Nieuw seizoen 'Filemon en de Complotten' bij BNNVARA

zondag 24 april 2022
Foto: © BNNVARA 2022

Is de oorlog in Oekraïne opzettelijk uitgelokt om 'The Great Reset' in gang te zetten, of is het een afleidingsmanoeuvre? Zijn vaccins levensgevaarlijk? En wat is het mysterie achter graancirkels?

In het tweede seizoen van 'Filemon en de Complotten' gaat Filemon Wesselink opnieuw met verschillende complotdenkers in gesprek. Elke aflevering portretteert hij er drie: van personen die geloven in 'The Great Awakening' tot Big Pharma-complotten en buitenaardse krachten. Waarom denken ze wat ze denken? Waar komt hun overtuiging vandaan? En kun je er ook iets van opsteken? Met een open blik treedt Filemon ze tegemoet.


Filemon: 'Soms sta je qua meningen en ideeën lijnrecht tegenover elkaar. Maar als je dan het gesprek aangaat, levert dat altijd weer meer begrip en verbinding op dan je van tevoren verwacht. Tijdens de opnames realiseerde ik me zelfs dat er meer overeenkomsten dan verschillen zijn tussen mij en de geïnterviewden.'

In de eerste aflevering gaat Filemon op bezoek bij een oude bekende: Flavio. In het eerste seizoen vertelde hij dat de coronacrisis gebruikt zou worden om 'The Great Reset' in gang te zetten. Nu denkt hij dat de oorlog in Oekraïne opzettelijk is uitgelokt om dit proces voort te zetten. Daarnaast spreekt hij Irhuia, die onlangs zes weken heeft vastgezeten nadat zij tijdens een demonstatie is opgepakt. Zij gelooft juist dat de oorlog is ingezet als afleidingsmanoeuvre. Ook Gertjan kijkt anders naar de oorlog: Poetin zou niet achter 'The Great Reset' staan, maar wil ons juist redden van het kwaad.

'Filemon en de Complotten' is een coproductie van BNNVARA en Witte Geit.

'Filemon en de Complotten', vanaf 25 april wekelijks te zien om 20.25 uur bij BNNVARA op NPO 3.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Restaurant Misverstand' (VRT 1)

Vandaag draaien we een proefdag in het restaurant. Om zachtjes te starten, zijn de familieleden van de medewerkers de eerste gasten. Voor zowel keuken- als zaalpersoneel is het spannend om voor het eerst in het restaurant te werken. Danny kan al meteen zijn beenhouwershart ophalen. Na de werkdag kunnen de medewerkers samen ontspannen en genieten in de vakantiehuisjes.

'Restaurant Misverstand', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    18:30
    Blokken
  • 18:20
    Israel: ministers of chaos
    19:20
    De ideale wereld
  • 18:05
    Lettersoep
    18:25
    Waiko: reis door de ruimte
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:25
    MasterChef Australia: Back to Win
    18:25
    De Pfaffs
  • 18:15
    The Goldbergs
    18:45
    The Simpsons
  • 17:50
    All New Traffic Cops
    20:35
    Lockout
  • 17:40
    ER
    19:15
    The Irrational
  • 18:20
    Sturm der Liebe
    19:15
    De keuken van Sofie
  • 18:00
    Komen Eten
    19:05
    Huizenjagers
  • 17:55
    Big Sky
    18:45
    The Rookie
  • 18:10
    Family Matters
    18:40
    Pawn Stars
  • 17:55
    A Place in the Sun
    18:50
    Retour Masters
  • 17:15
    Murder suspect
    18:30
    Cold Case Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:18
    Tooldokter
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:00
    Het Weekmenu
    18:45
    Guten Appetit
  • 18:00
    Death in Paradise
    19:05
    Hope Street
  • 17:55
    Below Deck Adventure
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:15
    NOS Sportjournaal
    18:30
    EenVandaag
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 18:00
    De Proefkeuken
    18:25
    BinnenVet