Met Qmusic naar het allerlaatste Groots met een Zachte G-concert

zondag 19 mei 2024

Van maandag 20 tot en met vrijdag 24 mei maken luisteraars bij Qmusic kans op het winnen van tickets voor het allerlaatste Groots met een Zachte G-concert ooit, op woensdag 26 juni in het Philips Stadion in Eindhoven.

Guus Meeuwis beleeft met Groots deze zomer de grote finale. Met 7 uitverkochte shows en nog slechts enkele tickets voor de laatste avond beschikbaar, krijgen Qmusic-luisteraars de kans om bij dit slotakkoord aanwezig te zijn.


Nooit eerder gaf een Nederlandse artiest zoveel stadionconcerten als Guus Meeuwis. Meer dan zeventig keer stond hij in het Philips Stadion voor meer dan twee miljoen bezoekers. Groots met een Zachte G werd een van de langstlopende concertreeksen van de Benelux, maar na dit jaar stopt Groots dan toch echt.

De geheimen van Groots
Ter ere van deze laatste concertreeks deelt Guus Meeuwis op Qmusic hoogstpersoonlijk interessante feitjes over Groots met een Zachte G. Van een leuk verhaal, tot een geheim van achter de schermen of een uitzonderlijke gebeurtenis tijdens een van de concerten. Qmusic laat deze feitjes van maandag 20 tot en met vrijdag 24 mei op de radio horen, maar laat ook een belangrijk woord uit het verhaal weg. Wanneer luisteraars het juiste missende woord appen in de Qmusic-app maken zij kans op twee tickets voor het allerlaatste Groots met een Zachte G-concert op woensdag 26 juni in het Philips Stadion in Eindhoven.

Qmusic DJ’s zetten de toon
Om het publiek alvast in een grootse stemming te brengen, laten afwisselend de Qmusic DJ’s Mattie Valk, Joost Swinkels, Tom van der Weerd, Menno Barreveld, Edwin Noorlander en Lars Boele tijdens het voorprogramma van de Groots met een Zachte G-concerten van zich horen. Met knallende hits zorgen zij dat de sfeer er alle avonden meteen goed in zit.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

In de zomer van 1976 zit de NYPD een man achterna die op koppels in geparkeerde auto's schiet. Hij tart de stad met angstaanjagende brieven totdat de politie een tip krijgt over een verdachte die de hond van een buurman heeft doodgeschoten.

'The Mark of a Serial Killer', om 20.30 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:00
    Witse
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 17:20
    Sporza: UEFA Futsal Euro 2026
    13:00
    Winterbeelden
  • 17:55
    Karrewiet
    12:55
    Mega Mindy
  • 17:15
    Welkom Aan Boord
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:45
    De Pfaffs
    12:30
    Ambulance
  • 17:15
    S.W.A.T.
    18:35
    Animal Control
  • 17:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 17:15
    ER
    09:05
    Geen uitzending
  • 17:35
    Nonkel Jef
    10:00
    Joe
  • 17:50
    Scheire en de Schepping
    12:30
    De Tafel van Gert
  • 17:50
    Big Sky
    12:25
    NCIS
  • 17:30
    Family Matters
    12:30
    See
  • 17:40
    A Place in the Sun
    12:35
    Body Shockers
  • 17:35
    The Flight Attendant Murders
    11:45
    Amish Affair
  • 14:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:54
    Mijn tuin
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:50
    De Chalet aan de Semois
    12:50
    Bon Appetit
  • 17:55
    Death in Paradise
    12:10
    Darby and Joan
  • 17:45
    The Real Housewives of Beverly Hills
    12:40
    Storage Wars
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    13:00
    NOS Journaal
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    13:00
    NOS Journaal
  • 18:00
    De Proefkeuken
    13:00
    Saïd & Anna