Nieuwe actie in de 'Coen & Sander Show' op JOE: 3 Noten XL

maandag 4 november 2024
Foto: JOE/DPG Media - © Nick van Ormondt 2024

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga hebben zojuist in de 'Coen & Sander Show' bekendgemaakt dat er op maandag 11 november een nieuwe actie op JOE van start gaat: 3 Noten XL.

Tijdens deze actie kunnen luisteraars dagelijks 1.000 euro winnen door te raden welke JOE-hit wordt gespeeld, na het horen van slechts enkele noten. Speciaal voor deze gelegenheid komt pianist en componist Cor Bakker iedere ochtend naar de studio om drie noten van een bekende JOE-hit te spelen.


3 Noten XL
Vanaf de start van de 'Coen & Sander Show' test Coen de muziekkennis van Sander en nieuwslezeres Merel Westrik met het spel: 3 Noten. Deze week pakken ze uit door luisteraars de kans te geven om mee te doen aan het spel en daarmee 1.000 euro te winnen. Coen en Sander hebben Cor Bakker gevraagd om hun te helpen. Tijdens de ochtendshow speelt Cor Bakker elk uur een nieuwe noot van een bekende JOE-hit op de piano. Het is aan de luisteraars om te raden welke JOE-hit het is. Coen Swijnenberg: 'Ik heb er ontzettend veel zin in om het spel samen met onze luisteraars te spelen! Ik ben heel benieuwd hoe goed ze het gaan doen. Zelf heb ik het ook geoefend en ik moet toegeven dat het best lastig is.'

Hoe werkt het?
Luisteraars kunnen meedoen door zich in de JOE-app aan te melden via de aanmeldknop. Elk uur, om 7.20, 8.20 en 9.15 uur, selecteren Coen en Sander willekeurig een luisteraar die de kans krijgt om live in de uitzending het antwoord te geven op de vraag: 'Welke JOE-hit is dit?' Raadt hij of zij het fout? Dan speelt Cor Bakker de volgende noot en maken andere luisteraars kans om mee te spelen. Als het antwoord goed is, wint de luisteraar direct de geldprijs. Vervolgens gaat het spel door met een nieuwe JOE-hit. Sander Lantinga: 'De afgelopen maanden heb ik samen met Merel het spel geoefend in de show en toen heb ik ervaren dat het soms echt lastig kan zijn om de JOE-hit te raden. Ik ben benieuwd hoe onze luisteraars het gaan doen. Ik hoop dat we vaak 1.000 euro mogen weggeven.'

Dit is de eerste editie van de 3 Noten XL. Het wordt gespeeld van maandag 11 tot en met vrijdag 15 november en wordt enkel gespeeld in de 'Coen & Sander Show'.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Single Bells' (Streamz)

Wanneer Mina een week voor kerst gedumpt wordt, schiet haar hartverwarmende, maar bemoeizieke familie in actie. Elke dag, tot aan kerstdag, gaat één van hen een blind date regelen. Het doel? Een kerstman vinden voor Mina, zodat ze voor het éérst in jaren niet aan de feesttafel hoeft te zitten als enige single.

'Single Bells', om 18.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:25
    Dodo
    01:00
    Het weer (laat)
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    09:00
    Herfstbeelden
  • 06:30
    Sintervraagje
    05:25
    Geen uitzending
  • 06:30
    Heidi
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 02:35
    Geen uitzending
    00:10
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 06:00
    Qmusic
    09:00
    Geen uitzending
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:00
    JOE XMAS
    05:40
    Operation Nutcracker
  • 06:00
    Joe
    01:20
    Geen uitzending
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    01:45
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    New Amsterdam
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    Ice Vikings
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    02:00
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    My Life is Murder
  • 06:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:31
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:20
    Soep!
    01:45
    Winterse Kost
  • 06:00
    The Good Ship Murder
    01:45
    Inside Man
  • 06:25
    Shipping Wars
    03:25
    The Resident
  • 06:30
    NOS Journaal
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 01:25
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:30
    Simon
    01:30
    Top 2000 Quiz