Nieuw seizoen 'De Beste Singer-songwriter van Nederland' van start

In het derde seizoen van het VARA-programma 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' wordt gezocht naar singer-songwriters die hun eigen sound hebben en het publiek weten te raken.
De singer-songwriters worden gecoacht door grote namen als Jacqueline Govaert, JB Meijers en Chef'Special. De uiteindelijke winnaar krijgt niet alleen de titel 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland', maar ook gegarandeerde 'air- en stagetime', de ultieme prijs voor elke beginnende artiest.
In het derde seizoen hebben zich 650 muzikanten aangemeld om mee te doen aan het programma. Zoveel aanmeldingen heeft het programma nog niet eerder gehad. Presentator en initiator Giel Beelen: 'Toen vorig jaar de finale afgelopen was, wist ik gewoon zeker dat er een derde seizoen moest komen. Er is zo veel talent in Nederland!'
Zoals altijd kiest Giel in de eerste afleveringen samen met Miss Montreal en Eric Corton de talenten die mee mogen naar de volgende ronden. De kandidaten worden uitgedaagd door een weekopdracht van zangeres Jacqueline Govaert, krijgen een masterclass van JB Meijers, de schrijver van het bijna-winnende songfestival nummer Calm After The Storm en worden gecoacht door de heren van Chef’Special. In het Amsterdams poppodium Bitterzoet leent Miss Montreal weer haar band uit aan de kandidaten voor de ultieme muzikale begeleiding en komen verschillende 3FM-dj’s langs om hun muzikale feedback te geven. Het belooft een volle muzikale zomer te worden voor de kandidaten.
'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' won in maart 2013 de TV-Beelden prijs voor Beste Nieuwe Format. Het programma wordt in opdracht van de VARA geproduceerd door BlazHoffski.
Het derde seizoen van 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland', vanaf maandag 19 mei bij de VARA op Nederland 3. Op 19 mei, 26 mei en 2 juni om 21.30 uur vanaf 16 juni om 20.30 uur.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- RTBF reageert fors op kritiek Waalse Minister van Media en MR-voorzitter Bouchez
- Karine Claassen trekt naar Groenland voor tweedelige humaninterestreeks
- Het wielerseizoen begint sterk op RTL club en RTL play
- Ziggo Sport vergroot rugby-aanbod met internationale topcompetities
- 'Meiden die Rijden' binnenkort niet meer te missen op de weg
- NPO 1 viert 'De Avond van de Filmmuziek'
- Spinvis is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Kassa' zaterdag over de goudprijs en ons drinkwater
- 'Meldpunt Actueel' over verwarring aan het sterfbed
- Dit zie je vrijdag in 'Ik Vertrek XL'
- 'Aan De Slag!' wint Gouden RadioRing 2025
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Afscheidsconcert Golden Earring live op NPO Radio 2
- Qmusic laat luisteraars de magie van de Olympische Winterspelen in Milaan beleven
- 538 Koningsdag keert terug naar Breda met meer dan 30 artiesten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

De Ketnetters hebben gestemd: welke artiesten, songs, socialmediasterren en programma's waren het afgelopen jaar het populairst en mogen een van de acht Gouden K's mee naar huis nemen? Je ontdekt wie wint tijdens een legendarische show vol muziek, bekende gezichten en verrassingen in een uitverkochte ING Arena. De genomineerde programma's in de categorie 'Ketnet fictie' zijn 'Diede-Skate', 'De regels van Floor', 'Waiko', '#LikeMe' en 'United'.
'Het Gala van de Gouden K's 2025', om 20.25 uur op VRT 1.



































