Nieuw seizoen van 'Het Echte Leven in de Dierentuin'

Voor het vierde seizoen van 'Het Echte Leven in de Dierentuin' keren we terug naar de dieren van Ouwehands Dierenpark.
Natuurlijk zien we de reuzenpanda’s Wu Wen, Xing Ya en hun zoontje Fan Xing ook weer. Wu Wen blijkt een pittige opvoedstijl te hanteren. Naast ‘oude bekenden’ maken we dit seizoen ook kennis met veel nieuwe dieren. Maar liefst dertien bonobo’s moeten leren met elkaar samen te leven en dan gaat het er soms hard aan toe. Twee verwaarloosde beren arriveren uit Oekraïne in Het Berenbos, maar kunnen zij wel omgaan met andere beren en wolven na 20 jaar eenzame opsluiting?
Het vaak wonderlijke en verrassende gedrag wordt dag en nacht vastgelegd met talloze verborgen camera’s, om te laten zien wat zich allemaal afspeelt in de dierentuin. De gepassioneerde verzorgers van Ouwehands Dierenpark vertellen ook dit seizoen wat zich achter de schermen afspeelt en werken dagelijks aan het welzijn van hun dieren en aan soortbehoud, natuurbescherming en wetenschappelijk onderzoek.
Aflevering 1
Uit een dierentuin in Duitsland arriveert een bonobofamilie. Hoe leidt moeder Eja haar familie veilig deze nieuwe wereld in? Afrikaanse olifant Duna heeft 3 jaar geleden haar eigen kalf gedood. Nu gaat ze opnieuw bevallen. Kan ze eindelijk bewijzen dat er toch een goede moeder in haar schuilt? En we leren een heel bijzonder dier kennen dat alleen in het holst van de nacht zijn schuilplaats tussen de bladeren verlaat: de gevlekte koeskoes.
'Het Echte Leven in de Dierentuin' telt zes afleveringen en is een coproductie van de NTR en ICP en wordt mede mogelijk gemaakt door stichting Bears in Mind.
'Het Echte Leven in de Dierentuin', wekelijks vanaf zaterdag 23 april t/m 28 mei om 19.05 uur op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Warre is nu echt de absolute 'Blokken'-kampioen!
- Kijkcijfers: donderdag 25 juni 2026
- VRT spreekt Filip Joos aan na uitspraken over Iraans regime tijdens WK-commentaar
- Chaima Saysay verlaat ochtendshow van Radio 2 voor nieuwe uitdaging
- Ruben Van Gucht gaat mee 'De Tafel' presenteren
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.
'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.



































