Nieuw bij MAX: 'Welkom in hotel The Savoy'

zaterdag 28 november 2020

Vanaf zondag 29 november zendt MAX 'Welkom in hotel The Savoy' uit. The Savoy is een hotel vol elegantie, geschiedenis en karakter. Het eerste luxe hotel in Groot-Brittannië staat aan de oever van de Thames.

Nu is het hotel voor het eerst geopend voor kijkers. Vanaf zondag 29 november wekelijks rond 11.00 uur bij MAX op NPO 1 te zien.


Deze vijfdelige serie 'Welkom in hotel The Savoy' is opgenomen tijdens de meest dramatische periode in de geschiedenis van het hotel: van het drukke winterseizoen tot de coronalockdown. De kijkers krijgen een fascinerende indruk van het gevoel om gast te zijn in dit hotel van wereldklasse en ze maken kennis met de mensen achter de schermen. Terwijl er een wereldwijde crisis dreigt, zien we hoe het personeel blijft zorgen voor magische sferen dankzij hun harde werk en geweldige aandacht voor details. Maar dan ziet het hotel zich genoodzaakt voor het eerst in de geschiedenis de deuren te sluiten.

Aflevering 1
In hotel The Savoy is een nieuw jaar aangebroken en er is nieuw personeel aangenomen om het bestaande team versterken. De nieuwste rekruut van hoofdbutler Sean is voormalig acteur Michael. Michael moet een cocktailparty organiseren voor het echtpaar Cuming, vaste gasten van het hotel, in hun suite. Beneden in de bloemisterij leert MaryKate uit Londen, een nieuwe juniorbloemist, van haar baas Belinda de fijne kneepjes van de gastenetiquette. Restaurantmanager Thierry en zijn team in restaurant Savoy Grill bereiden zich voor op een bezoek van eigenaar Gordon Ramsay. Ze gaan een nieuw gerecht uitproberen, maar dat verloopt niet volgens plan.

'Welkom in hotel The Savoy', vanaf zondag 29 november wekelijks rond 11.00 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Celebrity MasterChef Vlaanderen' - Ruben Van Gucht (Play)

Opnieuw staat er een MasterClass op het menu. Dit keer krijgen de chefs een spoedcursus Libanese keuken van Ghina Bazzi. Spoed, chaos en tijdsgebrek zijn deel van het geheel. Door zijn blessure greep Ruben Van Gucht naast de immuniteitspin en bovendien leverde de snijwonde hem zes draadjes op. Niet bepaald ideaal om te koken in het heetst van de strijd en de jury heeft geen medelijden.

'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Homo universalis
    13:55
    Thuis
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:35
    Buddybot
    13:45
    De WieWats
  • 13:40
    Familie
    14:10
    Wittekerke
  • 13:15
    MasterChef Australië - Back to Win
    14:10
    Urk!
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:25
    Bel-Air
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:40
    Police Interceptors
  • 08:40
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 12:55
    De Tafel van Tine
    14:05
    Komen Eten
  • 13:30
    Alaska Daily
    14:25
    FBI: International
  • 13:05
    Blood & Treasure
    13:50
    The First 48
  • 13:25
    Botched
    14:10
    Puur Oosters
  • 13:10
    Fear Thy Roommate
    14:05
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:38
    Hallo Roger
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 13:35
    De Zomertafel
    14:05
    Het Weekmenu
  • 13:10
    Father Brown
    14:05
    Whitstable Pearl
  • 13:40
    Cougar Town
    14:05
    NCIS
  • 13:30
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 13:20
    De Joodse wereld: Freud, de buitenstaander
    14:20
    Opsporing Verzocht
  • 13:40
    Rubble & Crew
    13:55
    Mike de Ridder