Nieuw seizoen 'De Beste Singer-songwriter van Nederland' van start

zondag 18 mei 2014

In het derde seizoen van het VARA-programma 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' wordt gezocht naar singer-songwriters die hun eigen sound hebben en het publiek weten te raken.

De singer-songwriters worden gecoacht door grote namen als Jacqueline Govaert, JB Meijers en Chef'Special. De uiteindelijke winnaar krijgt niet alleen de titel 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland', maar ook gegarandeerde 'air- en stagetime', de ultieme prijs voor elke beginnende artiest.


In het derde seizoen hebben zich 650 muzikanten aangemeld om mee te doen aan het programma. Zoveel aanmeldingen heeft het programma nog niet eerder gehad. Presentator en initiator Giel Beelen: 'Toen vorig jaar de finale afgelopen was, wist ik gewoon zeker dat er een derde seizoen moest komen. Er is zo veel talent in Nederland!'

Zoals altijd kiest Giel in de eerste afleveringen samen met Miss Montreal en Eric Corton de talenten die mee mogen naar de volgende ronden. De kandidaten worden uitgedaagd door een weekopdracht van zangeres Jacqueline Govaert, krijgen een masterclass van JB Meijers, de schrijver van het bijna-winnende songfestival nummer Calm After The Storm en worden gecoacht door de heren van Chef’Special. In het Amsterdams poppodium Bitterzoet leent Miss Montreal weer haar band uit aan de kandidaten voor de ultieme muzikale begeleiding en komen verschillende 3FM-dj’s langs om hun muzikale feedback te geven. Het belooft een volle muzikale zomer te worden voor de kandidaten.

'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' won in maart 2013 de TV-Beelden prijs voor Beste Nieuwe Format. Het programma wordt in opdracht van de VARA geproduceerd door BlazHoffski.

Het derde seizoen van 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland', vanaf maandag 19 mei bij de VARA op Nederland 3. Op 19 mei, 26 mei en 2 juni om 21.30 uur vanaf 16 juni om 20.30 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azère zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.

'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:17
    Mega Maffe Monsterfreaks
    02:20
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Wat een feestdag
  • 06:20
    Sarah: Sokpop telt tot tien
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:10
    Heidi
    01:30
    Geen uitzending
  • 01:55
    Geen uitzending
    01:00
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 06:00
    Qmusic
    00:30
    Anoniem
  • 01:40
    Geen uitzending
    00:20
    Police Interceptors
  • 01:15
    Joe
    05:55
    Haul Out the Holly: Lit Up
  • 06:00
    Joe
    01:00
    Binnenstebuiten
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    01:00
    De Tafel van Ruben
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:05
    NCIS: Hawaii
  • 06:00
    Cobra Kai
    01:15
    The Paddock
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:40
    A Place in the Sun
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    Cold Case
  • 04:29
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:10
    De Branche-Expert
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Becoming Meewis
    01:10
    Meat Timon
  • 06:00
    Ghosts
    01:35
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 06:00
    Below Deck Mediterranean
    01:10
    NCIS: Los Angeles
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    01:10
    Pauw & De Wit
  • 01:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:20
    Ella, Oscar & Hoo
    01:40
    De Uitsmijters