Mickey en Minnie Mouse openen 'The Christmas Station'

Maandag klonk het startschot van 'The Christmas Station' op een wel heel bijzondere plek: Mickey en Minnie Mouse zorgden er vanuit Disneyland Paris met een beetje magie voor dat heel Nederland in muzikale kerstsfeer is gebracht.
Het non-stop muziekstation Sky Radio is hiermee officieel omgedoopt tot 'The Christmas Station' en dit betekent dat kerstfans hun hart kunnen ophalen: ruim vijf weken lang kunnen zij genieten van non-stop kersthits!
All the way from Paris
Geen plek ademt meer kerst dan Disneyland Paris. De kerstmagie aldaar bezorgt families en vrienden ieder jaar weer onvergetelijke herinneringen. Om precies die reden gaf Sky Radio station voice Mark Labrand zojuist, aan de voet van de 24 meter hoge kerstboom op Town Square, samen met Mickey en Minnie Mouse het startschot voor ‘The Christmas Station’. Dat deden zij middels een liveschakeling met Hilversum, waar de Sky Radio Kerstman in de radiostudio aan de knoppen zat om de magie van kerst het land in te sturen. Let ’The Christmas Station’ begin!
Uunco Cerfontaine, Radio Director Sky Radio: 'Sky Radio is dé kerstzender van Nederland en we zijn dan ook blij dat we vanaf vandaag weer compleet in het teken staan van deze mooiste, warmste en gezelligste tijd van het jaar. Ook voor Disney is die kersttraditie enorm belangrijk en dat maakt het extra bijzonder dat we ‘The Christmas Station’ dit jaar kunnen openen met Mickey en Minnie Mouse, in het betoverende Disneyland Paris. Daarbij loopt vanaf vandaag ook weer onze populaire actie waarbij luisteraars een arrangement voor 4 personen naar Disneyland Paris kunnen winnen. Disney en Sky Radio zorgen zo dus samen voor het ultieme kerstgevoel, voor iedereen.'
Sky Radio The Christmas Station is te beluisteren op 101FM, DAB+, Skyradio.nl en via de Sky- en JUKE-app.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Geen nieuw seizoen voor ‘Live live live’: VRT schrapt muziekshow van Bart Peeters
- Kijkcijfers: donderdag 29 oktober 2026
- Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant'
- Niels en Jeroen zijn terug met nieuw seizoen 'Even Tot Hier'
- 'Welkom bij 75 jaar Jeugd TV': Van Pippi Langkous tot Theo en Thea in één special
- Play Sports zet je op de eerste rij bij Bayern München – Borussia Dortmund
- Viktor en Sarah tonen de werf van hun nieuwe huis in 'De Verhulstjes'
- Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent'
- Een ongeziene herfstvakantie bij Ketnet
- Marcelo Ballardin krijgt stoomcursus strijken in 'Mijn Restaurant'
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Roularta Media Group lanceert Libelle Radio
- Barend van Deelen, Wijnand Speelman en nieuwkomer Nellie Benner in Glazen Huis
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels
Kijktip van de dag

Aan het begin van zijn vierde jaar op Zweinstein wordt Harry Potter door de Vuurbeker uitgekozen om zijn school te vertegenwoordigen op een belangrijk tovertoernooi. Hij moet het in allerlei gevaarlijke proeven opnemen tegen de beste studenten van drie verschillende tovenaarsscholen. Gelukkig kan hij zoals altijd rekenen op de steun van zijn beste vrienden Hermelien Griffel en Ron Wemel. Ondertussen begint ook de kracht van zijn aartsvijand Voldemort toe te nemen.
'Harry Potter and the Goblet of Fire', film uit 2005 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































