Nieuw seizoen 'Filemon en de Complotten' bij BNNVARA

zondag 24 april 2022

Is de oorlog in Oekraïne opzettelijk uitgelokt om 'The Great Reset' in gang te zetten, of is het een afleidingsmanoeuvre? Zijn vaccins levensgevaarlijk? En wat is het mysterie achter graancirkels?

In het tweede seizoen van 'Filemon en de Complotten' gaat Filemon Wesselink opnieuw met verschillende complotdenkers in gesprek. Elke aflevering portretteert hij er drie: van personen die geloven in 'The Great Awakening' tot Big Pharma-complotten en buitenaardse krachten. Waarom denken ze wat ze denken? Waar komt hun overtuiging vandaan? En kun je er ook iets van opsteken? Met een open blik treedt Filemon ze tegemoet.


Filemon: 'Soms sta je qua meningen en ideeën lijnrecht tegenover elkaar. Maar als je dan het gesprek aangaat, levert dat altijd weer meer begrip en verbinding op dan je van tevoren verwacht. Tijdens de opnames realiseerde ik me zelfs dat er meer overeenkomsten dan verschillen zijn tussen mij en de geïnterviewden.'

In de eerste aflevering gaat Filemon op bezoek bij een oude bekende: Flavio. In het eerste seizoen vertelde hij dat de coronacrisis gebruikt zou worden om 'The Great Reset' in gang te zetten. Nu denkt hij dat de oorlog in Oekraïne opzettelijk is uitgelokt om dit proces voort te zetten. Daarnaast spreekt hij Irhuia, die onlangs zes weken heeft vastgezeten nadat zij tijdens een demonstatie is opgepakt. Zij gelooft juist dat de oorlog is ingezet als afleidingsmanoeuvre. Ook Gertjan kijkt anders naar de oorlog: Poetin zou niet achter 'The Great Reset' staan, maar wil ons juist redden van het kwaad.

'Filemon en de Complotten' is een coproductie van BNNVARA en Witte Geit.

'Filemon en de Complotten', vanaf 25 april wekelijks te zien om 20.25 uur bij BNNVARA op NPO 3.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Witse
    18:04
    Het weer (vooravond)
  • 17:25
    Magellan's Extraordinary Odyssey
  • 17:55
    Karrewiet
    18:00
    GameKeepers
  • 17:00
    Mijn Restaurant
    18:10
    Expeditie Pairi Daiza
  • 17:00
    Kitchen Nightmares
    18:05
    24 Hours in A&E
  • 17:20
    Chicago P.D.
    18:15
    How I Met Your Mother
  • 17:40
    Police Interceptors
    20:35
    A Day to Die
  • 17:35
    A Christmas Cookie Catastrophe
    19:00
    Once Upon a Holiday
  • 17:25
    Slisse & Cesar
    18:05
    Sturm der Liebe
  • 17:30
    De Slimste Mens Ter Wereld
    18:50
    Stukken van mensen
  • 17:55
    Elsbeth
    19:40
    NCIS: Hawaii
  • 17:55
    The Simpsons
    18:25
    Storage Wars
  • 17:10
    Masterchef USA
    18:05
    Love It or List It UK
  • 17:05
    Past Malice: An Emma Fielding Mystery
    18:40
    The Killer in My Family
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:47
    Leven als vakman
    18:00
    Classics 55
  • 17:45
    Wild van Wild
    18:15
    Foodies & The City
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:50
    The Resident
    18:45
    Below Deck Mediterranean
  • 17:57
    Politieke Partijen
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:55
    Checkpoint
    18:25
    Ik ben de Faker