Nieuw in november: 'FOX Docs'

Om meer te weten te komen over de meest intrigerende gebeurtenissen en personen zendt FOX iedere maandag in de maand november een gloednieuwe documentaire uit tijdens 'FOX Docs'!
Elke week staat er een exclusieve documentaire klaar die voor het eerst in Nederland te zien zal zijn!
'FOX Docs' is elke maandag in november om 20.00 uur te zien op FOX.
'Last Man Standing: Suge Knight and the Murders of Biggi and Tupac'
Met nieuw materiaal en nooit eerder vertoond bewijs, presenteert deze film het waargebeurde verhaal van Suge Knight en de moorden op Biggie en Tupac.
Suge Knight, de voormalige CEO van het legendarische rapmuzieklabel Death Row Records, is onlangs veroordeeld tot 28 jaar gevangenisstraf voor doodslag en andere geweldsmisdrijven die normaal gesproken niet worden geassocieerd met een zeer succesvolle platenbaas. 'Last Man Standing' werpt een blik op Death Row en onderzoekt hoe de straatbendes van L.A de zakenwereld zijn gaan domineren.
Maandag 1 november om 20.00 uur op FOX.
'Generation Columbine'
Deze docu duikt dieper in de epidemie van schietpartijen op scholen en de strijd voor wapenhervorming. Na een decennium van verdriet en woede wordt een nieuwe jonge generatie activisten geboren. 'Generation Columbine' geeft een intieme en hartverscheurende kijk op de epidemie van massale schietpartijen op scholen - verteld door de ogen van de mensen die zelf slachtoffers van dit wapengeweld zijn geworden.
Twintig jaar na de tragedie op Columbine High School, is een hele generatie Amerikanen opgegroeid onder de dreiging van wapengeweld. Van Sandy Hook tot Parkland Highschool, deze dappere overlevenden deze scholen weigeren te zwijgen, terwijl ze de landelijke strijd voor wapenhervorming leiden. Ze hebben de hoop niet opgegeven en zullen nooit stoppen met vechten voor verandering.
Maandag 8 november om 20.00 uur op FOX.
'The Man Putin Couldn't Kill'
In augustus vorig jaar, tijdens een vlucht naar Moskou, begon de charismatische oppositieleider van Rusland, Alexei Navalny, te schreeuwen van de pijn. De vlucht werd onmiddellijk omgeleid naar de dichtstbijzijnde stad en hij werd bewusteloos naar het ziekenhuis gebracht.
Met interviews die bijna volledig van 'insiders' zijn, vertelt 'The Man Putin Couldn't Kill' dit ongelooflijke verhaal. Waarom is Alexei Navalny zo'n bedreiging voor één van 's werelds machtigste mannen, hoe blijft hij toch zo'n bedreiging vanuit een Russische gevangenis? Hoe zal deze strijd tussen twee mannen - de één met een team moordenaars, de ander enkel bewapend met gevoel voor humor, onverschrokken onderzoekers en social media, eindigen? En wat betekent dat precies voor de toekomst van Rusland en de rest van de wereld?
Deze documentaire, met aan het woord degenen die het dichtst bij Navalny staan, bevat de kracht van Navalny's eigen YouTube-video's en vertelt een verhaal dat spionage-thriller waardig is.
Maandag 15 november om 20:00 uur op FOX.
'The Curse Of Von Dutch'
Hoe werd een rebels modemerk, dat werd opgericht door antihelden aan het einde van de jaren 90, plotseling wereldwijd beroemd en omarmd door sterren als Pamela Anderson, Tommy Lee, Jay Z, Justin Timberlake, Britney Spears en Paris Hilton? En hoe kwam het daarna terecht in een situatie omringd door wraak, vijandigheid en zelfs moord?
Dit is het verhaal van de mannen achter het beruchte 'Von Dutch' modemerk en de daarmee gepaarde hebzucht, achterbaksheid en het bloedvergieten dat leidde tot de ondergang van het merk. De documentaire beslaat bijna drie decennia en brengt ons van de surfcultuur in Venice Beach in de jaren 80, via het centrum van LA in de jaren 90, naar de explosie van faam in de vroege jaren 00.
Met exclusieve toegang tot de excentrieke en vaak bizarre personages die betrokken zijn bij deze saga, introduceert 'The Curse of Von Dutch' de fascinerende gangster die het merk oprichtte. De documentaire onthult hoe Von Dutch werd omarmd door heel Hollywood, werd gekaapt door Europese fashionista's, in financieel verval raakte en nu werkt aan zijn onverwachte comeback.
Maandag 22 en 29 november om 20.00 uur op FOX.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT geeft kunst nieuw leven: in eigen huis en in de cultuursector
- Kijkcijfers: 19, 20 en 21 juni 2026
- Merel Westrik presenteert nieuw seizoen 'Project Rembrandt'
- 'Van Onschatbare Waarde' viert tienjarig jubileum
- 'Hello goodbye' keert terug: Manu Van Acker gaat op zoek naar ontroerende luchthavenverhalen
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Zomer bij Nostalgie: ex-Miss België Ellen Petri en treinconducteur Kristof nemen je mee op reis
Multimedia SPOTLIGHT
-
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz
Kijktip van de dag

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.
'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.



































