Nieuw seizoen 'De Beste Singer-songwriter van Nederland' van start

zondag 18 mei 2014

In het derde seizoen van het VARA-programma 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' wordt gezocht naar singer-songwriters die hun eigen sound hebben en het publiek weten te raken.

De singer-songwriters worden gecoacht door grote namen als Jacqueline Govaert, JB Meijers en Chef'Special. De uiteindelijke winnaar krijgt niet alleen de titel 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland', maar ook gegarandeerde 'air- en stagetime', de ultieme prijs voor elke beginnende artiest.


In het derde seizoen hebben zich 650 muzikanten aangemeld om mee te doen aan het programma. Zoveel aanmeldingen heeft het programma nog niet eerder gehad. Presentator en initiator Giel Beelen: 'Toen vorig jaar de finale afgelopen was, wist ik gewoon zeker dat er een derde seizoen moest komen. Er is zo veel talent in Nederland!'

Zoals altijd kiest Giel in de eerste afleveringen samen met Miss Montreal en Eric Corton de talenten die mee mogen naar de volgende ronden. De kandidaten worden uitgedaagd door een weekopdracht van zangeres Jacqueline Govaert, krijgen een masterclass van JB Meijers, de schrijver van het bijna-winnende songfestival nummer Calm After The Storm en worden gecoacht door de heren van Chef’Special. In het Amsterdams poppodium Bitterzoet leent Miss Montreal weer haar band uit aan de kandidaten voor de ultieme muzikale begeleiding en komen verschillende 3FM-dj’s langs om hun muzikale feedback te geven. Het belooft een volle muzikale zomer te worden voor de kandidaten.

'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' won in maart 2013 de TV-Beelden prijs voor Beste Nieuwe Format. Het programma wordt in opdracht van de VARA geproduceerd door BlazHoffski.

Het derde seizoen van 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland', vanaf maandag 19 mei bij de VARA op Nederland 3. Op 19 mei, 26 mei en 2 juni om 21.30 uur vanaf 16 juni om 20.30 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Vrederechters' (VTM)

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.

'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:30
    Flikken Maastricht
    16:20
    Geld gezocht
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:45
    Saïd & Anna
    15:55
    Samson en Marie
  • 15:30
    Gooische Vrouwen
    16:35
    Lisa
  • 15:15
    Kitchen Nightmares
    16:10
    Blind Getrouwd UK
  • 14:45
    The Addams Family
    16:30
    Chicago P.D.
  • 14:55
    MacGyver
    15:55
    Xena: Warrior Princess
  • 14:40
    O Little Christmas Market
    16:10
    Christmas in Tahoe
  • 15:35
    Joe
    16:05
    Geen uitzending
  • 15:20
    De Tafel van Ruben
    16:30
    Huizenjagers
  • 14:30
    Monster-in-Law
    16:15
    Castle
  • 15:35
    Pawn Stars
    16:30
    That '70s Show
  • 15:25
    A Place in the Sun
    16:25
    Property Brothers
  • 15:00
    24 Hours in Police Custody
    16:00
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:34
    De perfecte energieoplossing
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:40
    Chris Cooks Cymru
    16:15
    Karola's Kitchen
  • 15:10
    All Creatures Great and Small
    16:05
    New Tricks
  • 14:25
    NCIS
    16:00
    NCIS: Los Angeles
  • 15:35
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 15:45
    Nu te Zien!
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:40
    Herrie op zolder
    15:50
    Moomin Vallei