Nieuw seizoen van 'Kelderklasse 15' met Daan Boom

De succesvolle online serie 'Kelderklasse 15' komt na vijf jaar terug met een gloednieuw seizoen. Presentator en wisselspeler Daan Boom neemt de kijker mee op de reis die zijn amateurvoetbalteam maakt richting hun ultieme doel: het kampioenschap.
Het tweede seizoen van de documentaireserie over het Utrechtse voetbalteam is vanaf woensdag 12 juni om 15.00 uur wekelijks te zien bij KRO-NCRV op het YouTube-kanaal van NPO 3.
Vijf jaar geleden maakten we kennis met dit unieke team, dat nog altijd onder leiding van coach Rubbe speelt. Ook Arie, die ondanks zijn intensieve warming up altijd werd opgesteld als vlagger, keert dit seizoen terug. Wat niet terugkeert zijn de blauwe tenues: het hele team heeft een transfer gemaakt naar een nieuwe club. Een authentieke voetbalclub met een kantine waar de nicotineplekken nog op het plafond zitten, een snackluik, clubiconen en een voorzitter.
Daan Boom: 'Ondanks dat de laatste aflevering alweer jaren geleden is, werd ons als team regelmatig gevraagd wanneer er weer een nieuw seizoen zou komen. Lang wist ik het niet. Ik vond het namelijk belangrijk om te wachten met een nieuw seizoen tot er weer genoeg te vertellen was. Dat is er nu.'
De afgelopen vijf jaar zijn de mannen niet in de koude kleren gaan zitten. De biologische voetbalklok is begonnen met tikken, alles piept en kraakt en voor de meesten ligt hun piek in het verleden. Desondanks blijft de droom van het kampioenschap springlevend.
Met de degradatie naar de zevende klasse reserve voor dit voetbalseizoen, zijn de verwachtingen die ze van zichzelf hebben buitengewoon hoog. Alleen hoe makkelijk zal het ze vergaan? In zeven afleveringen neemt Daan Boom je mee in een voetbalseizoen vol hoogte- en dieptepunten en leren we daarnaast zijn teamgenoten op een persoonlijke manier kennen buiten het veld.
'Kelderklasse 15', vanaf woensdag 12 juni om 15.00 uur wekelijks te zien bij KRO-NCRV op het YouTube-kanaal van NPO 3.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Zondag start het 14de seizoen van 'Heel Holland Bakt'
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Dit zie je in november op Disney Channel en Disney Jr.
- 'Vroege Vogels' is zondag op de Beegderheide
- Jurre reist voor '3 Op Reis' door Ijsland
- Yves Berendse, Davina Michelle, Nick Schilder en Waylon zingen met onbekend talent in 'Sing With Me'
- Zeezieke Timon Verbeeck krijgt het zwaar te verduren in 'Over De Oceaan'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit
Kijktip van de dag

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.
'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































