Nieuw seizoen 'Tijd voor MAX'!

zondag 6 september 2020

De zomer zit erop en de vakantie is voorbij. Ondanks dat we nog volop te maken hebben met het coronavirus, is er ook goed nieuws. 'Tijd voor MAX' gaat namelijk weer beginnen!

De populaire talkshow van MAX staat weer in de startblokken om iedereen elke middag bij te praten over actuele kwesties, politieke ontwikkelingen, opvallende gebeurtenissen en natuurlijk het nieuws van de dag. En dat met bijzondere gasten, spraakmakende BN’ers, vaste deskundigen en andere genodigden die op een verrassende manier de aandacht hebben getrokken.


In de eerste uitzending, op maandag 7 september om 17.10 uur op NPO 1, schuiven onder anderen André van Duin, Paul de Leeuw en Simone Kleinsma aan.

De eerste uitzending van 'Tijd voor MAX' op maandag 7 september belooft meteen een bijzondere te worden, want daarin ontvangen presentatoren Martine van Os en Sybrand Niessen onder meer André van Duin. Hij komt vertellen over 'Heel Holland Bakt Kids', dat vanaf oktober wordt uitgezonden.

Ook Paul de Leeuw en Simone Kleinsma zitten maandag 7 september aan tafel. Nadat hun megaproductie 'Hello, Dolly!' dit voorjaar noodgedwongen moest stoppen vanwege de coronacrisis, werken ze nu opnieuw samen in de kleine, intieme voorstelling 'Zonder Jou'.

En natuurlijk geeft vaste huisarts Ted van Essen ook weer acte de présence in deze eerste uitzending van het nieuwe seizoen. Hij praat ons bij over de actuele situatie rond het coronavirus én beantwoordt de vele kijkersvragen.

'Tijd voor MAX' conformeert zich vanzelfsprekend aan de geldende coronaregels. Er wordt dus voldoende afstand gehouden en er is aan tafel slechts plaats voor twee gasten. Maar uiteraard blijft de gezelligheid en de warme uitstraling, waar het programma om bekend staat, behouden.

'Tijd voor MAX', vanaf maandag 7 september elke werkdag om 17.10 uur op NPO 1/2.

Let op: maandag 7 en 14 september is 'Tijd voor MAX' om 17.10 uur te zien op NPO 1. De overige uitzendingen, tot en met vrijdag 18 september, worden uitgezonden op NPO 2. Dit in verband met de Tour de France. Vanaf maandag 21 september keert 'Tijd voor MAX' gewoon terug op NPO 1, elke werkdag om 17.10 uur.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Fair Trade 2' - Ella-June Henrard (Streamz)

Louba, de dochter van Ivan Kozlov, is uit op wraak. Dimitri Kremer biedt haar prompt zijn diensten aan. Paternoster wil nog een laatste grote slag slaan door een grote partij cocaïne uit te halen in de haven.

'Fair Trade', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:00
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 01:25
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 03:25
    Geen uitzending
    00:35
    De Eerste op de Moordplek
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:00
    Geen uitzending
    00:15
    All New Traffic Cops
  • 01:05
    JOE XMAS
    23:55
    Northpole
  • 00:30
    Geen uitzending
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:35
    Geen uitzending
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 02:35
    Geen uitzending
    01:05
    Fire Country
  • 03:45
    Geen uitzending
    02:00
    Evil
  • 04:05
    Play kerst haardvuur 2025
    02:00
    Geen uitzending
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:45
    CSI: Vegas
  • 03:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:37
    Zo doe je het!
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:30
    Wild van Wild
    01:05
    Tot op de Graat
  • 04:45
    All Creatures Great and Small
    01:35
    Darby and Joan
  • 04:30
    Nancy Drew
    01:35
    Grey's Anatomy
  • 03:30
    NOS Journaal
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:50
    Nieuwsuur
    02:10
    Buitenhof
  • 04:37
    Tekst-TV
    02:00
    Wordt aangekondigd