Nieuw seizoen 'Tijd voor MAX'!

zondag 6 september 2020

De zomer zit erop en de vakantie is voorbij. Ondanks dat we nog volop te maken hebben met het coronavirus, is er ook goed nieuws. 'Tijd voor MAX' gaat namelijk weer beginnen!

De populaire talkshow van MAX staat weer in de startblokken om iedereen elke middag bij te praten over actuele kwesties, politieke ontwikkelingen, opvallende gebeurtenissen en natuurlijk het nieuws van de dag. En dat met bijzondere gasten, spraakmakende BN’ers, vaste deskundigen en andere genodigden die op een verrassende manier de aandacht hebben getrokken.


In de eerste uitzending, op maandag 7 september om 17.10 uur op NPO 1, schuiven onder anderen André van Duin, Paul de Leeuw en Simone Kleinsma aan.

De eerste uitzending van 'Tijd voor MAX' op maandag 7 september belooft meteen een bijzondere te worden, want daarin ontvangen presentatoren Martine van Os en Sybrand Niessen onder meer André van Duin. Hij komt vertellen over 'Heel Holland Bakt Kids', dat vanaf oktober wordt uitgezonden.

Ook Paul de Leeuw en Simone Kleinsma zitten maandag 7 september aan tafel. Nadat hun megaproductie 'Hello, Dolly!' dit voorjaar noodgedwongen moest stoppen vanwege de coronacrisis, werken ze nu opnieuw samen in de kleine, intieme voorstelling 'Zonder Jou'.

En natuurlijk geeft vaste huisarts Ted van Essen ook weer acte de présence in deze eerste uitzending van het nieuwe seizoen. Hij praat ons bij over de actuele situatie rond het coronavirus én beantwoordt de vele kijkersvragen.

'Tijd voor MAX' conformeert zich vanzelfsprekend aan de geldende coronaregels. Er wordt dus voldoende afstand gehouden en er is aan tafel slechts plaats voor twee gasten. Maar uiteraard blijft de gezelligheid en de warme uitstraling, waar het programma om bekend staat, behouden.

'Tijd voor MAX', vanaf maandag 7 september elke werkdag om 17.10 uur op NPO 1/2.

Let op: maandag 7 en 14 september is 'Tijd voor MAX' om 17.10 uur te zien op NPO 1. De overige uitzendingen, tot en met vrijdag 18 september, worden uitgezonden op NPO 2. Dit in verband met de Tour de France. Vanaf maandag 21 september keert 'Tijd voor MAX' gewoon terug op NPO 1, elke werkdag om 17.10 uur.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Charlie ontdekt onder zijn huis een geheim hoofdkwartier dat van een mysterieuze superheld lijkt te zijn. Samen met zijn vrienden gaat hij op onderzoek uit, maar hun avontuur verandert in een nachtmerrie wanneer de plek aangevallen wordt door slechteriken. Om het hoofdkwartier te verdedigen en de wereld te redden, moeten Charlie en zijn vrienden hun krachten bundelen en elk hulpmiddel inzetten dat ze kunnen vinden.

'Secret Headquarters', film uit 2022 met oa. Owen Wilson, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:20
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    01:10
    The Good Doctor
  • 02:30
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:30
    Geen uitzending
    02:20
    De Tafel van Tine
  • 03:30
    Geen uitzending
    06:15
    This Is Us
  • 02:10
    Geen uitzending
    02:15
    Pawn Stars
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:10
    Paris in Love
  • 01:30
    Geen uitzending
    02:20
    FBI
  • 04:06
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:34
    De ambachter
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:05
    Hidden Gems
    02:25
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 04:25
    Midsomer Murders
    02:30
    Blue Lights
  • 04:20
    Below Deck Down Under
    02:05
    Scrubs
  • 03:50
    NOS Journaal Laat
    02:00
    EenVandaag
  • 00:25
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:25
    Eva
    02:15
    NPO Doc: Alles moet beter