Nieuw seizoen 'Meiden Die Rijden' bij PowNed

dinsdag 25 januari 2022

'Meiden Die Rijden' is terug met een gloednieuw seizoen! Vanaf woensdag 26 januari volgt omroep PowNed opnieuw 13 powervrouwen die hun meisjesdroom hebben waargemaakt en vrachtwagenchauffeur zijn geworden. Met vertrouwde én nieuwe gezichten.

Dat vrachtwagenchauffeurs niet alleen maar bestaan uit brede, shag rokende kerels, bewezen onze truckervrouwen al in seizoen 1. Deze maand gaat PowNed opnieuw de weg op voor een serie portretten van de stoerste vrachtwagenchauffeuses van Nederland, met ook in dit seizoen een heerlijke dosis nuchterheid en humor van voice-overstem Ton Kas.


In seizoen 2 volgen we o.a. Anneke (59), rot in het vak en moeder van 8 kinderen. Ze rijdt al 40 jaar op de wagen door heel Europa, tegenwoordig vooral met groente en fruit naar Noorwegen. Anneke heeft het trucken in haar bloed en denkt er niet over om te stoppen. Ook volgen we Samantha (25), een echte junior trucker met nog maar een paar maanden ervaring. Deze stoere, Molukse dame heeft geen gemakkelijke jeugd gehad maar is naar eigen zeggen nu helemaal goed terechtgekomen, op de truck.

Daarnaast maken we kennis met de avontuurlijke truckergirl Fabienne (22) die met een autolaadkraan bouwmaterialen door heel Nederland levert. Ze vindt alles mooi waar diesel ingaat, maar is daarnaast ook nog eens kandidaat voor een Nederlandse Miss World verkiezing (en ze is door naar de finale!). Ook powervrouw Nathalie (53) heeft haar hart verpand aan het truckersleven. Ze is geboren als man, maar ze gaat nu al een aantal jaren als trotse vrouw door het leven.

'Meiden Die Rijden' wordt geproduceerd door Warner Bros Nederland en is vanaf woensdag 26 januari wekelijks te zien om 20.25 uur op NPO 3. Het seizoen bestaat uit 6 afleveringen van elk 45 minuten.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Ellen Callebout, Dominique Persoone, Patricia Kargbo, Amelie Albrecht en Frank Boeckx zijn deze week de gasten van Niels Destadsbader. Amelie vertelt hoe ze haar verloofde leerde kennen via een datingapp. Ozark Henry en tenor Denzil Delaere brengen een beklijvende versie van 'Miss Sarajevo' van Bono en Pavarotti. Isabelle A, Mayorga, Dina Ayada en Stijn Meuris staan ook op het podium. Voor het publiek steekt Niels het nummer 'Roller Coaster' van Danny Vera in een 'eigen' jasje.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Dwars door Vlaanderen
    18:04
    VRT NWS Update
  • 17:00
    The Office
    17:40
    Joni Mitchell: Lady Blue
  • 16:55
    Geitenmeid
    17:10
    Grizzy & the Lemmings
  • 16:40
    Sara
    17:10
    Helden van hier: Politie Aalst
  • 16:35
    Achter gesloten deuren
    17:25
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 15:55
    Royally Ever After
    17:30
    S.W.A.T.
  • 17:00
    24
    17:55
    All New Traffic Cops
  • 16:55
    Suits
    17:35
    ER
  • 16:35
    Wat nu weer?
    17:10
    SOS Piet
  • 16:45
    Achter de schermen
    18:05
    Komen Eten
  • 16:15
    This Is Us
    17:05
    SkyMed
  • 16:45
    Brooklyn Nine-Nine
    17:45
    Family Matters
  • 16:30
    Love Island UK
    17:35
    A Place in the Sun
  • 16:20
    World's Most Evil Killers
  • 16:01
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:52
    Hobbyklus
    17:55
    Sixties To Six
  • 16:55
    Panklaar
    17:05
    Tot op het Bot: Het Varken
  • 16:00
    New Tricks
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:55
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
    17:10
    Tijd voor Max
  • 16:59
    Politieke Partijen
    17:10
    De slimste mens
  • 16:10
    Prank
    17:40
    Klaas Kan Alles Kort