Minister van Buitenlandse Zaken Caspar Veldkamp in 'WNL Op Zondag'

zaterdag 14 september 2024

De zondag begint met Rick Nieman. Met een nieuw seizoen van 'WNL Op Zondag'. Elke zondagmorgen met opinie en debat over actuele onderwerpen.

Politici, prominente gasten, ondernemers en opiniemakers gaan de discussie aan over brandende kwesties en duivelse dilemma's. Schrijvers en wetenschappers geven achtergrond en verdieping op het nieuws van alledag. 'WNL Op Zondag' van Omroep WNL wordt iedere zondag live uitgezonden vanuit het Vondelpark in Amsterdam.


Dit zijn de gasten van deze week:

Minister Caspar Veldkamp
Zondagmorgen is de minister van Buitenlandse Zaken Caspar Veldkamp te gast bij Rick Nieman. De nieuwe NSC-bewindsman komt zijn visitekaartje afgeven en vertelt over de situatie in Oekraïne en Israël.

Werkgeversvoorzitter Ingrid Thijssen
Voorzitter Ingrid Thijssen van werkgeversvereniging VNO-NCW geeft haar reactie op de plannen van het nieuwe kabinet. Wat betekenen de maatregelen voor grote bedrijven, ondernemers en de portemonnee van de burger? Wat zijn de gevolgen voor de economie?

Dr. Jan van de Beek
Het kabinet komt met maatregelen om de asielinstroom te beperken. Wat kan Nederland leren van Duitsland? In de strijd tegen illegale immigratie gaan de oosterburen onder andere de landsgrenzen scherp bewaken en criminele asielzoekers terugsturen. Daarover migratie-expert en wiskundige dr. Jan van de Beek.

Peter Rehwinkel
Op Prinsjesdag maakt Nederland voor het eerst kennis met Loes Meurs, de vriendin van premier Dick Schoof. Voormalig parlementariër Peter Rehwinkel schreef eerder een boek over de rol van de Nederlandse First Lady’s. Van Ria Lubbers en Liesbeth den Uyl tot Mies Biesheuvel.

'WNL Op Zondag', met Rick Nieman, zondag 15 september om 10.00 uur op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.

'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:25
    Het weer (middag)
    13:30
    Thuis
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:20
    Geitenmeid
    13:35
    Buddybot
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 12:20
    My Kitchen Rules
    13:40
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:45
    The Goldbergs
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:55
    Stargate SG-1
  • 08:45
    Geen uitzending
    16:00
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 13:15
    Lang Leve de Liefde
    13:40
    Het Blok
  • 12:50
    FBI: International
    13:30
    NCIS
  • 13:10
    Blue Bloods
    14:00
    The First 48
  • 12:35
    The Block Australia
    13:30
    Botched
  • 13:15
    Who Killed Billie-Jo
    14:10
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:26
    Publireportage
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 13:10
    Vanavond bij ons
    13:40
    Becoming Meewis
  • 13:05
    Hudson & Rex
    14:00
    Grantchester
  • 12:50
    Grey's Anatomy
  • 13:20
    Kook mee met MAX
    13:35
    NOS Journaal
  • 13:20
    Verborgen verleden
    14:15
    Kunststof
  • 13:26
    Lucas de spin
    13:34
    Zin in Zappelin