Mickey en Minnie Mouse openen 'The Christmas Station'

Maandag klonk het startschot van 'The Christmas Station' op een wel heel bijzondere plek: Mickey en Minnie Mouse zorgden er vanuit Disneyland Paris met een beetje magie voor dat heel Nederland in muzikale kerstsfeer is gebracht.
Het non-stop muziekstation Sky Radio is hiermee officieel omgedoopt tot 'The Christmas Station' en dit betekent dat kerstfans hun hart kunnen ophalen: ruim vijf weken lang kunnen zij genieten van non-stop kersthits!
All the way from Paris
Geen plek ademt meer kerst dan Disneyland Paris. De kerstmagie aldaar bezorgt families en vrienden ieder jaar weer onvergetelijke herinneringen. Om precies die reden gaf Sky Radio station voice Mark Labrand zojuist, aan de voet van de 24 meter hoge kerstboom op Town Square, samen met Mickey en Minnie Mouse het startschot voor ‘The Christmas Station’. Dat deden zij middels een liveschakeling met Hilversum, waar de Sky Radio Kerstman in de radiostudio aan de knoppen zat om de magie van kerst het land in te sturen. Let ’The Christmas Station’ begin!
Uunco Cerfontaine, Radio Director Sky Radio: 'Sky Radio is dé kerstzender van Nederland en we zijn dan ook blij dat we vanaf vandaag weer compleet in het teken staan van deze mooiste, warmste en gezelligste tijd van het jaar. Ook voor Disney is die kersttraditie enorm belangrijk en dat maakt het extra bijzonder dat we ‘The Christmas Station’ dit jaar kunnen openen met Mickey en Minnie Mouse, in het betoverende Disneyland Paris. Daarbij loopt vanaf vandaag ook weer onze populaire actie waarbij luisteraars een arrangement voor 4 personen naar Disneyland Paris kunnen winnen. Disney en Sky Radio zorgen zo dus samen voor het ultieme kerstgevoel, voor iedereen.'
Sky Radio The Christmas Station is te beluisteren op 101FM, DAB+, Skyradio.nl en via de Sky- en JUKE-app.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte sluiten de week af in nieuw tv-programma 'Jan-Willem Ruimt Op!'
- Forse bezuiniging raakt KRO-NCRV met verlies van programma's en 35 arbeidsplaatsen
- Aaron Blommaert schittert in eerste hoofdrol naast topactrices Charlotte Timmers en Ini Massez
- Kijkcijfers: woensdag 4 maart 2026
- Sam Gooris schittert als een echte Schot in origineel filmkostuum van Mel Gibson
- Verrassende wending in 'De Box': wie durft de rode box te openen?
- Maart vol humor: Comedy Central serveert comedyklassiekers en publieksfavorieten
- Gemeentelijke geldzaken onder de loep in 'Meldpunt Actueel Debat'
- Advocaten over pleiten in assisenzaken in 'Justice For All'
- Lloyd Byloos nieuwe directeur van RTL Belgium Radio
- Luistercijfers: Qmusic en JOE sluiten februari sterk af met Olympische Winterspelen en 'JOE Singalong Top 500'
- Dubbele winst voor Roxy Dekker bij 3FM Awards
- De Camper van Sven & Anke is vertrokken
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Herberg Van Ouds 't Nest
Multimedia SPOTLIGHT
-
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'?
Kijktip van de dag

Emma en Gerard komen elkaar na meer dan vijftig jaar weer tegen. Ooit waren ze geliefden, maar het leven liep anders. Zij trouwde met zijn beste vriend. Vijftig jaar later vinden ze elkaar terug en worden opnieuw verliefd. Kan je aanknopen met wat je vijftig jaar eerder achterliet?
'Achter de Wolken', film uit 2016 met oa. Chris Lomme en Jo De Meyere, om 20.45 uur op VRT 1.



































