Nieuwe actie in de 'Coen & Sander Show' op JOE: 3 Noten XL

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga hebben zojuist in de 'Coen & Sander Show' bekendgemaakt dat er op maandag 11 november een nieuwe actie op JOE van start gaat: 3 Noten XL.
Tijdens deze actie kunnen luisteraars dagelijks 1.000 euro winnen door te raden welke JOE-hit wordt gespeeld, na het horen van slechts enkele noten. Speciaal voor deze gelegenheid komt pianist en componist Cor Bakker iedere ochtend naar de studio om drie noten van een bekende JOE-hit te spelen.
3 Noten XL
Vanaf de start van de 'Coen & Sander Show' test Coen de muziekkennis van Sander en nieuwslezeres Merel Westrik met het spel: 3 Noten. Deze week pakken ze uit door luisteraars de kans te geven om mee te doen aan het spel en daarmee 1.000 euro te winnen. Coen en Sander hebben Cor Bakker gevraagd om hun te helpen. Tijdens de ochtendshow speelt Cor Bakker elk uur een nieuwe noot van een bekende JOE-hit op de piano. Het is aan de luisteraars om te raden welke JOE-hit het is. Coen Swijnenberg: 'Ik heb er ontzettend veel zin in om het spel samen met onze luisteraars te spelen! Ik ben heel benieuwd hoe goed ze het gaan doen. Zelf heb ik het ook geoefend en ik moet toegeven dat het best lastig is.'
Hoe werkt het?
Luisteraars kunnen meedoen door zich in de JOE-app aan te melden via de aanmeldknop. Elk uur, om 7.20, 8.20 en 9.15 uur, selecteren Coen en Sander willekeurig een luisteraar die de kans krijgt om live in de uitzending het antwoord te geven op de vraag: 'Welke JOE-hit is dit?' Raadt hij of zij het fout? Dan speelt Cor Bakker de volgende noot en maken andere luisteraars kans om mee te spelen. Als het antwoord goed is, wint de luisteraar direct de geldprijs. Vervolgens gaat het spel door met een nieuwe JOE-hit. Sander Lantinga: 'De afgelopen maanden heb ik samen met Merel het spel geoefend in de show en toen heb ik ervaren dat het soms echt lastig kan zijn om de JOE-hit te raden. Ik ben benieuwd hoe onze luisteraars het gaan doen. Ik hoop dat we vaak 1.000 euro mogen weggeven.'
Dit is de eerste editie van de 3 Noten XL. Het wordt gespeeld van maandag 11 tot en met vrijdag 15 november en wordt enkel gespeeld in de 'Coen & Sander Show'.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: maandag 1 juni 2026
- Belangrijke mededeling voor de 'Thuis'-fans!
- 'Tien Om Te Zien' gaat ‘back to the 90s’ met groots concert in de AFAS Dome
- De dag dat ik mijn vrouw verloor aan een depressie: nieuwe docuserie KRO-NCRV
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- 'BertOp5' brengt Alpe d’HuZes van dichtbij: verhalen van hoop, liefde en verbinding
- 'Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA': 3FM-dj's volgen Oranje tijdens WK 2026
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE'
Kijktip van de dag

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.
'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.



































