Nieuwe actie in de 'Coen & Sander Show' op JOE: 3 Noten XL

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga hebben zojuist in de 'Coen & Sander Show' bekendgemaakt dat er op maandag 11 november een nieuwe actie op JOE van start gaat: 3 Noten XL.
Tijdens deze actie kunnen luisteraars dagelijks 1.000 euro winnen door te raden welke JOE-hit wordt gespeeld, na het horen van slechts enkele noten. Speciaal voor deze gelegenheid komt pianist en componist Cor Bakker iedere ochtend naar de studio om drie noten van een bekende JOE-hit te spelen.
3 Noten XL
Vanaf de start van de 'Coen & Sander Show' test Coen de muziekkennis van Sander en nieuwslezeres Merel Westrik met het spel: 3 Noten. Deze week pakken ze uit door luisteraars de kans te geven om mee te doen aan het spel en daarmee 1.000 euro te winnen. Coen en Sander hebben Cor Bakker gevraagd om hun te helpen. Tijdens de ochtendshow speelt Cor Bakker elk uur een nieuwe noot van een bekende JOE-hit op de piano. Het is aan de luisteraars om te raden welke JOE-hit het is. Coen Swijnenberg: 'Ik heb er ontzettend veel zin in om het spel samen met onze luisteraars te spelen! Ik ben heel benieuwd hoe goed ze het gaan doen. Zelf heb ik het ook geoefend en ik moet toegeven dat het best lastig is.'
Hoe werkt het?
Luisteraars kunnen meedoen door zich in de JOE-app aan te melden via de aanmeldknop. Elk uur, om 7.20, 8.20 en 9.15 uur, selecteren Coen en Sander willekeurig een luisteraar die de kans krijgt om live in de uitzending het antwoord te geven op de vraag: 'Welke JOE-hit is dit?' Raadt hij of zij het fout? Dan speelt Cor Bakker de volgende noot en maken andere luisteraars kans om mee te spelen. Als het antwoord goed is, wint de luisteraar direct de geldprijs. Vervolgens gaat het spel door met een nieuwe JOE-hit. Sander Lantinga: 'De afgelopen maanden heb ik samen met Merel het spel geoefend in de show en toen heb ik ervaren dat het soms echt lastig kan zijn om de JOE-hit te raden. Ik ben benieuwd hoe onze luisteraars het gaan doen. Ik hoop dat we vaak 1.000 euro mogen weggeven.'
Dit is de eerste editie van de 3 Noten XL. Het wordt gespeeld van maandag 11 tot en met vrijdag 15 november en wordt enkel gespeeld in de 'Coen & Sander Show'.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Stan Van Samang brengt ‘een ster' naar Florentina
- 'Ik moest op pauze drukken’: sterrenchef Nick Bril over ongeval, twijfels en opnieuw beginnen in nieuwe Play-docu ‘RAUW’
- Nog één keer alles geven: dit zijn de 6 finalisten van 'So You Think You Can Dance'
- ‘Mag ik jouw nier?’ gelanceerd op sterfdag BNN-oprichter Bart de Graaff
- Verboden Liefdes en familiegeheimen in nieuwe dramaserie 'Geheime Liefde'
- Kato en Thibault vinden 'Blind Gekocht' huis te klein: 'Het staat hier direct terug vol'
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Welke 'Dagelijkse Kost' eten we deze week?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz
Kijktip van de dag

Februari 1954: Marilyn Monroe onderbreekt haar huwelijksreis in Japan en vliegt naar het door oorlog verscheurde Korea. Voor meer dan 100.000 uitgeputte soldaten staat ze op het podium - voor het eerst in haar leven écht op een podium - en zingt ze zich de ziel uit haar lijf in de ijzige kou. Het is het moment waarop Marilyn Monroe ophoudt een filmster te zijn en zichzelf ontdekt als iets veel groters. Via gerestaureerde archiefbeelden duikt deze documentaire in een weinig bekend maar bepalend hoofdstuk uit haar leven.
'Marilyn Monroe: The Rise of an Icon', om 20.15 uur op VRT Canvas.



































