'Nachtdieren' trekt door Apeldoorn en omgeving

maandag 19 oktober 2020

Ryanne trekt er op uit in Apeldoorn en omstreken. De sfeer zit er in Apeldoorn meteen lekker in als Ryanne een groepje vrouwen tegen het opvallend lange lijf loopt.

Net buiten het centrum van de stad ligt een voetbalveld er nog verlicht bij. Droneracer Wim en zijn vrienden zijn er aan het oefenen voor een belangrijke wedstrijd. En iets verderop in een buitenwijk van Apeldoorn is de schaarsgeklede Kees wakker omdat hij nog aan een beeldhouwwerk werkt. Het huis van Kees staat vol met zijn eigen werk, met als voornaamste inspiratie: de piemel. Ryanne en Kees raken in gesprek over de erotische uitlaatklep van Kees.


Ryanne rijdt vervolgens de stad uit en komt op de Veluwe terecht waar ze een groep jongeren ontmoet die een week zomerkamp genieten in een dorpje dat volledig is gebouwd zoals in de Ijzertijd. Bij het kampvuur spreekt ze hen over hun passie voor geschiedenis en archeologie. Tijdens het tanken ontmoet Ryanne overledeneverzorgers Paul en Michiel. De mannen hebben net een overledene thuis verzorgd en opgebaard. Ryanne mag met hen mee naar het uitvaartcentrum waar ze verder praten over hun bijzondere werk en de dood.

Terug in het hart van Apeldoorn brandt er nog licht bij de seksshop van Edwin en Bob. Het echtpaar runt niet alleen een winkel maar ook een besloten seksbioscoop achterin het pand, en die moet elke nacht weer goed worden schoongemaakt. Tot slot belandt Ryanne in de studio van muzieklabel TrenteTrois waar rapper Dani Apeldoorn de laatste hand legt aan zijn autobiografische track over overwonnen verslavingen.

'Nachtdieren', dinsdag 20 oktober om 21.55 uur bij BNNVARA op NPO 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.

'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:10
    Journaallus
    01:10
    Het weer (laat)
  • 01:20
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    00:35
    The Good Doctor
  • 02:30
    Geen uitzending
    00:25
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 01:15
    Geen uitzending
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:40
    All New Traffic Cops
  • 00:10
    Geen uitzending
    15:40
    Baywatch
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:40
    De Tafel van de Week
    01:50
    De Tafel van Gert
  • 02:45
    Geen uitzending
    01:25
    So Help Me Todd
  • 02:50
    Geen uitzending
    01:20
    Bar Rescue
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:30
    Botched
  • 02:35
    Geen uitzending
    01:10
    FBI
  • 01:13
    Business Branding
    06:00
    Herhalingslus
  • 02:47
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:10
    Bon Appetit
    01:45
    Puur Oosters - Japans
  • 02:45
    Midsomer Murders
    01:35
    A Remarkable Place to Die
  • 02:20
    NCIS
    01:10
    First Dates Australia
  • 02:50
    NOS Journaal met gebarentaal
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 02:20
    Dit is de Week
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:20
    First Dates
    01:30
    Vol gas door de modder