Moord op een advocaat vrijdag in 'Flikken Maastricht'
donderdag 13 februari 2025

Foto: AVROTROS - © William Rutten 2025
Tijdens een radio-uitzending wordt een advocaat vermoord die een groot milieuschandaal op het spoor is gekomen. Is dat hem fataal geworden of speelt er iets anders?
Romeo en Marion worden bij een winkeldiefstal door een 13-jarig meisje betrokken. Achter die diefstal gaat een hele wereld schuil. Romeo maakt kennis met Caesar, een oude crimineel die middels zijn boksschool zijn best doet om jongeren uit de criminaliteit te houden.
'Flikken Maastricht', vrijdag 14 februari om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Flikken Maastricht op tv
Zondag 14 december 2025 om 14u50 »
Een man die op straat loopt te schelden en tieren, wordt door Romeo en Marion aangehouden. Romeo incasseert enkele klappen. Dan blijkt dat hij een tas met een behoorlijke som geld bij zich heeft. Hij blijkt ook nog lid van een motorclub te zijn.
Maandag 15 december 2025 om 15u20 »
Tijdens een vrijgezellenfeest op een paintballterrein wordt bij de aanstaande bruidegom de keel doorgesneden. Zijn maten weten van niets en hebben geen idee wie de bruidegom dood wilde hebben.
Dinsdag 16 december 2025 om 14u40 »
Eva krijgt een telefoontje vanuit een verhuiswagen doorgeschakeld. Het komt van een jong meisje dat zich verstopt heeft in een kast toen ze zag dat haar moeder ruzie had met de malafide verhuizers en van de trap werd gegooid.
Woensdag 17 december 2025 om 15u35 »
Wolfs en Eva zijn nog steeds op zoek naar de locatie van het meisje en de bom. Ze ontdekken dat Donna lang niet alle informatie over Eddie en zijn vroegere deal met het OM heeft gegeven. Haar eigen rol in het mislukken van de deal heeft ze verzwegen.



































