Nieuw seizoen 'Je Zal Het Maar Hebben' start met coronaspecial

In de eerste aflevering van een nieuw seizoen 'Je Zal Het Maar Hebben' volgt Jurre Geluk in een speciale coronaspecial drie jonge mensen die met het coronavirus te maken hebben.
De 20-jarige Nineke kreeg in het voorjaar corona en nog steeds ondervindt zij dagelijks de gevolgen van de ziekte. Haar leven voor corona was er één vol vrienden, sport, feesten en werk. Nu is haar sociale leven beperkt omdat ze de conditie van een 75- jarige heeft. Jurre gaat met Nineke mee naar de sportschool en ervaart hoe het is om te sporten als je uithoudingsvermogen door deze ziekte ver beneden peil is. De 37-jarige Evert had met zijn vrouw en twee kinderen een fijn gezinsleven totdat hij besmet raakte met het coronavirus. Het virus taste zijn zenuwen aan, waardoor hij niet meer kon praten en lopen. De ouders van de 18-jarige Bastiaan raakten besmet met het coronavirus waardoor hij ook in quarantaine moest. Hij nam rigoureuze maatregelen en besloot 's nachts te leven en zijn ouders overdag.
Jurre: 'Van een jong, sportief persoon zijn naar niet eens hele zinnen kunnen praten maar halve, omdat hele zinnen te vermoeiend zijn. Ik ben er ontzettend van geschrokken wat Corona kan doen met jonge mensen die voor de ziekte nog kerngezond waren. Hoe doodmoe je van Corona kunt worden, dat kan ons echt allemaal overkomen. En geloof me, dat wil je niet.'
Na de coronaspecial volgt presentator Jurre Geluk in dit twintigste seizoen 14 jongeren die ondanks hun ziekte of beperking alles uit het leven halen. Zoals de Limburgse Dave, die ondanks dat zijn armen vastzitten aan zijn romp professioneel pool speelt. Of Deborah, die dankzij de ziekte van Ménière constant een katergevoel heeft. En hoe is het om te leven met meer dan 100 meningen en wensen als je DIS, een meervoudige persoonlijkheidsstoornis hebt?
'Je Zal Het Maar Hebben', vanaf 5 januari 2021 om 21.15 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Paul Haenen stopt als Bert in 'Sesamstraat' na overlijden Wim T. Schippers
- 'Got Talent' neergesabeld in Nederland
- Madonna opent de 2026 Video Music Awards (VMAs) met haar eerste VMAs-optreden in 23 jaar
- Zapp-gezicht Wildebras openhartig over pestverleden
- Van Claudia de Breij tot Rob Kamphues: dit zijn de nieuwe kandidaten van 'De Slimste Mens'
Multimedia SPOTLIGHT
-
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO
Kijktip van de dag

Max wordt beroofd van al zijn bezittingen en kan nog net de stad Bartertown, die gerund wordt door Aunt Entity, bereiken. Hij sluit een deal met Entity en vecht namens haar in de Thunderdome, een kooi waarin gevechten op leven en dood worden gehouden. Entity belazert hem en gooit hem de woestijn in. Met de hulp van een groep kinderen, die hij bij een oase vindt, gaat Max terug naar Bartertown om met Entity af te rekenen.
'Mad Max Beyond Thunderdome', film uit 1985 met oa. Mel Gibson en Tina Turner, om 20.35 uur op Play Actie.



































