Nieuw seizoen 'Tijd voor MAX'!

zondag 6 september 2020

De zomer zit erop en de vakantie is voorbij. Ondanks dat we nog volop te maken hebben met het coronavirus, is er ook goed nieuws. 'Tijd voor MAX' gaat namelijk weer beginnen!

De populaire talkshow van MAX staat weer in de startblokken om iedereen elke middag bij te praten over actuele kwesties, politieke ontwikkelingen, opvallende gebeurtenissen en natuurlijk het nieuws van de dag. En dat met bijzondere gasten, spraakmakende BN’ers, vaste deskundigen en andere genodigden die op een verrassende manier de aandacht hebben getrokken.


In de eerste uitzending, op maandag 7 september om 17.10 uur op NPO 1, schuiven onder anderen André van Duin, Paul de Leeuw en Simone Kleinsma aan.

De eerste uitzending van 'Tijd voor MAX' op maandag 7 september belooft meteen een bijzondere te worden, want daarin ontvangen presentatoren Martine van Os en Sybrand Niessen onder meer André van Duin. Hij komt vertellen over 'Heel Holland Bakt Kids', dat vanaf oktober wordt uitgezonden.

Ook Paul de Leeuw en Simone Kleinsma zitten maandag 7 september aan tafel. Nadat hun megaproductie 'Hello, Dolly!' dit voorjaar noodgedwongen moest stoppen vanwege de coronacrisis, werken ze nu opnieuw samen in de kleine, intieme voorstelling 'Zonder Jou'.

En natuurlijk geeft vaste huisarts Ted van Essen ook weer acte de présence in deze eerste uitzending van het nieuwe seizoen. Hij praat ons bij over de actuele situatie rond het coronavirus én beantwoordt de vele kijkersvragen.

'Tijd voor MAX' conformeert zich vanzelfsprekend aan de geldende coronaregels. Er wordt dus voldoende afstand gehouden en er is aan tafel slechts plaats voor twee gasten. Maar uiteraard blijft de gezelligheid en de warme uitstraling, waar het programma om bekend staat, behouden.

'Tijd voor MAX', vanaf maandag 7 september elke werkdag om 17.10 uur op NPO 1/2.

Let op: maandag 7 en 14 september is 'Tijd voor MAX' om 17.10 uur te zien op NPO 1. De overige uitzendingen, tot en met vrijdag 18 september, worden uitgezonden op NPO 2. Dit in verband met de Tour de France. Vanaf maandag 21 september keert 'Tijd voor MAX' gewoon terug op NPO 1, elke werkdag om 17.10 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Radio 1 Boekenfeest
    11:50
    Herfstbeelden
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:45
    China's Wild Empire
  • 11:05
    Ridder Muis
    11:15
    Edmond & Lucy
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:45
    VTMies
  • 09:40
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 05:20
    Geen uitzending
    13:45
    Chicago Med
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:35
    Matlock
  • 10:15
    Write Before Christmas
    11:40
    A Christmas Love Story
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 10:55
    Piet Patron
    11:15
    Uit de Schelp
  • 10:40
    Castle
    16:50
    Criminal Minds
  • 10:30
    Geen uitzending
    11:30
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 10:50
    Say Yes to the Dress: Atlanta
    11:15
    A Place in the Sun
  • 10:00
    Past Malice: An Emma Fielding Mystery
    11:30
    World's Most Evil Killers
  • 11:01
    CEO van mijn leven
    11:14
    Business Branding
  • 11:00
    Publireportage
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 11:00
    Meat Timon
    11:30
    Winterse Kost
  • 10:35
    Father Brown
    12:25
    The Famous Five
  • 10:55
    NCIS: Los Angeles
    18:00
    Below Deck Down Under
  • 11:05
    Ivo op zondag
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:05
    Nederland zingt op zondag
    11:31
    EO Metterdaad
  • 10:55
    Mike de Ridder
    11:10
    Molmans