Tijdens een radio-uitzending wordt een advocaat vermoord die een groot milieuschandaal op het spoor is gekomen. Is dat hem fataal geworden of speelt er iets anders?
Romeo en Marion worden bij een winkeldiefstal door een 13-jarig meisje betrokken. Achter die diefstal gaat een hele wereld schuil. Romeo maakt kennis met Caesar, een oude crimineel die middels zijn boksschool zijn best doet om jongeren uit de criminaliteit te houden.
'Flikken Maastricht', vrijdag 14 februari om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Flikken Maastricht op tv
Zaterdag 20 september 2025 om 15u40 »
Wolfs wordt gegijzeld in een ontvoeringszaak en de gijzelnemer dreigt hem te doden. Wolfs collega's moeten alles op alles zetten om hem te kunnen redden.
Woensdag 17 september 2025 om 15u35 »
Wolfs en Eva krijgen te maken met een moor in het 'Blijf van mijn lijf'-huis. Romeo's Syriëganger gedraagt zich vreemd en besluit dit te rapporteren. Wanneer hij hier geen reactie op krijgt besluit hij zelf op onderzoek uit te gaan.
Dinsdag 30 september 2025 om 14u40 »
Onderzoek in een moordzaak leidt Wolfs en Eva naar de familie Vizee, maar hard bewijs ontbreekt nog. Marion vindt dat de vriendin van Romeo, Latisha, zich verdacht gedraagt en ontdekt dat zij een tweede agenda heeft.
Maandag 29 september 2025 om 14u40 »
Wolfs wordt gegijzeld in een ontvoeringszaak en de gijzelnemer dreigt hem te doden. Wolfs collega's moeten alles op alles zetten om hem te kunnen redden.