Monique Klemann, Kim-Lian van der Meij en Paul de Munnik bij MAX op NPO Radio 5

Van vrijdag 28 februari tot en met vrijdag 6 maart is weer een mooie week bij de MAX-programma's op NPO Radio 5. Deze week komen onder anderen Monique Klemann, Kim-Lian van der Meij en Paul de Munnik optreden.
'Ron Wacht op de Nacht' – Elke vrijdag van 22.00 tot 00.00 uur op NPO Radio 5
Deze week hebben we nog een keer de Nachtbioscoop met de film Doctor Zhivago op vrijdag 28 februari met Ron Brandsteder. Hij draait daar weer mooie passende muziek bij. Ook hebben we een nightcapje. Dit keer is dat het thema 'Thuis'. Reden hiervoor is dat het nog perfect weer is om lekker binnen te blijven in de warmte, om bijvoorbeeld Ron te luisteren tussen 22.00 en 00.00 uur!
'Wekker-Wakker-Weekend!' – Elke zaterdag van 07.00 tot 10.00 op NPO Radio 5
Zaterdag 29 februari in 'Wekker-Wakker-Weekend!' weer veel dierbare muziekmomenten, met in Country Roads het nieuwe album van 'The Voice'-jurylid in Amerika, Luke Bryan. Hij beheerst de country-hitlijsten als geen ander met zijn bijzondere stem en muziek. In De Liefde Voor Muziek gaat Jan Rietman op zoek naar de Plaatwaarde van een album van Billy Joel, die je ook kunt vinden op maxvandaag.nl. En is er een eerbetoon aan Sonja Barend, zij is op schrikkeldag 2020 jarig. Kim-Lian van der Meij is te gast, ze heeft een nieuwe single; Dansen in het Moeras. Verder Het Gevoel Van De Evergreen Top 1000 met de Bee Gees, en Jans vleugel staat centraal in De Pianobar.
'Je Dag is Goed' – Elke werkdag van 07.00 tot 10.00 uur op NPO Radio 5
Jeroen van Inkel start maandag 2 maart een nieuwe week 'Je Dag is Goed' met zoals altijd De Muziektombola. Luisteraars zijn een uur lang de baas over de muziek op NPO Radio 5.
Frits Sissing vertelt woensdag 4 maart over kostbare ontdekkingen in een nieuw seizoen van 'Tussen Kunst & Kitsch', Irene Moors duikt 'De TV-kantine' weer in en ligt donderdag 5 maart een tipje van de sluier op. Vrijdag blikt Margreet de Haan, eigenaar van een boekhandel in Vlissingen, vooruit op de 85ste Boekenweek die van start gaat.
Verder gaat verslaggever Joris Kreugel verder met zijn tocht kriskras door Nederland op zoek naar mooie mensen met echte verhalen.
En cabaretier Roel C. Verburg is er op vrijdag 6 maart om de week door te nemen met een zelfgeschreven lied.
'Haandrikman!' – Elke maandag t/m donderdag van 12.00 tot 14.00 uur op NPO Radio 5
Zoals gebruikelijk in 'Haandrikman!' met Bert Haandrikman het dagelijkse nieuws, de Jarige en de Schijf van Vijf.
'De MAX!' – Elke werkdag van 18.00 uur tot 20.00 uur op NPO Radio 5
Ook deze week is weer gevuld met muzikale gasten. Henkjan Smits en Manuëla Kemp ontvangen op maandag 2 maart één van de Klemann zusjes: Monique Klemann, bekend van de popgroep Loïs Lane. Nu heeft Monique een solosingle uitgebracht.
Ook Kim-Lian van der Meij is sinds jaren weer terug met een nieuwe single. De zangeres is op dinsdag 3 maart te gast bij Henkjan en Manuëla.
Op woensdag 4 maart in 'De MAX!' is de Rotterdamse zangeres THYRZA te horen met haar debuutsingle.
Michelle David & the Gospel Sessions bezoeken op donderdag 5 maart de studio van 'De MAX!'.
Vrijdag 6 maart vertelt Paul de Munnik over zijn nieuwe nummer Vat Van Jou in De MAX Kantoorsessie.
'TinekeShow' – Elke vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur op NPO Radio 5
Vrijdag 6 maart is er livemuziek van Toni Macaroni & The Swinging Devils die een Rock’n Roll draai geven aan bekende oude nummers. En zoals altijd is er veel muziek uit de jaren 60, 70 en 80.
Een keer livemuziek meemaken bij TinekeShow? Dat kan! Meer informatie is te vinden op tinekeshow.nl.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 30 april & 1,2 en 3 mei 2026
- Play zendt samen met DAZN finale Croky Cup uit
- Kijk nu de spannende nieuwe trailer van 'De Twaalf - De botoxmoorden'
- Voetbalfans winnen: Telenet brengt Jupiler Pro League en topcompetities terug op Play Sports
- Reünie-aflevering 'Een Vergetelijk Mooie Reis' bij MAX
- Lief gebaar of vergiftigd geschenk? 'Ze Zeggen Dat' fileert bloemen
- NPO Doc 'Verweesd Eigendom' te zien bij MAX
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: Op de rug van de patient
- Boeiende en blinde aflevering van 'Celebrity MasterChef' op Play
- Nieuw gezin krijgt 'Blind Gekocht'-experten stil
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
- Beleef mee de Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2026
- Qmusic lanceert 'Mattie versus Marieke': de spannendste strijd dwars door Nederland
- JOE roept mei uit tot Topmaand: elke vrijdag een gloednieuwe top 100
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Westerkwartier
Multimedia SPOTLIGHT
-
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice'
Kijktip van de dag

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.
'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.



































