Nieuw seizoen van 'Het Echte Leven in de Dierentuin'

vrijdag 22 april 2022

Voor het vierde seizoen van 'Het Echte Leven in de Dierentuin' keren we terug naar de dieren van Ouwehands Dierenpark.

Natuurlijk zien we de reuzenpanda’s Wu Wen, Xing Ya en hun zoontje Fan Xing ook weer. Wu Wen blijkt een pittige opvoedstijl te hanteren. Naast ‘oude bekenden’ maken we dit seizoen ook kennis met veel nieuwe dieren. Maar liefst dertien bonobo’s moeten leren met elkaar samen te leven en dan gaat het er soms hard aan toe. Twee verwaarloosde beren arriveren uit Oekraïne in Het Berenbos, maar kunnen zij wel omgaan met andere beren en wolven na 20 jaar eenzame opsluiting?


Het vaak wonderlijke en verrassende gedrag wordt dag en nacht vastgelegd met talloze verborgen camera’s, om te laten zien wat zich allemaal afspeelt in de dierentuin. De gepassioneerde verzorgers van Ouwehands Dierenpark vertellen ook dit seizoen wat zich achter de schermen afspeelt en werken dagelijks aan het welzijn van hun dieren en aan soortbehoud, natuurbescherming en wetenschappelijk onderzoek.

Aflevering 1
Uit een dierentuin in Duitsland arriveert een bonobofamilie. Hoe leidt moeder Eja haar familie veilig deze nieuwe wereld in? Afrikaanse olifant Duna heeft 3 jaar geleden haar eigen kalf gedood. Nu gaat ze opnieuw bevallen. Kan ze eindelijk bewijzen dat er toch een goede moeder in haar schuilt? En we leren een heel bijzonder dier kennen dat alleen in het holst van de nacht zijn schuilplaats tussen de bladeren verlaat: de gevlekte koeskoes.

'Het Echte Leven in de Dierentuin' telt zes afleveringen en is een coproductie van de NTR en ICP en wordt mede mogelijk gemaakt door stichting Bears in Mind.

'Het Echte Leven in de Dierentuin', wekelijks vanaf zaterdag 23 april t/m 28 mei om 19.05 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Stukken van Mensen' (Play)

Een studente modetechnieken biedt een trui van Moschino aan die ze kocht op de rommelmarkt voor amper één euro. Axel Daeseleire komt aankloppen met een werk van Albert Szukalski.

'Stukken van Mensen', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Sporza: Strade Bianche
    17:15
    Clips
  • 15:55
    Surviving Hothouse Earth
    16:50
    Sporza: WK Voetbal Vrouwen Kwalificatie 2027
  • 16:05
    Mega Mindy
    16:30
    Mr. Magoo
  • 16:05
    Kan ik het ook?
    17:05
    The Voice van Vlaanderen
  • 14:00
    Darts
    18:15
    Foute Vrienden Australië
  • 15:40
    Infinite
    17:25
    S.W.A.T.
  • 15:40
    Baywatch
    17:20
    All New Traffic Cops
  • 15:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
    16:50
    The Irrational
  • 16:15
    Geen uitzending
    16:45
    Home Improvement
  • 15:55
    Friends
    16:20
    Huizenjagers
  • 15:50
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 16:00
    Brooklyn Nine-Nine
    20:35
    About My Father
  • 16:15
    Chateau Meiland
    20:35
    Don't Worry, Be Happy
  • 15:35
    Snapped
    16:35
    World's Most Evil Killers
  • 15:53
    Trends Talk
    16:29
    Trends Doc
  • 16:09
    Hallo Roger
    18:00
    Generation Trump
  • 16:15
    De Chalet aan de Semois
    16:55
    De Eregast
  • 16:10
    The Madame Blanc Mysteries
    17:05
    London Kills
  • 16:15
    Fantasy Island
    18:05
    Lie to Me
  • 15:35
    NOS Sport: Schaatsen
    17:56
    Socutera
  • 16:05
    De verwondering
    16:30
    40 dagen van je leven: Klaas en Anita gaan vasten
  • 15:25
    Fashion Girls
    16:55
    Checkpoint