Nieuwe aflevering van 'Danny's Wereld' met gevluchte pedoactivist

Voor de nieuwe aflevering van 'Danny's Wereld' is Danny Ghosen een pedoactivist achterna gereisd. Deze is Nederland ontvlucht om een aanhoudingsbevel vanwege het bezit van kinderporno te ontlopen en heeft politiek asiel aangevraagd in het land waar hij zich nu bevindt en naar eigen zeggen 'een relaxt leventje leidt'.
Ghosen interviewde hem al in februari 2020 over zijn strijd om seks met kinderen legaal te maken. Het OM zegt vandaag dat hij internationaal geregistreerd staat en gearresteerd wordt zodra hij in beeld komt van justitie.
De pedoactivist wordt vervolgd voor het bezit van elfduizend foto’s die het Openbaar Ministerie aanmerkt als kinderporno, en voor het voortzetten van de activiteiten van de verboden pedofielenvereniging Martijn. Danny Ghosen reisde de gevluchte achterna en praat met hem over wat er met hem is gebeurd sinds het interview dat Danny met hem had in februari 2020. Daarin zei de pedoactivist dat hij wil strijden om seks met kinderen legaal te maken. Even later werd hij gearresteerd, maar mocht een eventueel proces in vrijheid afwachten. De man zegt geen vertrouwen te hebben in een eerlijk proces, spreekt van klassenjustitie en zegt minder rechten te hebben dan de mensen die hem bedreigen. Ook zegt hij te zijn gemarteld in de gevangenis. Als hij wordt veroordeeld is hij niet van plan naar Nederland terug te keren en wil hij een andere nationaliteit aannemen. Het OM zegt vandaag dat hij internationaal geregistreerd staat en dat hij wordt gearresteerd zodra hij in beeld komt van justitie.
'Danny's Wereld'
In 'Danny's Wereld' gaat Danny Ghosen op zoek naar waar het wringt in onze maatschappij. Hij praat met mensen die moeilijk toegankelijk zijn en tot nu toe onzichtbaar waren voor het grote publiek, mensen die de grens opzoeken of daar overheen zijn gegaan of mensen die zich buitengesloten voelen. Danny komt overal binnen, vraagt door en oordeelt niet. Of het nou gaat om de nieuwste designerdrugs, slachtoffers van mensenhandel of verspreiders van nepnieuws.
'Danny's Wereld', donderdag 15 april om 21.05 uur bij de VPRO op NPO 2 en donderdag 15 april vanaf 17.00 uur op YouTube.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Dit zie je in november op Disney Channel en Disney Jr.
- 'Vroege Vogels' is zondag op de Beegderheide
- Jurre reist voor '3 Op Reis' door Ijsland
- Yves Berendse, Davina Michelle, Nick Schilder en Waylon zingen met onbekend talent in 'Sing With Me'
- Zeezieke Timon Verbeeck krijgt het zwaar te verduren in 'Over De Oceaan'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































