Nieuw seizoen 'Tijd voor MAX'!

zondag 6 september 2020

De zomer zit erop en de vakantie is voorbij. Ondanks dat we nog volop te maken hebben met het coronavirus, is er ook goed nieuws. 'Tijd voor MAX' gaat namelijk weer beginnen!

De populaire talkshow van MAX staat weer in de startblokken om iedereen elke middag bij te praten over actuele kwesties, politieke ontwikkelingen, opvallende gebeurtenissen en natuurlijk het nieuws van de dag. En dat met bijzondere gasten, spraakmakende BN’ers, vaste deskundigen en andere genodigden die op een verrassende manier de aandacht hebben getrokken.


In de eerste uitzending, op maandag 7 september om 17.10 uur op NPO 1, schuiven onder anderen André van Duin, Paul de Leeuw en Simone Kleinsma aan.

De eerste uitzending van 'Tijd voor MAX' op maandag 7 september belooft meteen een bijzondere te worden, want daarin ontvangen presentatoren Martine van Os en Sybrand Niessen onder meer André van Duin. Hij komt vertellen over 'Heel Holland Bakt Kids', dat vanaf oktober wordt uitgezonden.

Ook Paul de Leeuw en Simone Kleinsma zitten maandag 7 september aan tafel. Nadat hun megaproductie 'Hello, Dolly!' dit voorjaar noodgedwongen moest stoppen vanwege de coronacrisis, werken ze nu opnieuw samen in de kleine, intieme voorstelling 'Zonder Jou'.

En natuurlijk geeft vaste huisarts Ted van Essen ook weer acte de présence in deze eerste uitzending van het nieuwe seizoen. Hij praat ons bij over de actuele situatie rond het coronavirus én beantwoordt de vele kijkersvragen.

'Tijd voor MAX' conformeert zich vanzelfsprekend aan de geldende coronaregels. Er wordt dus voldoende afstand gehouden en er is aan tafel slechts plaats voor twee gasten. Maar uiteraard blijft de gezelligheid en de warme uitstraling, waar het programma om bekend staat, behouden.

'Tijd voor MAX', vanaf maandag 7 september elke werkdag om 17.10 uur op NPO 1/2.

Let op: maandag 7 en 14 september is 'Tijd voor MAX' om 17.10 uur te zien op NPO 1. De overige uitzendingen, tot en met vrijdag 18 september, worden uitgezonden op NPO 2. Dit in verband met de Tour de France. Vanaf maandag 21 september keert 'Tijd voor MAX' gewoon terug op NPO 1, elke werkdag om 17.10 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ann Tuts als Doortje in 'F.C. De Kampioenen'

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.

'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:40
    De playlist
    15:10
    Recht op recht
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:54
    Rintje
    15:00
    Cirkelhoek
  • 14:45
    Familie
    15:20
    The Good Doctor
  • 14:35
    Rich Kids Go Skint
    15:25
    Gordon Ramsay's 24 Hours to Hell and Back
  • 14:50
    The Goldbergs
    15:20
    Return to the Blue Lagoon
  • 14:50
    Most Daring
    16:30
    Cheers
  • 09:10
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 14:35
    De Grannies van Amsterdam
    15:10
    Chateau Meiland La Dolce Vita
  • 14:30
    The Sisterhood of the Traveling Pants 2
    16:25
    This Is Us
  • 14:45
    Chopper Cops
    15:50
    Pawn Stars
  • 14:35
    Het Weekmenu
    15:20
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 14:40
    The First 48
    16:15
    The Body Next Door
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:55
    Buiten spelen
    15:00
    Vitamine 55
  • 14:30
    Lekker Messy - Weekmenu
    15:20
    De Zomerkeuken
  • 13:25
    Agatha Christie's Marple
  • 14:30
    Law & Order: Special Victims Unit
    15:20
    Scrubs
  • 14:40
    NOS Journaal
    16:05
    Tussen Kunst en Kitsch
  • 14:50
    2 Meter Sessies
    15:30
    Op de planken
  • 14:55
    Bollie & Billie
    15:10
    Herrie op zolder