'Missie 538' van start: dj's strijden in twaalf missies voor goede doelen

Vanochtend gaf 538-dj Frank Dane het startschot voor 'Missie 538', de actieweek waarin het station zich inzet voor verschillende goede doelen. De eerste missie is om geld op te halen voor twee Ronald McDonald Huiskamers.
Bij de start ontving de dj een bijzondere gast: de 13-jarige Anne. Vorig jaar lag zij na een zwaar ongeluk voor langere tijd in het ziekenhuis. Dapper vertelde ze op de radio haar verhaal, waarna zij werd verrast door zangeres Davina Michelle met een emotioneel live-optreden in de studio. Tot aan kerstavond zetten alle dj’s zich samen met luisteraars en bekende vrienden van het station in voor twaalf concrete missies. Zodra er genoeg geld is opgehaald, is de missie volbracht en start een nieuwe missie voor het volgende goede doel.
De twee Ronald McDonald Huiskamers waarvoor gestreden wordt, komen op de intensive care voor zieke of te vroeg geboren baby’s van het Emma Kinderziekenhuis en de kinderafdeling van het Jeroen Bosch Ziekenhuis. In de '538 Ochtendshow' vertelde Anne over de belangrijke rol van de huiskamers van het Ronald McDonald Kinderfonds voor haar familie. Het is een plek waar ouders en kinderen even kunnen ontspannen aan de hectiek die komt kijken bij het ziek zijn. Nadat Anne haar verhaal live op de radio deelde, verraste Davina Michelle haar door het nummer 'Better Now' speciaal voor haar te zingen.
538-dj Frank Dane: 'Na deze bijzondere opening belooft het een super mooie week te worden. We hopen dat alle luisteraars met ons mee gaan strijden door te doneren in ruil voor muziek, of natuurlijk zelf in actie te komen. Daarnaast kijk ik uit naar de indrukwekkende verhalen, gaan we het land in en kan er ook dit jaar weer geboden worden op unieke veilingitems.'
'Missie 538'
Radio 538 komt van 17 tot en met 24 december met een tweede editie van 'Missie 538' in actie. De radiozender gelooft erin dat we met elkaar een groot verschil kunnen en moeten maken en probeert daarom in de week voor kerst zoveel mogelijk missies voor verschillende goede doelen te volbrengen.
De goede doelen waarvoor één voor één wordt gestreden, zijn (op alfabetische volgorde): DOA, Fonds Gehandicaptensport, Hersenstichting, Het Vergeten Kind, Hulp voor Helden, KNGF Geleidehonden, Nationaal Ouderenfonds, Plastic Soup Foundation, Prinses Máxima Centrum, Ronald McDonald Kinderfonds, Stichting Babyspullen en Stichting Hoogvliegers.
'Missie 538' is van 17 tot en met 24 december live te volgen via Radio 538, TV 538, 538.nl, de social media kanalen en SBS6 (dagelijks van 14.00 uur tot 16.00 uur en op de finaledag tot 17.00 uur).
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- ‘Mag ik jouw nier?’ gelanceerd op sterfdag BNN-oprichter Bart de Graaff
- Verboden Liefdes en familiegeheimen in nieuwe dramaserie 'Geheime Liefde'
- In 'Daten in het dorp: op Texel' gaan vier eilanders op zoek naar de liefde
- Cartoonito lanceert nieuwe serie 'Baby Lemmings'
- Proximus presenteert: 3de seizoen VRT-serie 'De Twaalf' in tv-première op Pickx Crime
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Welke 'Dagelijkse Kost' eten we deze week?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Indy 500: de mooiste race ter wereld live op Ziggo Sport
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD'
Kijktip van de dag

Februari 1954: Marilyn Monroe onderbreekt haar huwelijksreis in Japan en vliegt naar het door oorlog verscheurde Korea. Voor meer dan 100.000 uitgeputte soldaten staat ze op het podium - voor het eerst in haar leven écht op een podium - en zingt ze zich de ziel uit haar lijf in de ijzige kou. Het is het moment waarop Marilyn Monroe ophoudt een filmster te zijn en zichzelf ontdekt als iets veel groters. Via gerestaureerde archiefbeelden duikt deze documentaire in een weinig bekend maar bepalend hoofdstuk uit haar leven.
'Marilyn Monroe: The Rise of an Icon', om 20.15 uur op VRT Canvas.



































