Meerdere aanhoudingen in nieuw seizoen 'Onopgeloste Zaken'

zondag 4 januari 2015

Maandag 5 januari start het tweede seizoen van 'Onopgeloste Zaken' bij SBS6; een programma waarin Alberto Stegeman en zijn team mensen helpen om een lopende zaak op te lossen.

Het gaat veelal om mensen die aangifte hebben gedaan en er met politie en justitie niet uitkomen. Schrijnende gevallen van diefstal, oplichting en fraude komen dit seizoen wederom aan bod. 'Onopgeloste Zaken' stelt alles in het werk om de slachtoffers bij te staan. Via eigen onderzoek, reconstructies, nieuwe getuigen, bewakingsbeelden en specialisten probeert Alberto een doorbraak te forceren in de dossiers.


In de komende acht afleveringen zorgen Alberto en zijn team voor bewijsmateriaal in verschillende zaken en zorgen hun onderzoeken ervoor dat veel onopgeloste zaken alsnog worden opgelost. Zo worden gestolen spullen teruggevonden, een grote internationale bende opgespoord en verschillende criminelen gearresteerd en berecht.

Aflevering 1
In deze eerste aflevering van het nieuwe seizoen besteedt 'Onopgeloste Zaken' aandacht aan twee onderwerpen. Anne Huisman heeft een schuld van 40.000 euro boven haar hoofd hangen voor zorg die ze nooit heeft gehad. Onopgeloste Zaken onderzoekt de zaak en komt erachter dat er gefraudeerd is met haar PGB-rekening, haar Persoons Gebonden Budget. Alberto achterhaalt de dader en helpt Anne in haar zaak tegen haar zorgaanbieder.

Ook helpt Alberto transporteur Jan Bos uit Weesp. Hij doet aangifte van verduistering van grote koelsystemen, die eigenlijk bij een klant afgeleverd hadden moeten worden. De spullen liggen opgeslagen op een nabijgelegen terrein van de broer van een ex-werknemer. Helaas reageert de politie naar het idee van gedupeerde Jan niet adequaat genoeg, waarop hij een beroep doet op 'Onopgeloste Zaken'. Alberto gaat langs bij de ex-werknemer en voert de druk op bij de politie om de spullen op te halen.

'Onopgeloste Zaken' wordt geproduceerd door Noordkaap TV Producties.

'Onopgeloste Zaken', vanaf maandag 5 januari om 21.30 uur bij SBS6.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:35
    Sporza: La Vuelta Femenina 2026
    17:35
    Sporza: volleybal
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:35
    The Office
  • 16:35
    Belfort & Lupin
    17:00
    Meisjes
  • 16:30
    Sara
    17:05
    Ze Zeggen Dat
  • 16:50
    De Pfaffs
    17:35
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 15:40
    The Karate Kid III
    17:40
    9-1-1
  • 16:30
    Cheers
    17:05
    24
  • 16:55
    Suits
    17:40
    ER
  • 16:50
    Wat nu weer?
    17:25
    SOS Piet
  • 16:05
    De Tafel van Tine
    17:10
    Huizenjagers
  • 16:15
    This Is Us
    17:05
    Sullivan's Crossing
  • 16:50
    Two and a Half Men
    17:45
    3rd Rock From the Sun
  • 16:20
    Het Blok
    17:15
    Love Triangle Australia
  • 16:20
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:52
    Hallo Roger
    17:00
    Nieuwelingen + Vlaamse Top 10+10
  • 16:35
    Meat Timon
    17:05
    DIY
  • 16:10
    Call the Midwife
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:50
    Below Deck Mediterranean
    18:45
    Grey's Anatomy
  • 16:10
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:54
    Politieke Partijen
    17:05
    Natuur op 2: Seven Worlds, One Planet
  • 16:55
    Peperbollen
    17:20
    Silverpoint