Nieuw seizoen van 'Celblok H' vanaf maandag bij SBS6

zondag 17 januari 2016

Aanstaande maandag start bij SBS6 het derde, bloedstollende seizoen van de succesvolle gevangenisserie 'Celblok H' met Isa Hoes en Eva van de Wijdeven. Suzanne Kramer (Isa Hoes) is veroordeeld tot levenslang voor het doden van de moordenaar van haar dochter.

Directeur Brinkhorst (Barbara Pouwels) regeert met ijzeren vuist om de orde te herstellen maar stuit daarbij op verzet binnen haar eigen personeel. Al snel wordt duidelijk dat ook dit seizoen niemand te vertrouwen is.


Bekijk hier de spannende trailer!

De verhoudingen tussen directeur Brinkhorst en Suzanne Kramer staan op scherp als Brinkhorst zich realiseert dat Suus haar gebruikt heeft om te ontsnappen. Brinkhorst strijdt voor orde in de gevangenis. Suus heeft maar één doel: Brinkhorst wegkrijgen, maar dat lukt niet zonder de hulp van de andere vrouwen en bewakers. Er worden onverwachte groepen gevormd met heftige consequenties. Freddy (Eva van de Wijdeven) doet verwoede pogingen om zich staande te houden in de nieuwe machtsverhoudingen.

De spannende serie 'Celblok H' vertelt het verhaal van kapster Suzanne Kramer die terecht komt in vrouwengevangenis De Banckert wegens poging tot moord op haar man. Al snel blijkt het leven in de inrichting een kwestie van overleven en een bittere strijd om de macht.

'Celblok H' is een Nederlandse remake van de Australische serie 'Wentworth'. De eerste twee seizoenen trokken gemiddeld ongeveer 1 miljoen kijkers per aflevering (inclusief uitgesteld kijken) met een marktaandeel van 13,9% in de commerciële doelgroep 20 – 54 jaar. Beide seizoenen zijn gratis terug te zien op KIJK.nl.

'Celblok H', vanaf 18 januari om 20.30 uur bij SBS6 met dubbele afleveringen.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Na veertien jaar wordt psychopaat Max Cady vrijgelaten. Hij heeft vanaf nu één doel: zich wreken op zijn advocaat Sam Bowden, die volgens hem verantwoordelijk is voor zijn lange verblijf in de gevangenis. Bowden heeft tijdens het proces immers belangrijke gegevens verzwegen over het meisje dat door Cady verkracht werd. De psychopaat begint de familie Bowden te treiteren en te pesten.

'Cape Fear', film uit 1991 met oa. Robert De Niro, om 23.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:05
    Sporza: Tour de France Femmes 2026
    18:15
    Clips
  • 13:00
    Zomerbeelden
    15:00
    Sporza: Clásica San Sebastián
  • 14:40
    Odo
    14:45
    Yetili vertelt
  • 14:25
    Chicago Med
    15:30
    Q Sunset Concert
  • 14:40
    The Proposal
    16:30
    Een huis vol
  • 14:00
    The Irrational
    14:50
    Marry Me
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:20
    Airwolf
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:55
    La Brea
  • 14:25
    Geen uitzending
    14:55
    Joe
  • 14:40
    Friends
    15:40
    Komen Eten bij Nonkels
  • 14:10
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 14:20
    Storage Wars
    15:45
    Two and a Half Men
  • 14:15
    Property Brothers
    15:10
    The Block Australia
  • 13:55
    Snapped
    16:40
    World's Most Evil Killers
  • 14:12
    Trends Talk
    14:46
    CEO van mijn leven
  • 14:44
    Het appartement
    15:00
    Vitamine 55
  • 14:20
    Het Weekmenu
    15:00
    Foodies & The City
  • 14:30
    Midsomer Murders
    15:25
    The Chelsea Detective
  • 14:35
    Burn Notice
    18:05
    White Collar
  • 12:00
    Pride Amsterdam - Canal Parade 2026
    15:45
    NOS Tour de France Femmes 2026
  • 14:40
    Sporen van Slavernij
    15:30
    Fryslân Dok
  • 14:40
    Bon Dia Brugklas! weekoverzicht
    15:30
    Windvanger