Nieuw seizoen 'Meiden Die Rijden' bij PowNed

dinsdag 25 januari 2022

'Meiden Die Rijden' is terug met een gloednieuw seizoen! Vanaf woensdag 26 januari volgt omroep PowNed opnieuw 13 powervrouwen die hun meisjesdroom hebben waargemaakt en vrachtwagenchauffeur zijn geworden. Met vertrouwde én nieuwe gezichten.

Dat vrachtwagenchauffeurs niet alleen maar bestaan uit brede, shag rokende kerels, bewezen onze truckervrouwen al in seizoen 1. Deze maand gaat PowNed opnieuw de weg op voor een serie portretten van de stoerste vrachtwagenchauffeuses van Nederland, met ook in dit seizoen een heerlijke dosis nuchterheid en humor van voice-overstem Ton Kas.


In seizoen 2 volgen we o.a. Anneke (59), rot in het vak en moeder van 8 kinderen. Ze rijdt al 40 jaar op de wagen door heel Europa, tegenwoordig vooral met groente en fruit naar Noorwegen. Anneke heeft het trucken in haar bloed en denkt er niet over om te stoppen. Ook volgen we Samantha (25), een echte junior trucker met nog maar een paar maanden ervaring. Deze stoere, Molukse dame heeft geen gemakkelijke jeugd gehad maar is naar eigen zeggen nu helemaal goed terechtgekomen, op de truck.

Daarnaast maken we kennis met de avontuurlijke truckergirl Fabienne (22) die met een autolaadkraan bouwmaterialen door heel Nederland levert. Ze vindt alles mooi waar diesel ingaat, maar is daarnaast ook nog eens kandidaat voor een Nederlandse Miss World verkiezing (en ze is door naar de finale!). Ook powervrouw Nathalie (53) heeft haar hart verpand aan het truckersleven. Ze is geboren als man, maar ze gaat nu al een aantal jaren als trotse vrouw door het leven.

'Meiden Die Rijden' wordt geproduceerd door Warner Bros Nederland en is vanaf woensdag 26 januari wekelijks te zien om 20.25 uur op NPO 3. Het seizoen bestaat uit 6 afleveringen van elk 45 minuten.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Container Cup' (Play)

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?

'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:45
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:25
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 02:05
    Geen uitzending
    07:20
    Urk!
  • 00:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:35
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:50
    Geen uitzending
    02:10
    De Tafel van Tine
  • 02:05
    Geen uitzending
    02:00
    This Is Us
  • 03:20
    Geen uitzending
    06:40
    Blood & Treasure
  • 04:20
    Geen uitzending
    06:00
    Property Brothers
  • 02:20
    Geen uitzending
    07:10
    Shades of Blue
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:45
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:20
    Guten Appetit
    02:10
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 04:25
    The Suspicions of Mr Whicher
    03:00
    Midsomer Murders
  • 04:45
    NCIS: Los Angeles
    02:05
    Cougar Town
  • 03:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:15
    Pauw & De Wit
  • 02:45
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 04:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:45
    BRANDMERK - Kind van een Vermoorde Ouder