Nieuw seizoen 'Volle Zalen' start met Danny Vera

maandag 12 oktober 2020

De zalen blijven sinds de uitbraak van corona vrijwel leeg en van uitverkochte shows is nog lang geen sprake. Toch keert presentator Cornald Maas evengoed vanaf dinsdag terug met een nieuwe reeks 'Volle Zalen' in een jaar waarin het coronavirus de culturele sector in het hart trof.

In het programma - dat zijn vijfde seizoen beleeft - worden theaterpersoonlijkheden tijdens een belangrijke fase in hun leven gevolgd. Dit jaar zijn de zes hoofdpersonen - in volgorde van uitzending - zanger Danny Vera, cabaretier en liedjesschrijver Jeroen van Merwijk, actrice Olga Zuiderhoek, acteur Hans Kesting, zangeres en actrice Jenny Arean en schrijver en cabaretier Hans Dorrestijn. Zij vertellen onder andere hoe zij ieder op hun eigen manier met corona worden geconfronteerd.


In aflevering één staat Danny Vera (43) centraal. 2020 zou zijn jaar worden. De populaire Zeeuwse singer-songwriter stond na zijn megahit Roller Coaster op menig festival prominent geprogrammeerd. Corona besliste anders, maar Vera zit bepaald niet in zak en as, zo blijkt uit deze aflevering. In tegendeel; na jaren van zwoegen, kwam de gedwongen rustperiode hem eigenlijk wel goed uit. Hij kon alles 'een beetje loslaten' en componeerde tijdens de 'intelligente lockdown' nieuwe liedjes die hij presentator Cornald Maas thuis in Zeeland voor het eerst laat horen. Intussen raakte zijn vrouw Escha zwanger van hun eerste kind. Vera blijkt behalve muziek nóg een fascinatie te hebben, namelijk voor alles wat te maken heeft met het heelal, de planeten en mogelijk buitenaards leven. Samen met Maas brengt hij een bezoek aan de Sterrenwacht.

'Deze en andere verhalen maken de serie urgent, persoonlijk en ontroerend', aldus Cornald Maas. 'De zes afleveringen laten zien wat het voor deze podiumkunstenaars betekent dat ze niet meer voor volle zalen kunnen optreden, maar ook - terwijl ze de balans opmaken van hun carrières en levens - wat het hun aan inspiratie biedt - en dat is ook troostrijk.'

'Volle Zalen', vanaf dinsdag 13 oktober om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Container Cup' (Play)

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?

'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:45
    Dance Academy
    07:55
    De Hoppers
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 07:45
    Hallo Kroket
    08:00
    Ongezien
  • 07:45
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:15
    Urk!
    08:00
    Geen uitzending
  • 06:00
    Qmusic
    04:55
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:35
    Geen uitzending
    15:25
    Murder in a Small Town
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    07:45
    Geen uitzending
  • 07:30
    Wild Cards
    07:20
    Sullivan's Crossing
  • 07:55
    3rd Rock From the Sun
    06:05
    Noah
  • 07:50
    Het Blok
    07:45
    Smossen Mag
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:25
    Shades of Blue
  • 04:02
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:49
    Tooldokter
    08:00
    Een Uur Sorry Music
  • 07:30
    De Garde van Gert
    08:00
    Foodies & The City
  • 07:30
    All Creatures Great and Small
    07:00
    Death in Paradise
  • 07:20
    The Kardashians
    07:15
    Grey's Anatomy
  • 07:40
    Goedemorgen Nederland
    07:35
    Compilatie Tijd voor MAX
  • 07:15
    Tijd voor Max
    03:20
    Nieuwsuur
  • 07:55
    Zin in Zappelin
    07:55
    Rubble & Crew