Nieuw seizoen 'Tijd voor MAX'!

zondag 6 september 2020

De zomer zit erop en de vakantie is voorbij. Ondanks dat we nog volop te maken hebben met het coronavirus, is er ook goed nieuws. 'Tijd voor MAX' gaat namelijk weer beginnen!

De populaire talkshow van MAX staat weer in de startblokken om iedereen elke middag bij te praten over actuele kwesties, politieke ontwikkelingen, opvallende gebeurtenissen en natuurlijk het nieuws van de dag. En dat met bijzondere gasten, spraakmakende BN’ers, vaste deskundigen en andere genodigden die op een verrassende manier de aandacht hebben getrokken.


In de eerste uitzending, op maandag 7 september om 17.10 uur op NPO 1, schuiven onder anderen André van Duin, Paul de Leeuw en Simone Kleinsma aan.

De eerste uitzending van 'Tijd voor MAX' op maandag 7 september belooft meteen een bijzondere te worden, want daarin ontvangen presentatoren Martine van Os en Sybrand Niessen onder meer André van Duin. Hij komt vertellen over 'Heel Holland Bakt Kids', dat vanaf oktober wordt uitgezonden.

Ook Paul de Leeuw en Simone Kleinsma zitten maandag 7 september aan tafel. Nadat hun megaproductie 'Hello, Dolly!' dit voorjaar noodgedwongen moest stoppen vanwege de coronacrisis, werken ze nu opnieuw samen in de kleine, intieme voorstelling 'Zonder Jou'.

En natuurlijk geeft vaste huisarts Ted van Essen ook weer acte de présence in deze eerste uitzending van het nieuwe seizoen. Hij praat ons bij over de actuele situatie rond het coronavirus én beantwoordt de vele kijkersvragen.

'Tijd voor MAX' conformeert zich vanzelfsprekend aan de geldende coronaregels. Er wordt dus voldoende afstand gehouden en er is aan tafel slechts plaats voor twee gasten. Maar uiteraard blijft de gezelligheid en de warme uitstraling, waar het programma om bekend staat, behouden.

'Tijd voor MAX', vanaf maandag 7 september elke werkdag om 17.10 uur op NPO 1/2.

Let op: maandag 7 en 14 september is 'Tijd voor MAX' om 17.10 uur te zien op NPO 1. De overige uitzendingen, tot en met vrijdag 18 september, worden uitgezonden op NPO 2. Dit in verband met de Tour de France. Vanaf maandag 21 september keert 'Tijd voor MAX' gewoon terug op NPO 1, elke werkdag om 17.10 uur.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bestemming X' - Aster Nzeyimana (VTM)

De zes kandidaten brengen de nacht door in een afgelegen schuur, maar slapen is allesbehalve vanzelfsprekend. Er valt namelijk iets belangrijks te verdienen. De volgende dag wacht een spectaculaire uitdaging. Wie zal ontsnappen aan de volgende exit?

'Bestemming X', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    De Columbus
    00:55
    Journaallus
  • 20:30
    The Death of Bunny Munro
    00:00
    Nachtlus
  • 20:40
    Sportweekend met VGT
    22:00
    Geen uitzending
  • 19:55
    Bestemming X
    06:45
    K3 Roller Disco
  • 19:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    00:40
    Overtreders
  • 20:35
    Will Trent
    06:00
    Qmusic
  • 20:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 20:35
    ER
    01:00
    Geen uitzending
  • 20:30
    SUPER 50
    00:40
    The Golden Girls
  • 20:00
    Scheire en de Schepping
    01:00
    De Tafel van de Week
  • 20:25
    FBI: Most Wanted
    00:05
    Doc
  • 20:35
    In Time
    00:45
    The Terminator
  • 20:35
    The Sky Is The Limit All Stars
    06:50
    The Block Australia
  • 20:30
    The Flight Attendant Murders
    06:25
    Cold Case
  • 20:25
    De CFO podcast
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:29
    Mijn tuin
    23:00
    Knuffel Pop
  • 20:40
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:00
    Tot op de Graat
  • 20:00
    Blue Lights
    00:40
    London Kills
  • 20:00
    Grey's Anatomy
  • 20:25
    Maestro
    00:31
    WNL op Zondag
  • 20:15
    Ruben langs de Zuid-Chinese Zee
    00:35
    Nieuwsuur
  • 20:20
    ALPHA 00
    00:20
    NOS Studio Sport Voetbal