Nieuwe actie in de 'Coen & Sander Show' op JOE: 3 Noten XL

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga hebben zojuist in de 'Coen & Sander Show' bekendgemaakt dat er op maandag 11 november een nieuwe actie op JOE van start gaat: 3 Noten XL.
Tijdens deze actie kunnen luisteraars dagelijks 1.000 euro winnen door te raden welke JOE-hit wordt gespeeld, na het horen van slechts enkele noten. Speciaal voor deze gelegenheid komt pianist en componist Cor Bakker iedere ochtend naar de studio om drie noten van een bekende JOE-hit te spelen.
3 Noten XL
Vanaf de start van de 'Coen & Sander Show' test Coen de muziekkennis van Sander en nieuwslezeres Merel Westrik met het spel: 3 Noten. Deze week pakken ze uit door luisteraars de kans te geven om mee te doen aan het spel en daarmee 1.000 euro te winnen. Coen en Sander hebben Cor Bakker gevraagd om hun te helpen. Tijdens de ochtendshow speelt Cor Bakker elk uur een nieuwe noot van een bekende JOE-hit op de piano. Het is aan de luisteraars om te raden welke JOE-hit het is. Coen Swijnenberg: 'Ik heb er ontzettend veel zin in om het spel samen met onze luisteraars te spelen! Ik ben heel benieuwd hoe goed ze het gaan doen. Zelf heb ik het ook geoefend en ik moet toegeven dat het best lastig is.'
Hoe werkt het?
Luisteraars kunnen meedoen door zich in de JOE-app aan te melden via de aanmeldknop. Elk uur, om 7.20, 8.20 en 9.15 uur, selecteren Coen en Sander willekeurig een luisteraar die de kans krijgt om live in de uitzending het antwoord te geven op de vraag: 'Welke JOE-hit is dit?' Raadt hij of zij het fout? Dan speelt Cor Bakker de volgende noot en maken andere luisteraars kans om mee te spelen. Als het antwoord goed is, wint de luisteraar direct de geldprijs. Vervolgens gaat het spel door met een nieuwe JOE-hit. Sander Lantinga: 'De afgelopen maanden heb ik samen met Merel het spel geoefend in de show en toen heb ik ervaren dat het soms echt lastig kan zijn om de JOE-hit te raden. Ik ben benieuwd hoe onze luisteraars het gaan doen. Ik hoop dat we vaak 1.000 euro mogen weggeven.'
Dit is de eerste editie van de 3 Noten XL. Het wordt gespeeld van maandag 11 tot en met vrijdag 15 november en wordt enkel gespeeld in de 'Coen & Sander Show'.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Plots duikt hij weer op: Gunther Levi keert terug naar 'Familie'
- Nog exact 1 week tot de seizoensfinale van 'Thuis': wat moet je weten?
- Kijkcijfers: donderdag 18 juni 2026
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- 'Vroege Vogels' bezoekt zondag de Noardlike Fryske Wâlden
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - FINALEWEEK!
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - FINALEWEEK!
- Dit zie je deze week in 'Familie' - FINALEWEEK!
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Zomer bij Nostalgie: ex-Miss België Ellen Petri en treinconducteur Kristof nemen je mee op reis
- 'FM op 5' zaterdag over de Hoogmis van het Zuiden
- Luistercijfers! Qmusic zet succesverhaal verder en behoudt toppositie
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'
Kijktip van de dag

De New Yorkse zakenman en verstokte vrijgezel Edward Lewis is een specialist in het opkopen van maatschappijen, die hij daarna opsplitst en weer doorverkoopt. Wanneer hij voor zaken in Los Angeles is, vraagt hij op een avond de weg aan Vivian Ward, een straathoertje. Hij is zo onder de indruk van haar charmes dat hij haar 3.000 dollar aanbiedt om hem voor een week te vergezellen.
'Pretty Woman', film uit 1990 met oa. Julia Roberts en Richard Gere, om 20.30 uur op VTM.



































