'Missie 538' van start: dj's strijden in twaalf missies voor goede doelen

Vanochtend gaf 538-dj Frank Dane het startschot voor 'Missie 538', de actieweek waarin het station zich inzet voor verschillende goede doelen. De eerste missie is om geld op te halen voor twee Ronald McDonald Huiskamers.
Bij de start ontving de dj een bijzondere gast: de 13-jarige Anne. Vorig jaar lag zij na een zwaar ongeluk voor langere tijd in het ziekenhuis. Dapper vertelde ze op de radio haar verhaal, waarna zij werd verrast door zangeres Davina Michelle met een emotioneel live-optreden in de studio. Tot aan kerstavond zetten alle dj’s zich samen met luisteraars en bekende vrienden van het station in voor twaalf concrete missies. Zodra er genoeg geld is opgehaald, is de missie volbracht en start een nieuwe missie voor het volgende goede doel.
De twee Ronald McDonald Huiskamers waarvoor gestreden wordt, komen op de intensive care voor zieke of te vroeg geboren baby’s van het Emma Kinderziekenhuis en de kinderafdeling van het Jeroen Bosch Ziekenhuis. In de '538 Ochtendshow' vertelde Anne over de belangrijke rol van de huiskamers van het Ronald McDonald Kinderfonds voor haar familie. Het is een plek waar ouders en kinderen even kunnen ontspannen aan de hectiek die komt kijken bij het ziek zijn. Nadat Anne haar verhaal live op de radio deelde, verraste Davina Michelle haar door het nummer 'Better Now' speciaal voor haar te zingen.
538-dj Frank Dane: 'Na deze bijzondere opening belooft het een super mooie week te worden. We hopen dat alle luisteraars met ons mee gaan strijden door te doneren in ruil voor muziek, of natuurlijk zelf in actie te komen. Daarnaast kijk ik uit naar de indrukwekkende verhalen, gaan we het land in en kan er ook dit jaar weer geboden worden op unieke veilingitems.'
'Missie 538'
Radio 538 komt van 17 tot en met 24 december met een tweede editie van 'Missie 538' in actie. De radiozender gelooft erin dat we met elkaar een groot verschil kunnen en moeten maken en probeert daarom in de week voor kerst zoveel mogelijk missies voor verschillende goede doelen te volbrengen.
De goede doelen waarvoor één voor één wordt gestreden, zijn (op alfabetische volgorde): DOA, Fonds Gehandicaptensport, Hersenstichting, Het Vergeten Kind, Hulp voor Helden, KNGF Geleidehonden, Nationaal Ouderenfonds, Plastic Soup Foundation, Prinses Máxima Centrum, Ronald McDonald Kinderfonds, Stichting Babyspullen en Stichting Hoogvliegers.
'Missie 538' is van 17 tot en met 24 december live te volgen via Radio 538, TV 538, 538.nl, de social media kanalen en SBS6 (dagelijks van 14.00 uur tot 16.00 uur en op de finaledag tot 17.00 uur).
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Het aftellen kan beginnen: 'Boer zoekt vrouw' komt eraan!
- 'Taskmaster' krijgt tweede seizoen in 2027
- Kijkcijfers: woensdag 28 oktober 2026
- 'Liefde voor Muziek' breekt met traditie en kiest voor opvallende verandering
- 'De Afspraak' loopt vanaf nu door in schoolvakanties
- Een ongeziene herfstvakantie bij Ketnet
- Marcelo Ballardin krijgt stoomcursus strijken in 'Mijn Restaurant'
- 'Meldpunt Actueel': taboe op seks bij ouderen zorgt voor schrijnende situaties in de ouderenzorg
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Barend van Deelen, Wijnand Speelman en nieuwkomer Nellie Benner in Glazen Huis
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
Kijktip van de dag

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azère zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.
'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.




































