Nieuw ondernemersrealityprogramma 'De Groei Challenge' bij RTL Z

In 'De Groei Challenge', vanaf dinsdag 25 oktober te zien bij RTL Z, gaat presentator Rens de Jong op zoek naar succesvolle ondernemers met een concrete groeiambitie.
Deelnemers van het programma krijgen de unieke kans om hun bedrijf én groeiplannen te presenteren aan een jury van drie doorgewinterde entrepreneurs. Met de professionele begeleiding van dit succesvolle trio worden ze uitgedaagd om hun potentie waar te maken.
Uit maar liefst vijfhonderd aanmeldingen zijn negen ondernemingen geselecteerd die hun plannen mogen presenteren aan de ondernemende jury, bestaande uit Ruud Hendriks, Sabien Duetz en Marco Aarnink. Ruud Hendriks heeft vele stenen verlegd in de mediawereld en stond aan de wieg van RTL. Als radio- en televisiepresentator, journalist, manager én ondernemer heeft hij zijn sporen dik verdiend. Ruud is mede-oprichter van Startupbootcamp Global, Innoleaps B.V. en The Talent Institute. Sabien Duetz is ondernemer met een stoere en vrouwelijke stijl. Ze is eigenaresse van BIEN total brand concepts: een trend, marketing- en conceptbureau. Haar roots liggen bij een echte retailfamilie. De enthousiaste ondernemer Marco Aarnink is met zijn 31 jaar al één van Nederlands meest succesvolle ondernemers. Het door hem opgerichte Drukwerkdeal.nl (Printdeal) werd in 2014 voor tientallen miljoenen verkocht aan het beursgenoteerde Cimpress N.V.
Van de negen bedrijven gaan slechts drie door naar de volgende ronde van dit ondernemersrealityprogramma. Deze ondernemers gaan twee maanden lang keihard aan de slag om verschillende targets te behalen, die iedere aflevering voor hen worden opgesteld. Uiteindelijk maakt de jury de beslissende keuze welke ondernemer het beste resultaat heeft neerzet en daarmee 'De Groei Challenge' wint.
In de eerste aflevering nemen de bedrijven Frietboutique, Catering Lokaal en Naron het tegen elkaar op. Tijdens hun pitch legt de jury hen het vuur aan de schenen. Hoe reageren de ondernemers op dit vragenvuur? Hebben ze alle antwoorden paraat of staan ze met een mond vol tanden? En weten ze hun plannen en doelstellingen goed te presenteren? Alleen het bedrijf waar de jury de meeste potentie in ziet mag zich opmaken voor het coachingstraject van 'De Groei Challenge'.
'De Groei Challenge' wordt geproduceerd door Zodiak Nederland en wordt mede mogelijk gemaakt door de Kamer van Koophandel en NL Groeit.
'De Groei Challenge', vanaf dinsdag 25 oktober wekelijks om 22.00 uur bij RTL Z.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dinsdag 15 september 2026
- Kijkcijfers: 'Nonkels' start derde seizoen met recordcijfer van 647.000 kijkers
- Frontale confrontatie in 'De Verraders': Verrader Marc-Marie onder vuur over vijfde schild
- Margriet en Celien Hermans, Jan Jaap van der Wal, Jacques Vermeire en Nina Derwael herbeleven eigen ingreep in 'De Operatiekamer'
- Wannes Lacroix reageert op 'laptopgate' van Ruben Van Gucht in 'De Verraders': 'Doe eens normaal'
- Axel Daeseleire eet 20.000 calorieën, wordt een dikke zeemeermin en krijgt de spanking van zijn leven
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Meditation Island, gevreesde beeptest en valse noten in 'Bockie Gaat Naar School'
- Kotmadam Sergeant pakt het op z’n Ingeborgs aan met de kotstudenten
- Wereldberoemde kip Curry krijgt concurrentie: baasje Jo keert terug naar 'Got Talent' met hond Bo
- Qmusic stunt met Het Geluid: verlossende antwoord hangt al op straat
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
Multimedia SPOTLIGHT
-
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd'
Kijktip van de dag

Het team helpt een oudere man die onwel wordt na een glaasje jenever. Een vrouw krijgt hulp na een ongeval met haar scooter. De hulpdiensten komen ter plaatse na een auto-ongeluk, waarna ze zich haasten naar een man met keelkanker die bloed verliest.
'Helden van hier: De MUG heli', om 22.00 uur op VTM.



































