Nieuw ondernemersrealityprogramma 'De Groei Challenge' bij RTL Z

maandag 24 oktober 2016

In 'De Groei Challenge', vanaf dinsdag 25 oktober te zien bij RTL Z, gaat presentator Rens de Jong op zoek naar succesvolle ondernemers met een concrete groeiambitie.

Deelnemers van het programma krijgen de unieke kans om hun bedrijf én groeiplannen te presenteren aan een jury van drie doorgewinterde entrepreneurs. Met de professionele begeleiding van dit succesvolle trio worden ze uitgedaagd om hun potentie waar te maken.


Uit maar liefst vijfhonderd aanmeldingen zijn negen ondernemingen geselecteerd die hun plannen mogen presenteren aan de ondernemende jury, bestaande uit Ruud Hendriks, Sabien Duetz en Marco Aarnink. Ruud Hendriks heeft vele stenen verlegd in de mediawereld en stond aan de wieg van RTL. Als radio- en televisiepresentator, journalist, manager én ondernemer heeft hij zijn sporen dik verdiend. Ruud is mede-oprichter van Startupbootcamp Global, Innoleaps B.V. en The Talent Institute. Sabien Duetz is ondernemer met een stoere en vrouwelijke stijl. Ze is eigenaresse van BIEN total brand concepts: een trend, marketing- en conceptbureau. Haar roots liggen bij een echte retailfamilie. De enthousiaste ondernemer Marco Aarnink is met zijn 31 jaar al één van Nederlands meest succesvolle ondernemers. Het door hem opgerichte Drukwerkdeal.nl (Printdeal) werd in 2014 voor tientallen miljoenen verkocht aan het beursgenoteerde Cimpress N.V.

Van de negen bedrijven gaan slechts drie door naar de volgende ronde van dit ondernemersrealityprogramma. Deze ondernemers gaan twee maanden lang keihard aan de slag om verschillende targets te behalen, die iedere aflevering voor hen worden opgesteld. Uiteindelijk maakt de jury de beslissende keuze welke ondernemer het beste resultaat heeft neerzet en daarmee 'De Groei Challenge' wint.

In de eerste aflevering nemen de bedrijven Frietboutique, Catering Lokaal en Naron het tegen elkaar op. Tijdens hun pitch legt de jury hen het vuur aan de schenen. Hoe reageren de ondernemers op dit vragenvuur? Hebben ze alle antwoorden paraat of staan ze met een mond vol tanden? En weten ze hun plannen en doelstellingen goed te presenteren? Alleen het bedrijf waar de jury de meeste potentie in ziet mag zich opmaken voor het coachingstraject van 'De Groei Challenge'.

'De Groei Challenge' wordt geproduceerd door Zodiak Nederland en wordt mede mogelijk gemaakt door de Kamer van Koophandel en NL Groeit.

'De Groei Challenge', vanaf dinsdag 25 oktober wekelijks om 22.00 uur bij RTL Z.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:00
    De mini's
  • 11:45
    Familie
    12:20
    Sara
  • 12:00
    World Cup of Darts 2026
    17:05
    Border Security: Australia's Front Line
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:00
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    All New Traffic Cops
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:45
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:15
    Huizenjagers
    12:15
    De Container Cup
  • 11:20
    The Rookie
    12:10
    FBI: International
  • 11:15
    Geen uitzending
    12:15
    Highway Thru Hell
  • 11:15
    Next Level Chef
    12:10
    Chateau Meiland: En Route
  • 10:55
    The Real Serpent: Investigating A Serial Killer
    12:15
    A Murderer Upstairs
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 12:00
    Zelf gedaan, goed gedaan
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 11:30
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 11:05
    Death in Paradise
    12:05
    Miss Scarlet
  • 12:00
    Grey's Anatomy
  • 12:00
    NOS Journaal
    13:20
    Bak mee met MAX
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:20
    Bak mee met MAX
  • 11:55
    Jojo & Ouma
    12:05
    Simon