Met Qmusic naar het allerlaatste Groots met een Zachte G-concert

zondag 19 mei 2024

Van maandag 20 tot en met vrijdag 24 mei maken luisteraars bij Qmusic kans op het winnen van tickets voor het allerlaatste Groots met een Zachte G-concert ooit, op woensdag 26 juni in het Philips Stadion in Eindhoven.

Guus Meeuwis beleeft met Groots deze zomer de grote finale. Met 7 uitverkochte shows en nog slechts enkele tickets voor de laatste avond beschikbaar, krijgen Qmusic-luisteraars de kans om bij dit slotakkoord aanwezig te zijn.


Nooit eerder gaf een Nederlandse artiest zoveel stadionconcerten als Guus Meeuwis. Meer dan zeventig keer stond hij in het Philips Stadion voor meer dan twee miljoen bezoekers. Groots met een Zachte G werd een van de langstlopende concertreeksen van de Benelux, maar na dit jaar stopt Groots dan toch echt.

De geheimen van Groots
Ter ere van deze laatste concertreeks deelt Guus Meeuwis op Qmusic hoogstpersoonlijk interessante feitjes over Groots met een Zachte G. Van een leuk verhaal, tot een geheim van achter de schermen of een uitzonderlijke gebeurtenis tijdens een van de concerten. Qmusic laat deze feitjes van maandag 20 tot en met vrijdag 24 mei op de radio horen, maar laat ook een belangrijk woord uit het verhaal weg. Wanneer luisteraars het juiste missende woord appen in de Qmusic-app maken zij kans op twee tickets voor het allerlaatste Groots met een Zachte G-concert op woensdag 26 juni in het Philips Stadion in Eindhoven.

Qmusic DJ’s zetten de toon
Om het publiek alvast in een grootse stemming te brengen, laten afwisselend de Qmusic DJ’s Mattie Valk, Joost Swinkels, Tom van der Weerd, Menno Barreveld, Edwin Noorlander en Lars Boele tijdens het voorprogramma van de Groots met een Zachte G-concerten van zich horen. Met knallende hits zorgen zij dat de sfeer er alle avonden meteen goed in zit.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Dag & Nacht' (VRT 1)

De introductie van stagiair Willem verloopt stroef: verloskundige Louise weigert hem te begeleiden. Ella neemt Willem onder haar hoede bij de geplande bevalling van een doodgeboren baby. Arts-assistent Frederik heeft op zijn beurt moeite met de autoritaire anesthesist Jacob. Intussen tobt Ella met haar eigen zwangerschap. Ze maakt een afspraak bij de abortuskliniek, maar vertelt dit niet aan Jerry.

'Dag & Nacht', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:20
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 22:40
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:00
    The Good Doctor
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:25
    Border Security: Australia's Front Line
  • 23:00
    Spring Breakers
    00:40
    The Big Bang Theory
  • 00:15
    All New Traffic Cops
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:00
    Suits
    00:45
    Geen uitzending
  • 00:05
    Are You Being Served?
    00:35
    SOS Piet
  • 00:25
    Komen Eten
    01:20
    De Tafel van Gert
  • 00:25
    Fuller House
    01:00
    Neighbours: A New Chapter
  • 00:25
    Pawn Stars
    01:30
    Bar Rescue
  • 23:30
    A Place in the Sun
    00:30
    Love Island UK
  • 23:50
    The Rookie
    00:40
    FBI
  • 23:54
    Herhalingslus
    00:38
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 00:27
    Simple diy
    00:41
    Voor u getest
  • 00:15
    Het Weekmenu
    01:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 00:05
    Scott & Bailey
    01:45
    The Count of Monte Cristo
  • 00:15
    The Resident
    01:15
    Scrubs
  • 00:25
    Pauw & De Wit
    01:15
    EenVandaag
  • 00:20
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 23:55
    De slimste mens
    00:45
    Van Roosmalen & Groenteman