Nieuw bij MAX: 'Welkom in hotel The Savoy'

zaterdag 28 november 2020

Vanaf zondag 29 november zendt MAX 'Welkom in hotel The Savoy' uit. The Savoy is een hotel vol elegantie, geschiedenis en karakter. Het eerste luxe hotel in Groot-Brittannië staat aan de oever van de Thames.

Nu is het hotel voor het eerst geopend voor kijkers. Vanaf zondag 29 november wekelijks rond 11.00 uur bij MAX op NPO 1 te zien.


Deze vijfdelige serie 'Welkom in hotel The Savoy' is opgenomen tijdens de meest dramatische periode in de geschiedenis van het hotel: van het drukke winterseizoen tot de coronalockdown. De kijkers krijgen een fascinerende indruk van het gevoel om gast te zijn in dit hotel van wereldklasse en ze maken kennis met de mensen achter de schermen. Terwijl er een wereldwijde crisis dreigt, zien we hoe het personeel blijft zorgen voor magische sferen dankzij hun harde werk en geweldige aandacht voor details. Maar dan ziet het hotel zich genoodzaakt voor het eerst in de geschiedenis de deuren te sluiten.

Aflevering 1
In hotel The Savoy is een nieuw jaar aangebroken en er is nieuw personeel aangenomen om het bestaande team versterken. De nieuwste rekruut van hoofdbutler Sean is voormalig acteur Michael. Michael moet een cocktailparty organiseren voor het echtpaar Cuming, vaste gasten van het hotel, in hun suite. Beneden in de bloemisterij leert MaryKate uit Londen, een nieuwe juniorbloemist, van haar baas Belinda de fijne kneepjes van de gastenetiquette. Restaurantmanager Thierry en zijn team in restaurant Savoy Grill bereiden zich voor op een bezoek van eigenaar Gordon Ramsay. Ze gaan een nieuw gerecht uitproberen, maar dat verloopt niet volgens plan.

'Welkom in hotel The Savoy', vanaf zondag 29 november wekelijks rond 11.00 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:15
    Andermans zaken
    17:05
    Witse
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:34
    The Office
  • 16:35
    Belfort & Lupin
    17:00
    Meisjes
  • 16:10
    America's Funniest Home Videos
  • 16:35
    Achter gesloten deuren
    17:25
    De Pfaffs
  • 15:45
    Second Act
    17:25
    9-1-1
  • 16:05
    Police Interceptors
    16:50
    24
  • 16:05
    Baywatch
    16:50
    Suits
  • 16:15
    Geen uitzending
    16:45
    Wat nu weer?
  • 15:40
    De Tafel van Tine
    16:55
    The Real Housewives of Antwerp
  • 16:15
    This Is Us
    17:05
    Sullivan's Crossing
  • 16:00
    Doom Patrol
    16:55
    Two and a Half Men
  • 16:10
    Het Blok
    17:00
    Love Island UK
  • 16:05
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:36
    De ambachter
    16:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 16:20
    Beach Barbecue
    16:40
    Meat Timon
  • 15:55
    Call the Midwife
    17:00
    Death in Paradise
  • 15:55
    Prison Break
    16:55
    Below Deck Mediterranean
  • 16:00
    Ivo op zondag
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:25
    Rail Away
    16:53
    Wilde Ganzen
  • 16:35
    Olga da Polga
    16:45
    De Zoo