Nieuw seizoen 'Je Zal Het Maar Hebben' start met coronaspecial

maandag 4 januari 2021

In de eerste aflevering van een nieuw seizoen 'Je Zal Het Maar Hebben' volgt Jurre Geluk in een speciale coronaspecial drie jonge mensen die met het coronavirus te maken hebben.

De 20-jarige Nineke kreeg in het voorjaar corona en nog steeds ondervindt zij dagelijks de gevolgen van de ziekte. Haar leven voor corona was er één vol vrienden, sport, feesten en werk. Nu is haar sociale leven beperkt omdat ze de conditie van een 75- jarige heeft. Jurre gaat met Nineke mee naar de sportschool en ervaart hoe het is om te sporten als je uithoudingsvermogen door deze ziekte ver beneden peil is. De 37-jarige Evert had met zijn vrouw en twee kinderen een fijn gezinsleven totdat hij besmet raakte met het coronavirus. Het virus taste zijn zenuwen aan, waardoor hij niet meer kon praten en lopen. De ouders van de 18-jarige Bastiaan raakten besmet met het coronavirus waardoor hij ook in quarantaine moest. Hij nam rigoureuze maatregelen en besloot 's nachts te leven en zijn ouders overdag.


Jurre: 'Van een jong, sportief persoon zijn naar niet eens hele zinnen kunnen praten maar halve, omdat hele zinnen te vermoeiend zijn. Ik ben er ontzettend van geschrokken wat Corona kan doen met jonge mensen die voor de ziekte nog kerngezond waren. Hoe doodmoe je van Corona kunt worden, dat kan ons echt allemaal overkomen. En geloof me, dat wil je niet.'

Na de coronaspecial volgt presentator Jurre Geluk in dit twintigste seizoen 14 jongeren die ondanks hun ziekte of beperking alles uit het leven halen. Zoals de Limburgse Dave, die ondanks dat zijn armen vastzitten aan zijn romp professioneel pool speelt. Of Deborah, die dankzij de ziekte van Ménière constant een katergevoel heeft. En hoe is het om te leven met meer dan 100 meningen en wensen als je DIS, een meervoudige persoonlijkheidsstoornis hebt?

'Je Zal Het Maar Hebben', vanaf 5 januari 2021 om 21.15 uur bij BNNVARA op NPO 3.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    17:20
    Clips
  • 16:15
    Sporza: Circuit Franco-Belge
    18:25
    Un monde à part
  • 17:00
    3Hz
    17:25
    Ongezien
  • 16:40
    Sara
    17:15
    Ze Zeggen Dat
  • 16:35
    My Kitchen Rules
    17:55
    De Planckaerts
  • 15:35
    The Addams Family
    17:20
    9-1-1
  • 16:50
    Stargate SG-1
    17:45
    All New Traffic Cops
  • 16:45
    Suits
    17:30
    ER
  • 17:10
    SOS Piet
    17:45
    Nonkel Jef
  • 16:20
    Oogappels
    17:30
    Huizenjagers
  • 17:05
    Manifest
    18:00
    Fire Country
  • 17:05
    Two and a Half Men
    17:35
    3rd Rock From the Sun
  • 16:45
    Interior Design Masters
    17:55
    Hello Goodbye
  • 17:10
    A Murderer Upstairs
    18:45
    Killer at the Crime Scene
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 17:03
    Kan ik het ook?
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 17:10
    DIY
    17:30
    Loïc: Zot van Koken
  • 17:00
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 16:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Een jaar in de Alpen
    17:57
    Politieke Partijen
  • 17:05
    Natuur op 2: China: Nature's Ancient Kingdom
  • 17:10
    Lucas etc.
    17:25
    De Dodelijkste 60