Na 140 uur komen Mattie, Marieke, Domien en Bram vrij uit de Q-escape room

dinsdag 21 december 2021

Na 140 uur en 15 ontsnappogingen zijn Mattie, Marieke, Domien en Bram op vrije voeten. Het is de dj's op de zevende dag in de Q-escape room gelukt te ontsnappen.

De dj's moesten een muzikale code raden, die bestond uit vier ultrakorte fragmenten. De muzikale code was:


Mattie: The Kid LAROI & Justin Bieber - 'Stay'
Marieke: Cher - 'If I Could Turn Back Time'
Domien: Veldhuis & Kemper: 'Ik Wou Dat Ik Jou Was'
Bram: Robbie Williams - 'Candy'

Hiermee is de radiomarathon die afgelopen woensdag begon, mede dankzij de luisteraars tot een goed einde gebracht. Na exact 140 uur en 15 minuten. Een twijfelachtig record, want bij de eerdere edities wisten de dj's respectievelijk binnen 72 en 75,5 uur te ontsnappen.

Er is veel gebeurd in die 140 uur dat Mattie, Marieke, Domien en Bram opgesloten zaten. De dj's zijn geblinddoekt door het land gereden en de escape room ingevoerd. De dj's zijn geblinddoekt door het land gereden voordat ze in de escape room opgesloten werden. Er zijn verschillende ruimtes ontdekt, er is een naakte man verschenen, de dj's hebben een kerstdiner georganiseerd en er is héél veel gepuzzeld. En het belangrijkste: luisteraars zijn stad en land afgereisd om dj's te helpen met hints die overal verspreid waren. De berichtenbox ontplofte en de dj's hadden dagelijks meer dan 10.000 berichten te verwerken.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    02:00
    Journaallus
  • 08:00
    Winterbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 10:20
    Grizzy & the Lemmings
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:45
    Geen uitzending
    00:30
    The Voice van Vlaanderen
  • 10:00
    Champions League Magazine
    00:10
    Help, Mijn Man Is Klusser
  • 09:40
    Geen uitzending
    22:35
    Transformers: The Last Knight
  • 10:00
    Geen uitzending
    01:00
    Xena: Warrior Princess
  • 08:45
    Geen uitzending
    00:20
    Suits
  • 10:00
    Joe
    01:20
    The Golden Girls
  • 10:10
    Het appartement
    00:40
    Komen eten
  • 10:20
    FBI
    02:05
    Neighbours: A New Chapter
  • 10:05
    Borderforce USA: The Bridges
    01:15
    Fear Factor USA.
  • 10:25
    The Block Australia
    01:45
    Botched
  • 10:10
    Killer Couples
    01:05
    Big Sky
  • 10:07
    Trends Doc
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:23
    Aan de wand
    05:55
    Sixties To Six
  • 10:00
    Bon Appetit
    01:40
    Winterse Kost
  • 09:50
    The Madame Blanc Mysteries
    01:25
    Marie Antoinette
  • 10:05
    Below Deck Sailing Yacht
    01:40
    First Dates Australia
  • 09:50
    NOS Olympische Winterspelen
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 10:00
    Eucharistieviering
    01:20
    Ongehoord Nieuws
  • 10:25
    Lucas de spin
    01:45
    Eva