Nieuw seizoen 'Ik Geloof In Mij' op SBS6

zondag 7 maart 2021

Vanaf maandag 8 maart is een van de meest besproken tv-programma's van het afgelopen jaar terug op SBS6: 'Ik Geloof In Mij'!

In dit tweede seizoen kijken we weer mee over de schouders van rasartiesten als Rutger van Barneveld, Dario, Johan Kettenburg, Wally McKey, Dave van Well, Gio en natuurlijk ook René Le Blanc, beter bekend als de Nederlandse Engelbert Humperdinck.


Ze steken hun heilige geloof in zichzelf ook nu niet onder stoelen of banken en hebben nog steeds dat ene grote doel: doorbreken en wereldberoemd worden. In het nieuwe seizoen gaat in ieder geval een droom in vervulling: de mannen mogen optreden in een van de grootste poptempels van Nederland, de Ziggo Dome in Amsterdam.

In het tweede seizoen volgen we de mannen op de voet op weg naar het concert van hun leven. Ze proberen alles tot in de puntjes voor te bereiden om iedereen in de zaal straks te verpletteren, maar dit gaat niet zonder slag of stoot. Zo liggen de zangers niet helemaal op één lijn met de organisatie en is er onder andere discussie over hoeveel liedjes iedereen mag zingen. En intussen ligt een groot deel van Nederland al aan hun voeten…

René Le Blanc is ineens een bekende Nederlander geworden, hoe gaat hij om met alle aandacht in de bladen en op tv? Dario wil ook meer media aandacht en verzint een list om die gedroomde nummer 1-hit te scoren, gaat hem dat lukken? Rutger van Barneveld krijgt eindelijk zijn dik verdiende platencontract, maar zijn relatie met Ivana loopt door alle belangstelling wel een paar flinke deuken op. Komt het weer goed voordat ze samen in de Ziggo Dome staan?

De artiesten uit 'Ik Geloof In Mij' hebben ook in het nieuwe seizoen weer genoeg noten op hun zang, maar gelukkig blijft één ding onveranderd: hun rotsvaste geloof in zichzelf!

'Ik Geloof In Mij' wordt geproduceerd door Zodiak Nederland.

'Ik Geloof In Mij', vanaf maandag 8 maart wekelijks om 21.30 uur op SBS6 en KIJK.nl.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Columbus' met Wim Lybaert

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 11:00
    Winterbeelden
    13:35
    Sporza: Veldrijden
  • 12:15
    Wannabe's
  • 11:45
    Benidorm Bastards
    12:20
    Zot!
  • 11:30
    Selling Super Houses
    12:30
    De Meilandjes zonder Centen
  • 12:10
    Geen uitzending
    14:45
    The Mask of Zorro
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:00
    Baywatch
  • 08:30
    Geen uitzending
    15:40
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 12:00
    De Gastentafel
    12:40
    Roger van Damme - Goud
  • 11:55
    C.S.I. New York
    16:35
    Criminal Minds
  • 12:10
    Borderforce USA: The Bridges
    14:00
    Family Matters
  • 12:00
    De wereld op je bord
    12:25
    Comfort Food
  • 10:45
    Last Scene Alive: An Aurora Teagarden Mystery
    12:20
    Mark of a Serial Killer
  • 12:17
    Z-Weekoverzicht
    12:50
    Trends Talk
  • 12:12
    Publireportage
    12:21
    Zo doe je het!
  • 11:35
    Winterse Kost
    12:20
    de Chalet, 3 chefs, een feest
  • 11:50
    The Good Ship Murder
    13:35
    Midsomer Murders
  • 11:50
    First Dates Australia
    16:05
    The Mountain Between Us
  • 11:20
    NOS Olympische Winterspelen
    18:55
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 12:10
    Buitenhof
    13:10
    Fryslân Dok
  • 12:15
    BarnKidz
    12:30
    Mega Mindy