Nieuwe actie in de 'Coen & Sander Show' op JOE: 3 Noten XL

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga hebben zojuist in de 'Coen & Sander Show' bekendgemaakt dat er op maandag 11 november een nieuwe actie op JOE van start gaat: 3 Noten XL.
Tijdens deze actie kunnen luisteraars dagelijks 1.000 euro winnen door te raden welke JOE-hit wordt gespeeld, na het horen van slechts enkele noten. Speciaal voor deze gelegenheid komt pianist en componist Cor Bakker iedere ochtend naar de studio om drie noten van een bekende JOE-hit te spelen.
3 Noten XL
Vanaf de start van de 'Coen & Sander Show' test Coen de muziekkennis van Sander en nieuwslezeres Merel Westrik met het spel: 3 Noten. Deze week pakken ze uit door luisteraars de kans te geven om mee te doen aan het spel en daarmee 1.000 euro te winnen. Coen en Sander hebben Cor Bakker gevraagd om hun te helpen. Tijdens de ochtendshow speelt Cor Bakker elk uur een nieuwe noot van een bekende JOE-hit op de piano. Het is aan de luisteraars om te raden welke JOE-hit het is. Coen Swijnenberg: 'Ik heb er ontzettend veel zin in om het spel samen met onze luisteraars te spelen! Ik ben heel benieuwd hoe goed ze het gaan doen. Zelf heb ik het ook geoefend en ik moet toegeven dat het best lastig is.'
Hoe werkt het?
Luisteraars kunnen meedoen door zich in de JOE-app aan te melden via de aanmeldknop. Elk uur, om 7.20, 8.20 en 9.15 uur, selecteren Coen en Sander willekeurig een luisteraar die de kans krijgt om live in de uitzending het antwoord te geven op de vraag: 'Welke JOE-hit is dit?' Raadt hij of zij het fout? Dan speelt Cor Bakker de volgende noot en maken andere luisteraars kans om mee te spelen. Als het antwoord goed is, wint de luisteraar direct de geldprijs. Vervolgens gaat het spel door met een nieuwe JOE-hit. Sander Lantinga: 'De afgelopen maanden heb ik samen met Merel het spel geoefend in de show en toen heb ik ervaren dat het soms echt lastig kan zijn om de JOE-hit te raden. Ik ben benieuwd hoe onze luisteraars het gaan doen. Ik hoop dat we vaak 1.000 euro mogen weggeven.'
Dit is de eerste editie van de 3 Noten XL. Het wordt gespeeld van maandag 11 tot en met vrijdag 15 november en wordt enkel gespeeld in de 'Coen & Sander Show'.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van advocatenkoppel tot vader en dochter: dit zijn de 10 advocaten in het nieuwe seizoen van 'Justice For All'
- 'NPO Cultuur' met Rachel Pouwer wegens succes verlengd
- Nadia Moussaid naar bezette Palestijnse gebieden voor NTR-documentaire 'Gevangen in Palestina'
- 'Brief aan de Paus': Drie jaar na 'Godvergeten' maken overlevers van kerkelijk misbruik de balans op
- 'Gene Paniek!': Philippe Geubels helpt als angstcoach Vlamingen omgaan met hun angsten
- 'Zembla' focust donderdag op verslavende pijnstillers
- Hoe makkelijk geraak je in België aan een vuurwapen? 'Kan je gewoon ophalen bij een postpunt'
- Stilte van klusser Nick is te snijden in 'Help, Mijn Man is Klusser'
- Maandag in 'Opsporing Verzocht': Wat gebeurde er met Jerzy in Schiedam?
- Man wordt veroordeeld voor rijden onder invloed in Dendermonde, maar ontkent in 'De Rechtbank'
- WK-wedstrijd Oranje live op groot scherm tijdens pre-show Qmusic Foute Party - The Big One
- NPO Klassiek verdubbelt 'Filmmuziek Toplijst': grootste editie ooit met 400 scores
- Arno voert met 'Les yeux de ma mère' voor vijfde keer op rij 'Radio 1 Belpop 100' aan
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Katwijk aan Zee
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max
Kijktip van de dag

Niels ontvangt Imane Boudadi, Wannes Lacroix, Aaron Blommaert, Petra De Sutter en Daphne Agten. Voor Aaron is de song 'Ben' van Michael Jackson voor eeuwig verbonden met de dag waarop hun trouwe viervoeter Ben stierf. En het Gentse collectief Lézard zet de studio op zijn kop met het geweldige Rock Lobster' van The B-52’s. Komen ook: Judith, Alice Mae, Natalia en Portland. Niels zingt 'Visiting Hours' van Ed Sheeran voor Jolien uit het publiek.
'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.



































