Nieuw seizoen 'Je Zal Het Maar Hebben' start met coronaspecial

maandag 4 januari 2021

In de eerste aflevering van een nieuw seizoen 'Je Zal Het Maar Hebben' volgt Jurre Geluk in een speciale coronaspecial drie jonge mensen die met het coronavirus te maken hebben.

De 20-jarige Nineke kreeg in het voorjaar corona en nog steeds ondervindt zij dagelijks de gevolgen van de ziekte. Haar leven voor corona was er één vol vrienden, sport, feesten en werk. Nu is haar sociale leven beperkt omdat ze de conditie van een 75- jarige heeft. Jurre gaat met Nineke mee naar de sportschool en ervaart hoe het is om te sporten als je uithoudingsvermogen door deze ziekte ver beneden peil is. De 37-jarige Evert had met zijn vrouw en twee kinderen een fijn gezinsleven totdat hij besmet raakte met het coronavirus. Het virus taste zijn zenuwen aan, waardoor hij niet meer kon praten en lopen. De ouders van de 18-jarige Bastiaan raakten besmet met het coronavirus waardoor hij ook in quarantaine moest. Hij nam rigoureuze maatregelen en besloot 's nachts te leven en zijn ouders overdag.


Jurre: 'Van een jong, sportief persoon zijn naar niet eens hele zinnen kunnen praten maar halve, omdat hele zinnen te vermoeiend zijn. Ik ben er ontzettend van geschrokken wat Corona kan doen met jonge mensen die voor de ziekte nog kerngezond waren. Hoe doodmoe je van Corona kunt worden, dat kan ons echt allemaal overkomen. En geloof me, dat wil je niet.'

Na de coronaspecial volgt presentator Jurre Geluk in dit twintigste seizoen 14 jongeren die ondanks hun ziekte of beperking alles uit het leven halen. Zoals de Limburgse Dave, die ondanks dat zijn armen vastzitten aan zijn romp professioneel pool speelt. Of Deborah, die dankzij de ziekte van Ménière constant een katergevoel heeft. En hoe is het om te leven met meer dan 100 meningen en wensen als je DIS, een meervoudige persoonlijkheidsstoornis hebt?

'Je Zal Het Maar Hebben', vanaf 5 januari 2021 om 21.15 uur bij BNNVARA op NPO 3.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Na veertien jaar wordt psychopaat Max Cady vrijgelaten. Hij heeft vanaf nu één doel: zich wreken op zijn advocaat Sam Bowden, die volgens hem verantwoordelijk is voor zijn lange verblijf in de gevangenis. Bowden heeft tijdens het proces immers belangrijke gegevens verzwegen over het meisje dat door Cady verkracht werd. De psychopaat begint de familie Bowden te treiteren en te pesten.

'Cape Fear', film uit 1991 met oa. Robert De Niro, om 23.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:35
    Het weer
  • 18:25
    The Brokenwood Mysteries
    20:00
    VRT NWS Update
  • 19:30
    Kapot gaan
    19:40
    De regels van Floor
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 19:10
    Help, Mijn Man Is Klusser
    20:30
    The Woman King
  • 18:35
    The Secret: Dare to Dream
    20:30
    Peter Rabbit 2: The Runaway
  • 18:50
    All New Traffic Cops
    20:35
    The Last Sharknado: It's About Time
  • 19:00
    24
    00:30
    Suits
  • 19:15
    Keeping Up Appearances
    20:20
    Bompa
  • 18:50
    Komen Eten bij Nonkels
    20:00
    Blind Gekocht NL
  • 19:25
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 19:05
    Two and a Half Men
    20:35
    Interstellar
  • 18:35
    The Block Australia
    20:35
    The Real Housewives van het Zuiden
  • 19:30
    World's Most Evil Killers
  • 19:25
    CEO van mijn leven
    19:54
    Fleet TV
  • 19:12
    Simple diy
    19:37
    Tooldokter
  • 19:15
    De Garde van Gert
    19:50
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 18:10
    McDonald and Dodds
    20:00
    Silent Witness
  • 19:00
    Nine Perfect Strangers
    20:00
    The Maze Runner
  • 19:00
    Bed & Breakfast
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:00
    Terug in het Wild
    19:55
    Goed Verhaal
  • 19:20
    Bommetje!
    19:45
    Zapp Recordbrekers