leert elkaar kennen en al snel wacht hen de eerste uitdaging: een zipcoaster in de Australische bossen.

'Down the Road', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Herfstbeelden
    06:05
    Ninja Express
  • 08:00
    Herfstbeelden
    01:15
    Nachtlus
  • 11:25
    Vos en Haas
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:50
    Geen uitzending
    07:00
    Jokie
  • 10:30
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:20
    House
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 11:20
    A Fairytale Christmas
    05:40
    Christmas Class Reunion
  • 10:00
    Joe
    00:50
    SOS Piet
  • 11:25
    De Dagschotel
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 10:55
    FBI
    02:15
    Neighbours: A New Chapter
  • 11:10
    Geen uitzending
    08:35
    NCIS: Los Angeles
  • 10:55
    The Block Australia
    08:20
    De Eregast
  • 10:00
    Bringing Ashley Home
    06:55
    Cold Case
  • 11:10
    Z-Weekoverzicht
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:24
    Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:00
    Winterse Kost
    07:00
    Tot op de Graat
  • 10:05
    Inspector George Gently
    01:45
    Death in Paradise
  • 11:10
    First Dates Australia
    06:40
    Storage Wars
  • 11:05
    Ivo op zondag
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 11:30
    EO Metterdaad
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 11:15
    Zapp Recordbrekers
    07:00
    Ta-daaa!