Nederlands grootste Youtubers gaan de strijd aan in 'Het Jachtseizoen'

Vanaf zaterdag 31 oktober is de jacht weer geopend. Op het YouTube-kanaal van StukTV (2,4 miljoen abonnees) start een nieuwe serie van 'Het Jachtseizoen', waarin Giel, Thomas en Stefan alles uit de kast halen om hun uitdagers te pakken.
De uitdagers zijn bekende Nederlanders die voor één dag in de huid van een voortvluchtige crimineel kruipen. In de eerste aflevering van dit vijfde seizoen probeert YouTube-rivaal Enzo Knol op slinkse wijze aan het trio te ontsnappen. Lukt het hem om uit de handen van het StukTV-team te blijven?
De meest bekeken entertainment video op YouTube van vorig jaar was 'Het Jachtseizoen' met Bram Krikke en was goed voor 3 miljoen views. 'Het Jachtseizoen' heeft al meerdere malen de prijs van beste serie bij de VEED en ZAPP awards behaald. Al sinds de start van 'Het Jachtseizoen' wordt Enzo Knol als meest genoemde naam aangedragen door de volgers van StukTV en in dit jubileumseizoen gaat het dan eindelijk gebeuren. Naast Enzo Knol worden onder andere Lil’ Kleine, Gaby Blaaser en Jandino Asporaat achtervolgd door de mannen van StukTV. Wie van hen staat aan het einde van de aflevering nog op vrije voeten?
Giel: 'Het mooie aan 'Het Jachtseizoen' is dat onze uitdagers steeds slimmer worden in hun aanpak. Ook in dit jubileumseizoen zijn we weer door de meest creatieve ontsnappingen verrast. Tegelijkertijd hebben wij als team door de jaren heen steeds professionelere features gekregen om deze boeven op te sporen. 'Jachtseizoen' blijft een spannende serie om te maken!'
Dit nieuwe seizoen wordt afgesloten met een backstage documentaire, gemaakt in samenwerking met Samsung, waarin ook fans kans maken op een rol. Daarnaast heeft de 'Jachtseizoen'-bus van Opel een flinke make-over gekregen.
Eerder deze maand werd bekend dat StukTV na acht jaar stopt met de woensdagopdrachten, waarin zij door de kijkers bedachte challenges uitvoerden. Daar voor in de plaats komt StukTV met een aantal gloednieuwe series in 2021, waarover later meer bekend wordt gemaakt.
'Het Jachtseizoen' is geproduceerd door StukTV.
'Het Jachtseizoen', vanaf 31 oktober wekelijks om 17.00 uur op het YouTube kanaal StukTV.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Niels Destadsbader sluit bijzondere deal met twee dealers in 'Stukken Van Mensen' en opent veiling voor het goede doel
- Nieuwe eerste keren, nieuwe chaos: KRO-NCRV-serie 'De Eerste Keer' is terug met seizoen 2
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Geert-Jan Knoops is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Ik wil jou weleens Justin Bieber horen zingen': Mathieu Terryn en Laura Tesoro voegen de daad bij het woord in 'The Voice'
- Nieuwe aflevering van 'De Arbeidsvitaminen Quiz' op NPO 1
- Nieuwe 'MAX Muziekspecial': Emma Kok schittert in het Concertgebouw
- Muziek voor iedereen: AVROTROS Klassiek in actie voor Leerorkest
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Na 12 dagen is het zover: Lize uit Tielt-Winge wint de Camper van Sven & Anke
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
Multimedia SPOTLIGHT
-
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'?
Kijktip van de dag

Bea en Ben lijken de perfecte match. Na een geweldige eerste date gebeurt er echter iets waardoor hun vurige aantrekkingskracht afkoelt tot het vriespunt. Dat verandert wanneer hun paden weer kruisen op een bruiloft in Australië en ze besluiten zich voor te doen als een koppel.
'Anyone But You', film uit 2023 met oa. Sydney Sweeney en Glen Powell, om 20.35 uur op VTM.



































