Nieuw seizoen 'Meiden Die Rijden' bij PowNed

'Meiden Die Rijden' is terug met een gloednieuw seizoen! Vanaf woensdag 26 januari volgt omroep PowNed opnieuw 13 powervrouwen die hun meisjesdroom hebben waargemaakt en vrachtwagenchauffeur zijn geworden. Met vertrouwde én nieuwe gezichten.
Dat vrachtwagenchauffeurs niet alleen maar bestaan uit brede, shag rokende kerels, bewezen onze truckervrouwen al in seizoen 1. Deze maand gaat PowNed opnieuw de weg op voor een serie portretten van de stoerste vrachtwagenchauffeuses van Nederland, met ook in dit seizoen een heerlijke dosis nuchterheid en humor van voice-overstem Ton Kas.
In seizoen 2 volgen we o.a. Anneke (59), rot in het vak en moeder van 8 kinderen. Ze rijdt al 40 jaar op de wagen door heel Europa, tegenwoordig vooral met groente en fruit naar Noorwegen. Anneke heeft het trucken in haar bloed en denkt er niet over om te stoppen. Ook volgen we Samantha (25), een echte junior trucker met nog maar een paar maanden ervaring. Deze stoere, Molukse dame heeft geen gemakkelijke jeugd gehad maar is naar eigen zeggen nu helemaal goed terechtgekomen, op de truck.
Daarnaast maken we kennis met de avontuurlijke truckergirl Fabienne (22) die met een autolaadkraan bouwmaterialen door heel Nederland levert. Ze vindt alles mooi waar diesel ingaat, maar is daarnaast ook nog eens kandidaat voor een Nederlandse Miss World verkiezing (en ze is door naar de finale!). Ook powervrouw Nathalie (53) heeft haar hart verpand aan het truckersleven. Ze is geboren als man, maar ze gaat nu al een aantal jaren als trotse vrouw door het leven.
'Meiden Die Rijden' wordt geproduceerd door Warner Bros Nederland en is vanaf woensdag 26 januari wekelijks te zien om 20.25 uur op NPO 3. Het seizoen bestaat uit 6 afleveringen van elk 45 minuten.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT NWS documentaire herdenkt aanslagen: '22/3 tien jaar geleden'
- 'Taboes' over partnergeweld tegen mannen: Robbert Rodenburg opent het gesprek
- Nieuw seizoen van 'Over Mijn Lijk' komt eraan
- Leonie ter Braak nieuwe presentator van 'Het Perfecte Plaatje Op Reis'
- Kijkcijfers: maandag 16 maart 2026
- 'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is': Wesley kent spelverloop van 'De Box' beter dan allesweter Koen
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Op zijn knieën
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Dorian
- Frank Boeckx, Joris Brys, Goedele Liekens en Sarah Vandeursen maken het bont in 'Komen Eten': van bodyshots tot gesneuvelde glazen
- Beelden verdachten aanslag Joodse school in 'Opsporing Verzocht'
- Merel Westrik stopt op JOE
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Castricum
Multimedia SPOTLIGHT
-
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box'
Kijktip van de dag

Het deadlineweekend is aangebroken: kabels en buizen moeten netjes en op tijd afgewerkt zijn. De vermoeidheid slaat toe en spanningen lopen op. De jury controleert streng en beloont het sterkste pand met een beslissend slaapkamervoordeel.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.



































