Nieuw seizoen 'Je Zal Het Maar Hebben' start met coronaspecial

maandag 4 januari 2021

In de eerste aflevering van een nieuw seizoen 'Je Zal Het Maar Hebben' volgt Jurre Geluk in een speciale coronaspecial drie jonge mensen die met het coronavirus te maken hebben.

De 20-jarige Nineke kreeg in het voorjaar corona en nog steeds ondervindt zij dagelijks de gevolgen van de ziekte. Haar leven voor corona was er één vol vrienden, sport, feesten en werk. Nu is haar sociale leven beperkt omdat ze de conditie van een 75- jarige heeft. Jurre gaat met Nineke mee naar de sportschool en ervaart hoe het is om te sporten als je uithoudingsvermogen door deze ziekte ver beneden peil is. De 37-jarige Evert had met zijn vrouw en twee kinderen een fijn gezinsleven totdat hij besmet raakte met het coronavirus. Het virus taste zijn zenuwen aan, waardoor hij niet meer kon praten en lopen. De ouders van de 18-jarige Bastiaan raakten besmet met het coronavirus waardoor hij ook in quarantaine moest. Hij nam rigoureuze maatregelen en besloot 's nachts te leven en zijn ouders overdag.


Jurre: 'Van een jong, sportief persoon zijn naar niet eens hele zinnen kunnen praten maar halve, omdat hele zinnen te vermoeiend zijn. Ik ben er ontzettend van geschrokken wat Corona kan doen met jonge mensen die voor de ziekte nog kerngezond waren. Hoe doodmoe je van Corona kunt worden, dat kan ons echt allemaal overkomen. En geloof me, dat wil je niet.'

Na de coronaspecial volgt presentator Jurre Geluk in dit twintigste seizoen 14 jongeren die ondanks hun ziekte of beperking alles uit het leven halen. Zoals de Limburgse Dave, die ondanks dat zijn armen vastzitten aan zijn romp professioneel pool speelt. Of Deborah, die dankzij de ziekte van Ménière constant een katergevoel heeft. En hoe is het om te leven met meer dan 100 meningen en wensen als je DIS, een meervoudige persoonlijkheidsstoornis hebt?

'Je Zal Het Maar Hebben', vanaf 5 januari 2021 om 21.15 uur bij BNNVARA op NPO 3.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Jurgen heeft zijn knappe collega Sibel na een korte affaire ten huwelijk gevraagd. Hij is een Vlaming, zij heeft Turkse roots. Voor de ouders van beide twintigers komt de trouw als een complete verrassing. Sibel en Jurgen zijn smoorverliefd en kijken enorm uit naar een prachtig trouwfeest. Dat is echter buiten de druk, de verwachtingen en de twijfels van hun families gerekend. Eén ding is zeker: het wordt een trouwfeest om nooit meer te vergeten.

'Trouw met Mij!', film uit 2014 met oa. Mieke Bouve, om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    Villa Politica
    01:05
    Journaallus
  • 00:15
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:50
    Gooische Vrouwen
    01:20
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    23:00
    Déjà Vu
  • 01:05
    The Big Bang Theory
    01:45
    Geen uitzending
  • 01:00
    Xena: Warrior Princess
    00:25
    All New Traffic Cops
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:30
    9-1-1
  • 00:45
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:00
    Komen Eten
    01:15
    Geen uitzending
  • 00:55
    Neighbours: A New Chapter
    01:15
    FBI
  • 00:25
    MacGyver
    02:20
    Geen uitzending
  • 00:35
    Love Island UK
    01:45
    Botched
  • 01:10
    Murder suspect
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:49
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 01:11
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:10
    Winterse Kost
    01:15
    Puur Oosters - Japans
  • 01:20
    Marie Antoinette
    01:05
    Harry Wild
  • 01:05
    First Dates Australia
    01:20
    Grey's Anatomy
  • 01:05
    Pauw & De Wit
    01:05
    EenVandaag
  • 00:55
    Ongehoord Nieuws
    01:15
    De Nachtzoen
  • 01:20
    Taboes
    01:45
    First Dates