Nederlands grootste Youtubers gaan de strijd aan in 'Het Jachtseizoen'

vrijdag 30 oktober 2020

Vanaf zaterdag 31 oktober is de jacht weer geopend. Op het YouTube-kanaal van StukTV (2,4 miljoen abonnees) start een nieuwe serie van 'Het Jachtseizoen', waarin Giel, Thomas en Stefan alles uit de kast halen om hun uitdagers te pakken.

De uitdagers zijn bekende Nederlanders die voor één dag in de huid van een voortvluchtige crimineel kruipen. In de eerste aflevering van dit vijfde seizoen probeert YouTube-rivaal Enzo Knol op slinkse wijze aan het trio te ontsnappen. Lukt het hem om uit de handen van het StukTV-team te blijven?


De meest bekeken entertainment video op YouTube van vorig jaar was 'Het Jachtseizoen' met Bram Krikke en was goed voor 3 miljoen views. 'Het Jachtseizoen' heeft al meerdere malen de prijs van beste serie bij de VEED en ZAPP awards behaald. Al sinds de start van 'Het Jachtseizoen' wordt Enzo Knol als meest genoemde naam aangedragen door de volgers van StukTV en in dit jubileumseizoen gaat het dan eindelijk gebeuren. Naast Enzo Knol worden onder andere Lil’ Kleine, Gaby Blaaser en Jandino Asporaat achtervolgd door de mannen van StukTV. Wie van hen staat aan het einde van de aflevering nog op vrije voeten?

Giel: 'Het mooie aan 'Het Jachtseizoen' is dat onze uitdagers steeds slimmer worden in hun aanpak. Ook in dit jubileumseizoen zijn we weer door de meest creatieve ontsnappingen verrast. Tegelijkertijd hebben wij als team door de jaren heen steeds professionelere features gekregen om deze boeven op te sporen. 'Jachtseizoen' blijft een spannende serie om te maken!'

Dit nieuwe seizoen wordt afgesloten met een backstage documentaire, gemaakt in samenwerking met Samsung, waarin ook fans kans maken op een rol. Daarnaast heeft de 'Jachtseizoen'-bus van Opel een flinke make-over gekregen.

Eerder deze maand werd bekend dat StukTV na acht jaar stopt met de woensdagopdrachten, waarin zij door de kijkers bedachte challenges uitvoerden. Daar voor in de plaats komt StukTV met een aantal gloednieuwe series in 2021, waarover later meer bekend wordt gemaakt.

'Het Jachtseizoen' is geproduceerd door StukTV. 

'Het Jachtseizoen', vanaf 31 oktober wekelijks om 17.00 uur op het YouTube kanaal StukTV.


Persbericht Talpa Network
https://www.youtube.com/c/StukTvPlus
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De jonge Whitney Houston heeft een stem als een nachtegaal. In de jaren 80 begint ze te zingen met haar moeder in het gospelkoor in New Jersey. Ze krijgt algauw een platencontract en scoort de ene nummer 1-hit na de andere. Uiteindelijk ontpopt Whitney zich als een van de grootste popartiesten, maar de roem en het sterrendom eisen een zware tol.

'Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody', film uit 2022 met oa. Naomi Ackie, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Is 't gelukt?
  • 20:00
    Kabul
    21:45
    Say Nothing
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:40
    Sportweekend met VGT
  • 20:00
    De Verraders
    21:30
    De Verraders: De Ronde Tafel
  • 19:50
    Bert Gabriëls - Gestorven Onzin
    21:00
    Darts
  • 20:05
    The Big Bang Theory
    20:35
    Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody
  • 20:25
    Caught on Dashcam
    22:30
    Training Day
  • 19:00
    Romance at Reindeer Lodge
    20:35
    A Royal Queens Christmas
  • 19:55
    Drie mannen onder een dak
    20:30
    SUPER 50
  • 20:00
    Kamp Jeroom
    21:00
    Nonkels
  • 20:25
    NCIS: Sydney
    22:10
    The Rookie
  • 20:05
    The Neighborhood
    20:35
    RoboCop
  • 19:45
    Komen Eten
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 19:30
    24 Hours in Police Custody
    20:30
    The Beverley Allitt Tapes
  • 20:20
    Business Branding
    20:34
    Z-Weekoverzicht
  • 20:08
    Hallo Roger
    22:00
    Knuffel Pop
  • 20:10
    Vanavond bij ons
    20:40
    Vlaamse Klassiekers
  • 20:00
    DCI Banks
    21:55
    Happy Valley
  • 20:25
    American Dad
    20:55
    Chucky
  • 20:20
    NOS Voetbal
    20:45
    NOS Voetbal: UEFA Nations League
  • 20:15
    Dwars door de Pyreneeën
    21:10
    Argos
  • 20:25
    Taal is zeg maar echt mijn ding
    22:10
    Missie Aarde