Nederlands grootste Youtubers gaan de strijd aan in 'Het Jachtseizoen'

Vanaf zaterdag 31 oktober is de jacht weer geopend. Op het YouTube-kanaal van StukTV (2,4 miljoen abonnees) start een nieuwe serie van 'Het Jachtseizoen', waarin Giel, Thomas en Stefan alles uit de kast halen om hun uitdagers te pakken.
De uitdagers zijn bekende Nederlanders die voor één dag in de huid van een voortvluchtige crimineel kruipen. In de eerste aflevering van dit vijfde seizoen probeert YouTube-rivaal Enzo Knol op slinkse wijze aan het trio te ontsnappen. Lukt het hem om uit de handen van het StukTV-team te blijven?
De meest bekeken entertainment video op YouTube van vorig jaar was 'Het Jachtseizoen' met Bram Krikke en was goed voor 3 miljoen views. 'Het Jachtseizoen' heeft al meerdere malen de prijs van beste serie bij de VEED en ZAPP awards behaald. Al sinds de start van 'Het Jachtseizoen' wordt Enzo Knol als meest genoemde naam aangedragen door de volgers van StukTV en in dit jubileumseizoen gaat het dan eindelijk gebeuren. Naast Enzo Knol worden onder andere Lil’ Kleine, Gaby Blaaser en Jandino Asporaat achtervolgd door de mannen van StukTV. Wie van hen staat aan het einde van de aflevering nog op vrije voeten?
Giel: 'Het mooie aan 'Het Jachtseizoen' is dat onze uitdagers steeds slimmer worden in hun aanpak. Ook in dit jubileumseizoen zijn we weer door de meest creatieve ontsnappingen verrast. Tegelijkertijd hebben wij als team door de jaren heen steeds professionelere features gekregen om deze boeven op te sporen. 'Jachtseizoen' blijft een spannende serie om te maken!'
Dit nieuwe seizoen wordt afgesloten met een backstage documentaire, gemaakt in samenwerking met Samsung, waarin ook fans kans maken op een rol. Daarnaast heeft de 'Jachtseizoen'-bus van Opel een flinke make-over gekregen.
Eerder deze maand werd bekend dat StukTV na acht jaar stopt met de woensdagopdrachten, waarin zij door de kijkers bedachte challenges uitvoerden. Daar voor in de plaats komt StukTV met een aantal gloednieuwe series in 2021, waarover later meer bekend wordt gemaakt.
'Het Jachtseizoen' is geproduceerd door StukTV.
'Het Jachtseizoen', vanaf 31 oktober wekelijks om 17.00 uur op het YouTube kanaal StukTV.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Groene dromen over de grens in 'BinnensteBuitenland'
- Rob Geus keert terug op SBS6 met nieuw programma 'De Hygiënepolitie'
- BNNVARA presenteert 'Schwalbe': nieuwe mockumentary-serie van makers 'Rundfunk'
- 'Nog Eén Keer Fit' volgt oud-topvoetballers Wesley Sneijder, Wim Kieft en Royston Drenthe in hun strijd met gewicht en discipline
- Floortje Dessing terug met seizoen 10 van 'Floortje naar het Einde van de Wereld'
- 'Opsporing Verzocht' kijk je vanaf nu op maandag
- 'Radar' is maandag terug met een nieuw seizoen
- Reizen Asterix? Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X'
- Dit zijn de kandidaten voor de derde week van ‘De Dag van Vandaag’
- Wat wordt dé 'Lievelingskost' van Vlaanderen in 'Dagelijkse Kost'?
- NPO 3FM lanceert twee veelbelovende 3FM Talents tijdens Eurosonic Noorderslag
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
Multimedia SPOTLIGHT
-
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

In de tweede aflevering van 'De Columbus' gaat Petra De Sutter mee op avontuur. Arts, professor, rector van de Universiteit Gent... Petra draagt heel wat hoedjes en heeft een indrukwekkende carrière opgebouwd. Maar echte rust vinden blijft een uitdaging. Twee joviale Sarden proberen haar alvast op weg te helpen… met een glaasje mirto.
'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.



































