Nieuw seizoen 'Bed & Breakfast' bij MAX

Vanaf vrijdag 17 april om 20.30 uur op NPO 1 is 'Bed & Breakfast' terug bij MAX op NPO 1. Zes afleveringen lang testen b&b-houders elkaars onderneming.
In de eerste afleveringen reizen de deelnemers af naar Friesland en Noord-Holland.
Aflevering 1 – vrijdag 17 april, 20.30 uur, NPO 1
De b&b-eigenaren hebben in deze eerste aflevering iets gemeen: ze proberen, ieder op hun eigen manier, een duurzame bed & breakfast te runnen. De gasten logeren als eerste bij Esther en Camille in een Fries stadje. Ze zijn in een oude kerk onlangs een bed & breakfast begonnen, en doen hun best deze stap voor stap te verduurzamen. Voor elke reservering maken de twee een bedrag over naar een stichting die zich inzet voor licht in donker Afrika. Esther en Camille gaan met hun gasten pottenbakken.
Vervolgens reizen de deelnemers door naar de bed & breakfast van Kees en Yvonne, deze b&b is alleen bereikbaar per boot en ligt verderop in een natuurgebied in Friesland. De accommodatie van Kees en Yvonne was ooit een oud café, en is inmiddels weer in ere hersteld! Ze nemen hun gasten mee naar de molen die zich praktisch in hun achtertuin bevindt. Ook gaan ze samen met een boswachter het water op.
De aflevering wordt afgesloten in Noord-Holland. Hier hebben Sophie en haar moeder Hanneke een bed & breakfast. In de b&b van moeder en dochter staan veel tweedehands spullen. Ze serveren een uitgebreid vegetarisch ontbijt aan hun gasten. Als uitje staat er een middagje suppen op de planning, maar durft iedereen dat aan?
'Bed & Breakfast'
Drie stellen logeren allemaal één nacht bij elkaar. Tijdens hun bezoek onderwerpen ze elkaars bed & breakfast aan een grondig onderzoek. De eigenaren slapen op bijzondere plekken. Ondertussen proberen ze hun gasten zo goed mogelijk in de watten te leggen. Ze leiden ze rond in de omgeving tijdens verschillende uitjes.
'Bed & Breakfast', vanaf vrijdag 17 april om 20.30 uur op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Tom van 't Einde ('EenVandaag') stapt over naar RTL
- Kirsten Westrik gaat naar NET5
- AVROTROS viert WorldPride aan de kade, op tv, radio en online
- Tv-kok uit 'Restaurant Misverstand' zwaar onder vuur: ex-medewerkers beschuldigen Seppe Nobels van wanpraktijken
- Romina Van Camp neemt afscheid van VTM NIEUWS: verschil in visie ligt aan basis van vertrek
- Zomer bij de regionale publieke omroepen: dit staat er op het programma
- Volg de Tour de France 2026 bij de NOS
- Nieuwe onthullingen in de tweede aflevering van 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Elke maandag een Film van de Week bij FilmBox
- In juli bij Film1 Premiere en Film1 on demand
- 'Dijkstra en Evenblij ter Plekke' komt zondag vanuit Roerdalen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ruben Van Gucht trapt nieuwe seizoen af van 'Tess on the Beach': 'Als je dat wilt weten, zul je met mij moeten daten'
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Van Admiral Freebee tot Sons: Willy palmt deze zomer opnieuw M Leuven in
Multimedia SPOTLIGHT
-
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO
Kijktip van de dag

Dion en Graziella gaan een woning in Heemstede flippen. Ondanks dat Bob en Tijl weinig grip op deze verbouwing weten te krijgen, zijn ze enorm onder de indruk van de vorderingen. Gaat de vakkundigheid en precisie van dit koppel de uitgelopen planning goedmaken?
'De moeite waard?!', om 21.00 uur op Play.



































