Nieuwe aflevering van 'MAX Vakantieman'

zondag 16 juni 2019

Maandag 17 juni om 20.30 uur zendt MAX op NPO 1 een nieuwe aflevering van 'MAX Vakantieman' uit. Sybrand Niessen gaat op zoek naar oplossingen voor vakantieproblemen van vakantiegangers in binnen- en buitenland.

Het betalen bij online boekingen gaat niet altijd goed. Zo ervaart ook het echtpaar Van ’t Hek als zij met de auto naar Griekenland reizen. Mevrouw Van ’t Hek betaalt alle hotels voor de reis via internet door middel van iDeal, maar bij één van de boekingen gaat het mis. Ze doet daarop de boeking opnieuw en betaalt nu met creditcard. Later blijkt het bedrag van €300,- dubbel te zijn afgeschreven. Een klacht bij het desbetreffende bedrijf levert tot op de dag van vandaag niets op. Waar gaat dit mis en wie lost het op?


In 'Groeten uit Holland' gaan we mee met rondvaartbootkapitein Han. Hij vaart al 30 jaar door de Amsterdamse grachten. Hoe houdt hij de afwisseling erin en wat was zijn mooiste werkdag?

Vanuit België vliegen naar zuidelijke bestemmingen kan heel voordelig zijn. De Brabantse Eugene kiest er dan ook voor om via Charleroi te vliegen als hij naar Italië reist. Na de vakantie wil hij zijn auto ophalen bij het parkeerbedrijf in de buurt van de luchthaven, maar daar blijkt de auto leeggeroofd. De auto heeft grote schade. De totale schade bedraagt €5500,-. We spreken met de politie in Charleroi, want het schijnt veel vaker voor te komen. Wie is verantwoordelijk?

Deze week gaat de MAX Mystery Guest voor de eerste keer op pad. Hij reist naar Zeeland waar hij een hotel aan een grondige inspectie onderwerpt.

Verslaggever Koen is voor de rubriek De Landkaart aan de Costa del Sol op zoek naar zonaanbidders, topografische kennis en culturele hoogtepunten.

'MAX Vakantieman', maandag 17 juni om 20.30 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Andermans Zaken' (VRT 1)

De boulderhype is volop bezig, en op die golf heeft Bram gesurft: hij investeerde twee jaar geleden zwaar in een grote klimzaal in Vilvoorde. Hij hoopte op een toevloed aan klanten, want de site waar Hall9 ligt, moet de nieuwe hotspot worden van Vilvoorde. De klanten blijven echter weg, maar de gigantische leningen (in totaal een miljoen euro!) blijven wel lopen. Daar komt bij dat Bram iedereen aan het klimmen wil brengen, dus ook jongeren en gezinnen met minder kansen. Maar aan die doelgroepen kan je niet veel geld vragen.

'Andermans Zaken', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Homo Universalis
    20:10
    Het weer
  • 20:00
    Terzake
    20:35
    Sporza: UEFA Europa League
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:00
    Familie
    20:35
    Eenmaal Andermaal
  • 19:20
    Blind getrouwd: Australië
    20:50
    Als de brandweer
  • 19:40
    The Big Bang Theory
    20:35
    Operation Kandahar
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Mafia's Greatest Hits
  • 20:00
    S.W.A.T.
    20:50
    Murder in a Small Town
  • 20:00
    Pa heeft een lief
    20:35
    Amateurs
  • 20:00
    De Tafel van Tine
    21:15
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 19:40
    FBI
    20:35
    Watson
  • 19:25
    Borderforce USA: The Bridges
    20:25
    UEFA Europa League
  • 19:55
    Chateau Meiland
    20:55
    UEFA Conference League
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Snapped: Killer Couples
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 20:00
    Sunset Boulevard
    20:55
    Mar10
  • 19:35
    Chris Cooks Cymru
    20:10
    Meat Timon
  • 19:10
    Father Brown
    20:05
    Hudson & Rex
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    Below Deck
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Dag & nacht
  • 19:50
    Rail Away
    20:25
    Mijn vader, de gelukzoeker
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Wortelboer en Van Rossem