Nieuw seizoen van 'Dish is Europe' te zien op 24Kitchen

zondag 27 oktober 2024
Foto: 24Kitchen - © The Walt Disney Company Benelux 2022

In het nieuwe seizoen van 'Dish is Europe' reist Miljuschka weer af naar de prachtigste steden van Europa, waar ze zich laat verrassen door de meest verrukkelijke gerechten.

NIEUW SEIZOEN
DISH IS EUROPE S2


Dankzij haar culinaire ervaring en liefde voor goed eten, kan ze precies aangeven in welke restaurants je zeker moet aanschuiven tijdens een bezoek aan deze steden. Met haar liefde en oog voor verborgen pareltjes neemt Miljuschka je mee naar bijzondere food-hotspots die je echt niet mag overslaan. Naast de buitelandse steden zal ze dit jaar ook haar favorieten in ons eigen Amsterdam openbaren.

Vanaf 2 november, elke zaterdag om 21.00 uur op 24Kitchen.

NIEUW
JAIMIE: FAST & SIMPLE

Jamie brengt koken terug tot de essentie, zodat je sneller en eenvoudiger dan ooit tevoren heerlijke maaltijden kunt maken. Als het leven druk is, kan het lastig zijn om nieuwe manieren te vinden om maaltijden spannend te maken en soms hebben we gewoon snel eten nodig. Jamie heeft een aantal briljante, innovatieve manieren om onze tijd in de keuken te versnellen: denk aan snel te bereiden tray bakes voor doordeweekse maaltijden, batchrecepten die ons later in de week op weg helpen en de voorraadkast leeg maken voor als we geen tijd meer hebben om boodschappen te doen.

Vanaf 14 november, elke donderdag om 19.00 uur op 24Kitchen.

NIEUW
TASTE OF AUSTRALIA WITH HAYDEN QUINN

Hayden gaat op een avontuurlijke ontdekkingstocht door Australië en laat je doormiddel van inspirerende verhalen de verborgen pareltjes zien. Hij bezoekt adembenemende plekken, ontmoet fascinerende persoonlijkheden en creëert heerlijke gerechten waar we allemaal van genieten.

Vanaf 11 november, elke maandag om 19.00 uur op 24Kitchen.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

Met nog twee dagen te gaan toont de Andes zich van zijn hardste kant. De groep klautert over rotsblokken richting de gletsjer en bereikt op 5.200 meter het ijskoude hoogtekamp. Om 3.00 uur 's nachts, bij -15°C, start de ultieme klim: een ijshelling van 45 graden, elke stap een test van focus en kracht. Daarna lijkt de weg vrij, maar de berg blijft genadeloos. Uitputting en ijle lucht wegen door terwijl elke adem hen dichter bij de 5.752 meter hoge top brengt.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:31
    De Hoppers
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    08:00
    Winterbeelden
  • 08:40
    Meer weetjes van Hetty
    05:25
    Geen uitzending
  • 08:25
    Raveleijn
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    22:45
    Te bepalen
  • 07:00
    Willy
    00:05
    60 Days In
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:15
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 06:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:35
    De Tafel van de Week
  • 08:15
    Geen uitzending
    01:00
    Criminal Minds
  • 08:20
    Seal Team
    02:00
    The Winter King
  • 08:35
    Bachelor in Paradise Australia
    01:40
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 08:30
    Forensic Files II
    01:15
    C.S.I. New York
  • 04:31
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:41
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    01:40
    Becoming Meewis
  • 07:55
    Midsomer Murders
    01:00
    Murdoch Mysteries
  • 08:25
    Below Deck Sailing Yacht
    01:40
    NCIS
  • 08:15
    Goedemorgen Nederland
    01:35
    MolTalk
  • 08:10
    BinnensteBuiten
    01:05
    Dit is de Week
  • 08:40
    Brandweerman Sam
    01:10
    First Dates