Nieuw seizoen 'De Beste Singer-songwriter van Nederland' van start

zondag 18 mei 2014

In het derde seizoen van het VARA-programma 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' wordt gezocht naar singer-songwriters die hun eigen sound hebben en het publiek weten te raken.

De singer-songwriters worden gecoacht door grote namen als Jacqueline Govaert, JB Meijers en Chef'Special. De uiteindelijke winnaar krijgt niet alleen de titel 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland', maar ook gegarandeerde 'air- en stagetime', de ultieme prijs voor elke beginnende artiest.


In het derde seizoen hebben zich 650 muzikanten aangemeld om mee te doen aan het programma. Zoveel aanmeldingen heeft het programma nog niet eerder gehad. Presentator en initiator Giel Beelen: 'Toen vorig jaar de finale afgelopen was, wist ik gewoon zeker dat er een derde seizoen moest komen. Er is zo veel talent in Nederland!'

Zoals altijd kiest Giel in de eerste afleveringen samen met Miss Montreal en Eric Corton de talenten die mee mogen naar de volgende ronden. De kandidaten worden uitgedaagd door een weekopdracht van zangeres Jacqueline Govaert, krijgen een masterclass van JB Meijers, de schrijver van het bijna-winnende songfestival nummer Calm After The Storm en worden gecoacht door de heren van Chef’Special. In het Amsterdams poppodium Bitterzoet leent Miss Montreal weer haar band uit aan de kandidaten voor de ultieme muzikale begeleiding en komen verschillende 3FM-dj’s langs om hun muzikale feedback te geven. Het belooft een volle muzikale zomer te worden voor de kandidaten.

'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' won in maart 2013 de TV-Beelden prijs voor Beste Nieuwe Format. Het programma wordt in opdracht van de VARA geproduceerd door BlazHoffski.

Het derde seizoen van 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland', vanaf maandag 19 mei bij de VARA op Nederland 3. Op 19 mei, 26 mei en 2 juni om 21.30 uur vanaf 16 juni om 20.30 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Pak Alles Wat Je Kan' (VTM/VTM GO)

Linda zingt zich van de markt naar TikTok terwijl ze blijft vechten tegen pech en vermoeidheid. Dj Youri geniet intussen van zijn bekendheid in Kortrijk, maar mist soms echte connecties. Welke droom dreigt als eerste te ontsporen?

'Pak alles wat je kan - Een Kamping Kitsch Club documentaire', om 22.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 aan zee
    12:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Zomerbeelden
    12:00
    Radio 1: De beer op het strand
  • 11:45
    Casper en Emma
    11:55
    Samson en Marie
  • 11:40
    Met Vier in Bed
    12:25
    B&B zoekt Lief
  • 11:50
    Gladiators
    12:55
    Achter gesloten deuren
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:50
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:20
    Stargate SG-1
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 11:45
    Lang Leve de Liefde
    12:10
    Het Blok
  • 11:50
    FBI: International
    12:40
    NCIS
  • 11:10
    Geen uitzending
    12:10
    The Neighborhood
  • 11:30
    The Block Australia
    12:30
    Better Date Than Never
  • 11:05
    The Essex Millionaire Murders
    12:05
    Bond of Silence
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:29
    Het appartement
    11:55
    5-voor-12
  • 11:45
    Peppe's Toscane
  • 11:35
    Death in Paradise
    12:35
    Father Brown
  • 11:25
    Storage Wars
    11:55
    Grey's Anatomy
  • 11:45
    NOS Journaal
    13:20
    Bak mee met MAX
  • 11:45
    Nu te Zien!
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:45
    Het Zandkasteel
    12:00
    Sarah en Eend