Nieuw seizoen 'Volle Zalen' start met Danny Vera

maandag 12 oktober 2020

De zalen blijven sinds de uitbraak van corona vrijwel leeg en van uitverkochte shows is nog lang geen sprake. Toch keert presentator Cornald Maas evengoed vanaf dinsdag terug met een nieuwe reeks 'Volle Zalen' in een jaar waarin het coronavirus de culturele sector in het hart trof.

In het programma - dat zijn vijfde seizoen beleeft - worden theaterpersoonlijkheden tijdens een belangrijke fase in hun leven gevolgd. Dit jaar zijn de zes hoofdpersonen - in volgorde van uitzending - zanger Danny Vera, cabaretier en liedjesschrijver Jeroen van Merwijk, actrice Olga Zuiderhoek, acteur Hans Kesting, zangeres en actrice Jenny Arean en schrijver en cabaretier Hans Dorrestijn. Zij vertellen onder andere hoe zij ieder op hun eigen manier met corona worden geconfronteerd.


In aflevering één staat Danny Vera (43) centraal. 2020 zou zijn jaar worden. De populaire Zeeuwse singer-songwriter stond na zijn megahit Roller Coaster op menig festival prominent geprogrammeerd. Corona besliste anders, maar Vera zit bepaald niet in zak en as, zo blijkt uit deze aflevering. In tegendeel; na jaren van zwoegen, kwam de gedwongen rustperiode hem eigenlijk wel goed uit. Hij kon alles 'een beetje loslaten' en componeerde tijdens de 'intelligente lockdown' nieuwe liedjes die hij presentator Cornald Maas thuis in Zeeland voor het eerst laat horen. Intussen raakte zijn vrouw Escha zwanger van hun eerste kind. Vera blijkt behalve muziek nóg een fascinatie te hebben, namelijk voor alles wat te maken heeft met het heelal, de planeten en mogelijk buitenaards leven. Samen met Maas brengt hij een bezoek aan de Sterrenwacht.

'Deze en andere verhalen maken de serie urgent, persoonlijk en ontroerend', aldus Cornald Maas. 'De zes afleveringen laten zien wat het voor deze podiumkunstenaars betekent dat ze niet meer voor volle zalen kunnen optreden, maar ook - terwijl ze de balans opmaken van hun carrières en levens - wat het hun aan inspiratie biedt - en dat is ook troostrijk.'

'Volle Zalen', vanaf dinsdag 13 oktober om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Container Cup' (Play)

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?

'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:45
    Pano
    23:31
    Eurodreams
  • 22:45
    90 minutes
    00:45
    Nachtlus
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:50
    Sergio in Italië
    23:00
    Helden van hier: Politie Aalst
  • 22:05
    The Rainmaker
    22:50
    The Good Doctor
  • 22:40
    Resident Evil: Retribution
    00:15
    The Big Bang Theory
  • 22:20
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
    23:20
    Mee met de Flikken
  • 22:30
    ER
    00:00
    Suits
  • 22:40
    Baywatch
    23:35
    Nonkel Jef
  • 22:20
    De Container Cup
    23:20
    Scheire en de Schepping
  • 22:40
    Friends
    23:45
    Fuller House
  • 22:25
    Doom Patrol
    23:30
    Blood & Treasure
  • 22:35
    Huizenjagers
    23:35
    A Place in the Sun
  • 22:15
    Shades of Blue
    23:05
    CSI: Miami
  • 22:29
    De CFO podcast
    23:03
    Z-accelerate
  • 22:32
    Mijn tuin
    22:55
    Meesterlijk speechen
  • 22:25
    Foodies & The City
    23:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 22:10
    Vienna Blood
    00:05
    Scott & Bailey
  • 22:40
    NCIS: Los Angeles
    23:35
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 22:45
    Het Uur van de Wolf: Dolly verenigt de Staten
    23:40
    Pauscast
  • 22:05
    Meiden die rijden
    23:00
    Het verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog