Nieuwe aflevering van 'MAX Vakantieman'

zondag 16 juni 2019

Maandag 17 juni om 20.30 uur zendt MAX op NPO 1 een nieuwe aflevering van 'MAX Vakantieman' uit. Sybrand Niessen gaat op zoek naar oplossingen voor vakantieproblemen van vakantiegangers in binnen- en buitenland.

Het betalen bij online boekingen gaat niet altijd goed. Zo ervaart ook het echtpaar Van ’t Hek als zij met de auto naar Griekenland reizen. Mevrouw Van ’t Hek betaalt alle hotels voor de reis via internet door middel van iDeal, maar bij één van de boekingen gaat het mis. Ze doet daarop de boeking opnieuw en betaalt nu met creditcard. Later blijkt het bedrag van €300,- dubbel te zijn afgeschreven. Een klacht bij het desbetreffende bedrijf levert tot op de dag van vandaag niets op. Waar gaat dit mis en wie lost het op?


In 'Groeten uit Holland' gaan we mee met rondvaartbootkapitein Han. Hij vaart al 30 jaar door de Amsterdamse grachten. Hoe houdt hij de afwisseling erin en wat was zijn mooiste werkdag?

Vanuit België vliegen naar zuidelijke bestemmingen kan heel voordelig zijn. De Brabantse Eugene kiest er dan ook voor om via Charleroi te vliegen als hij naar Italië reist. Na de vakantie wil hij zijn auto ophalen bij het parkeerbedrijf in de buurt van de luchthaven, maar daar blijkt de auto leeggeroofd. De auto heeft grote schade. De totale schade bedraagt €5500,-. We spreken met de politie in Charleroi, want het schijnt veel vaker voor te komen. Wie is verantwoordelijk?

Deze week gaat de MAX Mystery Guest voor de eerste keer op pad. Hij reist naar Zeeland waar hij een hotel aan een grondige inspectie onderwerpt.

Verslaggever Koen is voor de rubriek De Landkaart aan de Costa del Sol op zoek naar zonaanbidders, topografische kennis en culturele hoogtepunten.

'MAX Vakantieman', maandag 17 juni om 20.30 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Gene paniek
    20:55
    Badgast
  • 20:25
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    22:48
    Het weer
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:40
    Sportweekend met VGT
  • 19:55
    Bestemming X
    21:10
    Welkom Aan Boord
  • 19:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    20:55
    Expeditie Gooris
  • 20:05
    The Big Bang Theory
    20:35
    Terminator Genisys
  • 19:45
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 19:45
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 19:55
    Hallo België!
    20:30
    SUPER 50
  • 20:00
    Konvooi
    21:15
    De Rechtbank
  • 20:25
    FBI: Most Wanted
    22:10
    Found
  • 19:15
    The Summit Nederland
    20:35
    Reminiscence
  • 19:45
    Komen eten
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 20:00
    Forensic Files II
    20:30
    Panic 9-1-1
  • 20:23
    Z-Weekoverzicht
    20:57
    Trends Talk
  • 20:21
    Publireportage
    21:00
    Rouw is rauw
  • 20:15
    Winters Grillen
    20:40
    De Eregast
  • 20:00
    Blue Lights
    21:05
    Agatha Christie's Marple
  • 20:25
    Futurama
    21:00
    From
  • 20:00
    NOS Olympische Winterspelen
    23:00
    NOS Studio Voetbal
  • 20:20
    Ruben langs de Zuid-Chinese Zee
    21:05
    Metropolis
  • 20:25
    Kiespijn: Gemeenteraadsverkiezingen
    21:20
    Rundfunk: Schwalbe