Nieuwe afleveringen van 'House' bij SBS 6

woensdag 27 juli 2011

SBS 6 bedient haar trouwe seriekijkers ook gedurende de zomer. De zender brengt vanaf volgende week donderdag het nieuwste seizoen van 'House' en komt elke week met maar liefst twee gloednieuwe afleveringen achter elkaar. 'House' is wereldwijd zeer succesvol en SBS 6 heeft als enige Nederlandse televisiezender de rechten om het nieuwste seizoen uit te zenden. In seizoen 7 komt er eindelijk duidelijkheid over de kus van House en Cuddy waar het vorige seizoen mee afsloot.

'House' draait om de eigenzinnige arts Gregory House, die gespeeld wordt door de acteur Hugh Laurie. Hij is erg op zichzelf en zou het liefst alle contact met zijn patiënten vermijden. Desondanks staat hij hoog in aanzien vanwege zijn feilloze instinct. Dit en zijn voorliefde voor medische puzzels maken van hem de laatste hoop voor ‘onbehandelbare’ patiënten met ongewone en mysterieuze ziektes. Zowel de serie in het algemeen als Laurie met zijn rol als dr. House wonnen meerdere prijzen, waaronder een aantal prestigieuze Emmy Awards en Golden Globes.


Seizoen 6 sloot af met de langverwachte kus tussen House en zijn collega Cuddy. De fans zullen zich er niet over verbazen en in seizoen 7 is het dan ook geen geheim meer: House en Cuddy verklaren elkaar de liefde. Maar hoe ontwikkelt deze romance zich en hoe gaan zij op de werkvloer om met hun verliefdheid?

Aflevering 133 – 'Now What?'
House en Cuddy verklaren de liefde aan elkaar en besluiten een dag door te brengen in House's appartement. Ondertussen wordt de enige overgebleven neurochirurg ziek en probeert het team zijn diagnose te stellen, terwijl ze zich afvragen waar House is.

Aflevering 134 – 'Selfish'
Een jong meisje lijdt aan een hartritmestoornis en wordt naar het ziekenhuis gebracht. House stelt een diagnose, maar begint te twijfelen als Cuddy het niet met hem eens is. Ondertussen komt een vader met zijn zoon naar de kliniek. Ze hebben beiden een geheime agenda voor elkaar.

'House', vanaf donderdag 28 juli om 20.30 en 21.30 uur bij SBS 6.


DOSSIER: Najaar 2011: wat krijgt Nederland te zien?

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.

'Justice For All', om 22.20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:05
    Sporza: Ronde van Brugge
    17:30
    Clips
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    16:50
    The Office
  • 16:45
    De mini's
  • 16:20
    Sara
    16:55
    De Box
  • 16:30
    Achter gesloten deuren
    17:25
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 15:15
    The Karate Kid
    17:25
    S.W.A.T.
  • 16:20
    Cheers
    16:50
    24
  • 16:00
    Baywatch
    16:50
    Suits
  • 16:30
    Wat nu weer?
    17:10
    SOS Piet
  • 15:35
    De Tafel van Gert
    16:50
    Konvooi
  • 16:10
    This Is Us
    17:05
    SkyMed
  • 16:35
    Brooklyn Nine-Nine
    17:40
    Family Matters
  • 16:35
    Love Island UK
    17:30
    A Place in the Sun
  • 16:05
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:35
    Hallo Roger
    16:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 16:05
    De Eregast
    16:55
    Panklaar
  • 16:00
    Call the Midwife
    17:00
    Death in Paradise
  • 16:05
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:30
    Per Seconde Wijzer
    16:58
    Politieke Partijen
  • 16:35
    Puppy Patrol
    17:00
    Peperbollen