Nieuw seizoen van 'Kelderklasse 15' met Daan Boom

dinsdag 23 juli 2024
Foto: © KRO-NCRV 2024

De succesvolle online serie 'Kelderklasse 15' komt na vijf jaar terug met een gloednieuw seizoen. Presentator en wisselspeler Daan Boom neemt de kijker mee op de reis die zijn amateurvoetbalteam maakt richting hun ultieme doel: het kampioenschap.

Het tweede seizoen van de documentaireserie over het Utrechtse voetbalteam is vanaf woensdag 12 juni om 15.00 uur wekelijks te zien bij KRO-NCRV op het YouTube-kanaal van NPO 3.


Vijf jaar geleden maakten we kennis met dit unieke team, dat nog altijd onder leiding van coach Rubbe speelt. Ook Arie, die ondanks zijn intensieve warming up altijd werd opgesteld als vlagger, keert dit seizoen terug. Wat niet terugkeert zijn de blauwe tenues: het hele team heeft een transfer gemaakt naar een nieuwe club. Een authentieke voetbalclub met een kantine waar de nicotineplekken nog op het plafond zitten, een snackluik, clubiconen en een voorzitter.

Daan Boom: 'Ondanks dat de laatste aflevering alweer jaren geleden is, werd ons als team regelmatig gevraagd wanneer er weer een nieuw seizoen zou komen. Lang wist ik het niet. Ik vond het namelijk belangrijk om te wachten met een nieuw seizoen tot er weer genoeg te vertellen was. Dat is er nu.'

De afgelopen vijf jaar zijn de mannen niet in de koude kleren gaan zitten. De biologische voetbalklok is begonnen met tikken, alles piept en kraakt en voor de meesten ligt hun piek in het verleden. Desondanks blijft de droom van het kampioenschap springlevend.

Met de degradatie naar de zevende klasse reserve voor dit voetbalseizoen, zijn de verwachtingen die ze van zichzelf hebben buitengewoon hoog. Alleen hoe makkelijk zal het ze vergaan? In zeven afleveringen neemt Daan Boom je mee in een voetbalseizoen vol hoogte- en dieptepunten en leren we daarnaast zijn teamgenoten op een persoonlijke manier kennen buiten het veld.

'Kelderklasse 15', vanaf woensdag 12 juni om 15.00 uur wekelijks te zien bij KRO-NCRV op het YouTube-kanaal van NPO 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

VTM NIEUWS

Enkele journalisten loodsen je doorheen het jaaroverzicht. Robin Ramaekers, Greet De Keyser, Karel Lattrez, Jonas Lips en Carolien van Nunen helpen je om de grote, maar ook kleinere nieuwsfeiten van het voorbije jaar beter te begrijpen.

'De Film van het Jaar', om 20.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 Top 2000
    06:00
    In bed met Olly
  • 09:00
    De Tijdloze Countdown
    06:00
    Radio 2 Top 2000
  • 09:00
    Ballerina
    04:55
    Geen uitzending
  • 09:40
    Open keuken met Sandra Bekkari
    01:15
    Geen uitzending
  • 02:20
    Geen uitzending
    07:15
    Filthy House SOS
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Geen uitzending
  • 08:50
    Christmas Bedtime Stories
    01:35
    JOE XMAS
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 09:00
    Geen uitzending
    01:15
    Huizenjagers
  • 09:20
    Walker
    01:20
    New Amsterdam
  • 08:55
    Seal Team
    01:20
    The Simpsons
  • 08:55
    The Heiress of Christmas
    02:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 09:40
    Homicide for the Holidays
    01:15
    My Life is Murder
  • 09:25
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:37
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:30
    Snel, Makkelijk & Lekker
    01:25
    Bon Appetit
  • 08:55
    Midsomer Murders
    01:35
    Death in Paradise
  • 09:05
    Below Deck Mediterranean
    01:00
    Hudson & Rex
  • 09:35
    NOS Journaal
    01:20
    Eva & Dijkgraaf: Het college van 2025
  • 09:30
    Zentijd
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:00
    Minoes
    05:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal