Nieuw seizoen 'De Beste Singer-songwriter van Nederland' van start

zondag 18 mei 2014

In het derde seizoen van het VARA-programma 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' wordt gezocht naar singer-songwriters die hun eigen sound hebben en het publiek weten te raken.

De singer-songwriters worden gecoacht door grote namen als Jacqueline Govaert, JB Meijers en Chef'Special. De uiteindelijke winnaar krijgt niet alleen de titel 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland', maar ook gegarandeerde 'air- en stagetime', de ultieme prijs voor elke beginnende artiest.


In het derde seizoen hebben zich 650 muzikanten aangemeld om mee te doen aan het programma. Zoveel aanmeldingen heeft het programma nog niet eerder gehad. Presentator en initiator Giel Beelen: 'Toen vorig jaar de finale afgelopen was, wist ik gewoon zeker dat er een derde seizoen moest komen. Er is zo veel talent in Nederland!'

Zoals altijd kiest Giel in de eerste afleveringen samen met Miss Montreal en Eric Corton de talenten die mee mogen naar de volgende ronden. De kandidaten worden uitgedaagd door een weekopdracht van zangeres Jacqueline Govaert, krijgen een masterclass van JB Meijers, de schrijver van het bijna-winnende songfestival nummer Calm After The Storm en worden gecoacht door de heren van Chef’Special. In het Amsterdams poppodium Bitterzoet leent Miss Montreal weer haar band uit aan de kandidaten voor de ultieme muzikale begeleiding en komen verschillende 3FM-dj’s langs om hun muzikale feedback te geven. Het belooft een volle muzikale zomer te worden voor de kandidaten.

'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' won in maart 2013 de TV-Beelden prijs voor Beste Nieuwe Format. Het programma wordt in opdracht van de VARA geproduceerd door BlazHoffski.

Het derde seizoen van 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland', vanaf maandag 19 mei bij de VARA op Nederland 3. Op 19 mei, 26 mei en 2 juni om 21.30 uur vanaf 16 juni om 20.30 uur.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Masked Singer' - finale 2026 (VTM)

Het is zover: de grote finale. De laatste Masked Singers geven nog een allerlaatste keer het beste van zichzelf. Wie zal de speurders en het publiek van hun stoel kunnen blazen en wie zal net voor de eindmeet ontmaskerd worden?

'The Masked Singer', om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:15
    The Personal History of David Copperfield
    01:00
    Dagelijkse kost
  • 23:05
    The Long Shadow
    01:00
    Wellington Paranormal
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    04:55
    Geen uitzending
  • 22:35
    Ze Zeggen Dat: Gelukkig Nieuwjaar! - Special Feestdagen
    02:05
    Geen uitzending
  • 20:30
    WK Darts 2026
    00:00
    Revolver
  • 22:20
    Transformers: Dark of the Moon
    01:00
    S.W.A.T.
  • 22:20
    Groundhog Day
    01:10
    Geen uitzending
  • 23:35
    A Cinderella Christmas
    01:55
    JOE XMAS
  • 23:40
    Nonkel Jef
    01:25
    Geen uitzending
  • 23:05
    Vergeet Barbara
    04:50
    Play kerst haardvuur 2025
  • 23:10
    FBI: Most Wanted
    01:20
    Neighbours: A New Chapter
  • 22:30
    Red One
    01:00
    Bar Rescue
  • 22:20
    A Dance in the Snow
    02:05
    Play kerst haardvuur 2025
  • 23:20
    Cold Case
    00:40
    C.S.I. New York
  • 23:37
    Z-Bouw
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:41
    Hallo Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 23:00
    Loïc zot van koken weekmenu
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:40
    Silent Witness
    01:40
    Sherwood
  • 23:15
    Ready or Not
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:30
    MINDF*CK Kerstspecial
    02:00
    NOS Journaal
  • 23:25
    Crime: I Fought the Law
    01:05
    Nieuwsuur
  • 22:35
    Stop Making Sense
    01:10
    Sluipschutters