Nieuw seizoen 'Filemon en de Complotten' bij BNNVARA

zondag 24 april 2022
Foto: © BNNVARA 2022

Is de oorlog in Oekraïne opzettelijk uitgelokt om 'The Great Reset' in gang te zetten, of is het een afleidingsmanoeuvre? Zijn vaccins levensgevaarlijk? En wat is het mysterie achter graancirkels?

In het tweede seizoen van 'Filemon en de Complotten' gaat Filemon Wesselink opnieuw met verschillende complotdenkers in gesprek. Elke aflevering portretteert hij er drie: van personen die geloven in 'The Great Awakening' tot Big Pharma-complotten en buitenaardse krachten. Waarom denken ze wat ze denken? Waar komt hun overtuiging vandaan? En kun je er ook iets van opsteken? Met een open blik treedt Filemon ze tegemoet.


Filemon: 'Soms sta je qua meningen en ideeën lijnrecht tegenover elkaar. Maar als je dan het gesprek aangaat, levert dat altijd weer meer begrip en verbinding op dan je van tevoren verwacht. Tijdens de opnames realiseerde ik me zelfs dat er meer overeenkomsten dan verschillen zijn tussen mij en de geïnterviewden.'

In de eerste aflevering gaat Filemon op bezoek bij een oude bekende: Flavio. In het eerste seizoen vertelde hij dat de coronacrisis gebruikt zou worden om 'The Great Reset' in gang te zetten. Nu denkt hij dat de oorlog in Oekraïne opzettelijk is uitgelokt om dit proces voort te zetten. Daarnaast spreekt hij Irhuia, die onlangs zes weken heeft vastgezeten nadat zij tijdens een demonstatie is opgepakt. Zij gelooft juist dat de oorlog is ingezet als afleidingsmanoeuvre. Ook Gertjan kijkt anders naar de oorlog: Poetin zou niet achter 'The Great Reset' staan, maar wil ons juist redden van het kwaad.

'Filemon en de Complotten' is een coproductie van BNNVARA en Witte Geit.

'Filemon en de Complotten', vanaf 25 april wekelijks te zien om 20.25 uur bij BNNVARA op NPO 3.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

De ruwbouw gaat in alle vier de panden volop vooruit. Vandaag ontdekken de koppels uit Kessel en Aalst welke maquettes de voorkeur krijgen van de jury. De deadline komt ondertussen steeds dichterbij en Johny laat dat nog eens duidelijk voelen.

'Huis Gemaakt', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Man bijt hond
  • 19:20
    De ideale wereld
    20:00
    Terzake
  • 19:20
    Jenny
    19:30
    De regels van Floor
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:15
    Home and Away
    19:45
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 19:15
    The Simpsons
    19:45
    The Big Bang Theory
  • 18:50
    All New Traffic Cops
    20:35
    Air Force One
  • 19:15
    The Irrational
    20:50
    Snowpiercer
  • 19:10
    De keuken van Sofie
    19:30
    David
  • 19:00
    Huizenjagers
    20:00
    De Tafel van Gert
  • 18:45
    Family Law
    19:45
    FBI
  • 18:45
    Pawn Stars
    19:35
    Borderforce USA: The Bridges
  • 18:50
    Retour Masters
    19:40
    Chateau Meiland
  • 18:30
    Cold Case Killers
    19:30
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:06
    Mijn tuin
    19:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 19:15
    KLAAR IN 20 minuten
    19:35
    Soep!
  • 19:00
    Hope Street
    19:55
    The Doctor Blake Mysteries
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    19:50
    Met het Mes op Tafel
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    First Dates