Nieuw seizoen 'Volle Zalen' start met Danny Vera

maandag 12 oktober 2020

De zalen blijven sinds de uitbraak van corona vrijwel leeg en van uitverkochte shows is nog lang geen sprake. Toch keert presentator Cornald Maas evengoed vanaf dinsdag terug met een nieuwe reeks 'Volle Zalen' in een jaar waarin het coronavirus de culturele sector in het hart trof.

In het programma - dat zijn vijfde seizoen beleeft - worden theaterpersoonlijkheden tijdens een belangrijke fase in hun leven gevolgd. Dit jaar zijn de zes hoofdpersonen - in volgorde van uitzending - zanger Danny Vera, cabaretier en liedjesschrijver Jeroen van Merwijk, actrice Olga Zuiderhoek, acteur Hans Kesting, zangeres en actrice Jenny Arean en schrijver en cabaretier Hans Dorrestijn. Zij vertellen onder andere hoe zij ieder op hun eigen manier met corona worden geconfronteerd.


In aflevering één staat Danny Vera (43) centraal. 2020 zou zijn jaar worden. De populaire Zeeuwse singer-songwriter stond na zijn megahit Roller Coaster op menig festival prominent geprogrammeerd. Corona besliste anders, maar Vera zit bepaald niet in zak en as, zo blijkt uit deze aflevering. In tegendeel; na jaren van zwoegen, kwam de gedwongen rustperiode hem eigenlijk wel goed uit. Hij kon alles 'een beetje loslaten' en componeerde tijdens de 'intelligente lockdown' nieuwe liedjes die hij presentator Cornald Maas thuis in Zeeland voor het eerst laat horen. Intussen raakte zijn vrouw Escha zwanger van hun eerste kind. Vera blijkt behalve muziek nóg een fascinatie te hebben, namelijk voor alles wat te maken heeft met het heelal, de planeten en mogelijk buitenaards leven. Samen met Maas brengt hij een bezoek aan de Sterrenwacht.

'Deze en andere verhalen maken de serie urgent, persoonlijk en ontroerend', aldus Cornald Maas. 'De zes afleveringen laten zien wat het voor deze podiumkunstenaars betekent dat ze niet meer voor volle zalen kunnen optreden, maar ook - terwijl ze de balans opmaken van hun carrières en levens - wat het hun aan inspiratie biedt - en dat is ook troostrijk.'

'Volle Zalen', vanaf dinsdag 13 oktober om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:15
    Thuis
    20:40
    Flikken Maastricht
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Dag & nacht
  • 20:00
    Familie
    20:35
    The Voice van Vlaanderen
  • 19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:30
    Honest Thief
  • 20:10
    The Big Bang Theory
    20:35
    Bad Neighbours
  • 19:40
    Police Interceptors
    20:35
    Piranha
  • 19:55
    Allegiance
    20:50
    Narcos
  • 20:00
    Pa heeft een lief
    20:35
    Columbo
  • 20:00
    De Tafel van de Week
    20:40
    The Dark Knight
  • 19:40
    FBI
    20:35
    Matlock
  • 19:40
    Borderforce USA: The Bridges
    20:35
    Robin Hood: Prince of Thieves
  • 19:40
    Chateau Meiland
    20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 19:35
    Snapped
    20:30
    The Murder of Joanna Yeates
  • 20:23
    Trends Talk
    21:00
    Z-Nieuws
  • 20:15
    Tooldokter
    20:55
    Crooner
  • 20:15
    Piet Patron
    20:40
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 20:05
    Hudson & Rex
    21:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    NCIS
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Flikken Maastricht
  • 20:25
    2 voor 12
    21:05
    Café Kockelmann
  • 20:25
    Sergio Over De Grens
    21:25
    Sluipschutters