Nieuw seizoen 'Tijd voor MAX'!

De zomer zit erop en de vakantie is voorbij. Ondanks dat we nog volop te maken hebben met het coronavirus, is er ook goed nieuws. 'Tijd voor MAX' gaat namelijk weer beginnen!
De populaire talkshow van MAX staat weer in de startblokken om iedereen elke middag bij te praten over actuele kwesties, politieke ontwikkelingen, opvallende gebeurtenissen en natuurlijk het nieuws van de dag. En dat met bijzondere gasten, spraakmakende BN’ers, vaste deskundigen en andere genodigden die op een verrassende manier de aandacht hebben getrokken.
In de eerste uitzending, op maandag 7 september om 17.10 uur op NPO 1, schuiven onder anderen André van Duin, Paul de Leeuw en Simone Kleinsma aan.
De eerste uitzending van 'Tijd voor MAX' op maandag 7 september belooft meteen een bijzondere te worden, want daarin ontvangen presentatoren Martine van Os en Sybrand Niessen onder meer André van Duin. Hij komt vertellen over 'Heel Holland Bakt Kids', dat vanaf oktober wordt uitgezonden.
Ook Paul de Leeuw en Simone Kleinsma zitten maandag 7 september aan tafel. Nadat hun megaproductie 'Hello, Dolly!' dit voorjaar noodgedwongen moest stoppen vanwege de coronacrisis, werken ze nu opnieuw samen in de kleine, intieme voorstelling 'Zonder Jou'.
En natuurlijk geeft vaste huisarts Ted van Essen ook weer acte de présence in deze eerste uitzending van het nieuwe seizoen. Hij praat ons bij over de actuele situatie rond het coronavirus én beantwoordt de vele kijkersvragen.
'Tijd voor MAX' conformeert zich vanzelfsprekend aan de geldende coronaregels. Er wordt dus voldoende afstand gehouden en er is aan tafel slechts plaats voor twee gasten. Maar uiteraard blijft de gezelligheid en de warme uitstraling, waar het programma om bekend staat, behouden.
'Tijd voor MAX', vanaf maandag 7 september elke werkdag om 17.10 uur op NPO 1/2.
Let op: maandag 7 en 14 september is 'Tijd voor MAX' om 17.10 uur te zien op NPO 1. De overige uitzendingen, tot en met vrijdag 18 september, worden uitgezonden op NPO 2. Dit in verband met de Tour de France. Vanaf maandag 21 september keert 'Tijd voor MAX' gewoon terug op NPO 1, elke werkdag om 17.10 uur.
https://www.omroepmax.nl/home/
tijdvoormax
tijdvoormax
Meer artikels over Omroep MAX
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De winnaar van 'De Meestergids' is bekend
- BNNVARA mag docuserie over 'spookvoetballer' uitzenden na uitspraak rechter
- 'De Zaak Alzheimer' van Erik van Looy in een Amerikaans jasje: 'Memory of a Killer' bij Play
- Kijkcijfers: maandag 5 oktober 2026
- 'De Verhulstjes' zijn terug en zorgen meteen voor een verrassingsontbijt voor Gert: 'Nul enthousiasme'
- Veerle Dobbelaere steekt het vuur aan in 'De Verraders'
- 'Oh my god! A nightmare!': Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
- Ziggo Sport zendt afscheidswedstrijd Lionel Messi exclusief uit
- Jan Jaap Van der Wal toont voor het eerst foto’s uit zijn kindertijd met schisis in 'De Operatiekamer'
- Pintjes, Aperol en een mysterieuze badkamervondst: zware ochtend voor 'Blind Getrouwd'-koppel Matti en Ellen
- Qmusic viert 25ste verjaardag met spectaculair lichtfestival in Mechelen
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond'
Kijktip van de dag

Fré wil naar Ibiza vertrekken met Brecht én Julie en Milou. Daniël reageert niet goed op Rani’s plan. Tarik probeert Ellis op afstand te houden. Vera wil Louis weer aan haar kant krijgen.
'Time:Out', om 21.40 uur op VRT 1.



































